Kino repertuārs

 


  KINOTEĀTRIS „AUSEKLIS“

 

K. Valdemāra ielā 17a, Talsos, LV 3201

Talsu novada kultūras, sporta un tūrisma centra struktūrvienības Talsu tautas nams

Kino daļas vadītāja Ija Reile-Krūmiņa.  tālr. 63222511;  29109993

 


BIĻEŠU CENAS:

Bērnam līdz 12 gadu vecumam: 2,00 EUR
Skolēnam un studentam (uzrādot apliecību): 2,00 EUR
Senioram (uzrādot pensionāra apliecību): 1,50 EUR 
Pieaugušajam: 3,00 EUR
Ģimenei (cilvēku grupa, kurā ietilpst viens vai divi pieaugušie un viens vai vairāki bērni līdz 12 gadu vecumam): 1,50 EUR (katram)


Biļetes tiek tirgotas 30 min. pirms seansa sākuma 
                                                      

 

 
KINOTEĀTRĪ “AUSEKLIS“ JANVĀRĪ

 

12., 13., 14., 17., 18. un 21., 24., 25. janvārī  16.00 un 18.00

,,LEDUS  KARALIENE 3 – UGUNS  UN  LEDUS” (The Snow Queen 3: Fire and Ice)

Animācijas filma.

Pēc varonīgajām uzvarām pār Sniega karalieni un Sniega karali Gerdu urda nemiers. Viņa sapņo atrast savus vecākus, kurus reiz Ziemeļu vējš viņai atņēma. Tā nu Gerda un viņa uzticamie draugi nolemj doties riskantā, bet piedzīvojumu un jaunu izaicinājumu bagātā ceļojumā. Viņi atklāj senu un maģisku troļļu artefaktu – uguns un ledus akmeni. Taču tā brīža nekas neiet tā kā plānots…

 

26., 27., 28., 31. janvārī un 1. februārī  16.00; 18.00

,,VĒSTURE  AIZ  KADRA”

Barikāžu atceres nedēļā – dokumentāla filma ,,Vēsture aiz Kadra”, režisors R.Pipars, mūzikas autors M.Brauns, filmas pirmizrāde Rīgā, 2018. gada 13. janvārī.

Pirmo reizi kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas kino dokumentālisti, kas iemūžināja janvāra barikādes, Tautas manifestāciju Mežaparkā, Augstākā Padomes balsojumu 1990. gada 4. maijā, sarkanbaltsarkanā karoga uzvilkšanu Sv. Gara tornī, augusta puču un citus Trešās Atmodas notikumus stāsta, kā tapa labi pazīstamie kino materiāli, kas kļuvuši par neatņemamu Latvijas vēstures daļu. Mēs ieraudzīsim bieži vien anonīmo dokumentālā kino veidotāju sejas un uzzināsim, ko viņi pieredzēja un izjuta, atrodoties Atmodas epicentrā.

 


FEBRUĀRĪ

1. februārī 16.00 un 18.00
,,VĒSTURE AIZ KADRA”


Barikāžu atceres nedēļā – dokumentāla filma ,,Vēsture aiz kadra”, režisors R. Pipars, mūzikas autors M. Brauns, filmas pirmizrāde – 2018. gada 13. janvārī Rīgā.
Pirmo reizi kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas kino dokumentālisti, kas iemūžināja janvāra barikādes, Tautas manifestāciju Mežaparkā, Augstākā Padomes balsojumu 1990. gada 4. maijā, sarkanbaltsarkanā karoga uzvilkšanu Sv. Gara tornī, augusta puču un citus Trešās atmodas notikumus stāsta, kā tapa labi pazīstamie kino materiāli, kas kļuvuši par neatņemamu Latvijas vēstures daļu. Mēs ieraudzīsim bieži vien anonīmo dokumentālā kino veidotāju sejas un uzzināsim, ko viņi pieredzēja un izjuta, atrodoties Atmodas epicentrā.

 

2., 3., 4. un 7., 8. februārī 18.00
,,SAVĒJIE SAPRATĪS. SEPTIŅDESMITIE. SPOŽUMS UN POSTS”

Dokumentālā filma (Latvija, 2017)
Pagājušā gadsimta 70. gadi Latvijas mūzikā iezīmējās ar jaunās paaudzes rokmūziķu parādīšanos. Iedvesmojoties no 60. gadu pasaules mūzikas grandiem, Latvijā parādās jaunas grupas – ,,Menuets”, ,,Santa”, ,,Jolant”, ,,Stroncijs 70”, vēlāk arī ,,Līvi”, ,,Sīpoli”, ,,Modo”.

Režisors: Kristians Luhaers un Mareks Bērents
Lomās: Jānis Grodums, Igo, Niks Matvējevs, Pits Andersons, Zigmars Liepiņš u.c.

 

2., 3., 4. un 7., 8. februārī 20.00
,,ARITMIJA”

Žanrs: Drāma

Filma, kas kinofestivālā ,,Kinotavrs” ieguvusi Grand Prix – balvu par labāko vīrieša lomas atveidojumu, kā arī skatītāju simpātiju balvu!
Oļegs ir talantīgs ārsts, kas strādā ,,ātrajā” palīdzībā, kas nesas no pacienta pie pacienta. Oļegs zina – viņa atbraukšana var mainīt visu. Ikviena viņa veiksme maina pasauli uz labu. Pats galvenais – tur, kur ir viņš, tiek mēģināts neiespējamais. Bet pārējais var pagaidīt: ģimene, karjera, paša dzīve…

Bērniem līdz 12 gadiem neiesakām!

 

9., 10., 11. un 14., 15. februārī 18.00
,,ZĀĢERI”

Ivara Zviedra un Andra Kalnozola dokumentālā filma ,,Zāģeri” seko kādas mežstrādnieku brigādes darbam Valmierā un skaudri izgaismo daudzu zāģeru dzīvi, ko sagrauzis alkohols un bezcerība. Viens no filmas centrālajiem tēliem ir zāģeru brigāžu īpašnieks Romans Mickevičs, kurš cīnās ar strādnieku dzeršanu kā vējdzirnavām un pūlas noturēt virs ūdens savu biznesu. Šodien Romans meža nozarē vairs nestrādā un viņa skats uz uzņēmējdarbības vidi Latvijā ir ļoti drūms.

 

16., 18. un 21., 22. februārī 16.00; 18.00
17. februārī 18.00
,,DŽUNGĻU PATRUĻA” (Jungle Bunch)

Žanrs: Animācijas filma

Moriss ir pingvīns, bet sirdī – īsts tīģeris! Viņa audžumāte, tīģeriene, iemācījusi dēlam kungfu cīņas mākslu un tagad pingvīntīģeris Moriss kopā ar draugiem – džungļu patruļu – gādā, lai džungļos valdītu kārtība un taisnīgums. Viņu bīstamākais pretinieks ir velnišķīgais koala Igors un viņa aprobežotie rokaspuiši paviāni, kas jau gadiem kaļ plānus, kā izpostīt džungļus. Lai to nepieļautu, Džungļu patruļai jāapvieno spēki ar čempioniem – stipriniekiem, kas sargāja džungļus pirms viņiem.

Filma dublēta latviešu valodā.

 

16., 17., 18. un 21., 22. februārī 20.00
,,MAĢISKAIS KIMONO”

Žanrs: Komēdija, drāma

Māra Martinsona spēlfilma.

Pusmūža japāņu sieviete Keiko ierodas Latvijā, lai piedalītos autentisko kimono performancē, kuras laikā saskrienas ar nepazīstamu vīrieti. Uzsākot sarunu, Keiko atklāj, ka viņš zina ļoti daudz par viņas pagātni. Pārpratuma dēļ Keiko piekrīt atvērt japāņu restorānu un paliek Latvijā ilgāk, kur nejaušās tikšanās un atgadījumi palīdz viņai izdzīvot un pārdzīvot savus iekšējos zaudējumus, kā arī saprast, kas ir noslēpumainais vīrietis.

Lomās: Andris Keišs, Alise Polačenko, Mārtiņš Sirmais, Arturs Skrastiņš.
Filma latviešu un japāņu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
Bērniem līdz 12 gadiem neiesakām!

 

23., 24., 25. un 28. februārī 16.00; 18.00
,,PARADĪZE 89”

Žanrs: Ģimenes filma

Piedzīvojumu filma visu laiku bērniem

1989. gada vasara. Rīdzinieces Paula un Laurēns vasaras brīvlaiku pavada mazpilsētā pie māsīcām Maijas un Lindas. Savā vaļā atstātā četru meiteņu komanda bauda brīvību, iztēlojas pieaugušo dzīvi un iekuļas satraucošos piedzīvojumos.
Uz patiesiem notikumiem balstīts deviņgadīgas Paulas pieaugšanas stāsts laikā, kad Latvija spēra savus pirmos soļus pretī neatkarībai.

Režisore: Madara Dišlere

  

Talsu novada pašvaldības interneta mājas lapa http://www.talsi.lv
24-01-2018