Sestdiena, 25. oktobris
Šodien sveicam: Beāte, Beatrise

Kino repertuārs

 

  KINOTEĀTRĪ „AUSEKLIS“
BIĻEŠU CENAS: Pieaugušajiem EUR 2.85
Studentiem un pensionāriem EUR 2.56
Bērniem līdz 12 gadiem EUR 2.13
Biļetes tiek tirgotas 30 min. pirms seansa sākuma 
                                                      


Kino repertuārs Oktobra mēnesī
 
 
Filmas nosaukums Seansa datumi Seansu laiki Piezīmes
,,NOVEMBRA CILVĒKS” 1; 2 18.00 un 20.00 Līdz 16 gadiem neiesakām!

Filmas anotācija

Trilleris, asa sižeta filma. Bijušo CIP aģentu nosūta uzdevumā, kura laikā viņš atklāj, ka viņa pretinieks ir viņa bijušais students, un viss notiekošais ir bīstama spēle, kurā piedalās augsta ranga CIP amatpersonas un tikko ievēlētais Krievijas prezidents. Lomās: Pieerce Brosnan, Olga Kurylenko, Caterina Scorsone, Will Patton, Bill Smitrovich, Eliza Taylor.

Filmas nosaukums Seansa datumi Seansu laiki Piezīmes
,,UZ SPĒLES LATVIJA” 3;4;5 un 8;9 18.00 un 20.00 -

Filmas anotācija

Pētera Krilova pilnmetrāžas filma par Latvijas vēsturi, kas stāsta par padomju laika čekas cīņu pret rietumvalstu izlūkdienestiem, kurā piedalījās arī Latvijas patrioti. Tajā redzamie notikumi savulaik propogandistiski sagrozīti izmantoti Aloiza Brenča mākslas filmā ,,Kad lietus un vēji sitas logā” ar Hariju Liepiņu galvenajā lomā. Izmantojot Brenča filmu kā pamatu, ,,Uz spēles Latvija” rekonstruē to laiku īstenos notikumus, atklājot čekas viltīgo spēli.

Filmas nosaukums Seansa datumi Seansu laiki Piezīmes
,,IZLAIDUMA GADS” 10;11;12 un 15;16 18.00 un 20.00

Līdz 16 gadiem neiesakām!

Filmas anotācija

Drāma. Jaunā skolotāja Zane pēc piedzīvotas vilšanās personiskajā dzīvē enerģiju velta darbam- viņa cenšas nodibināt kontaktu ar savu audzināmo klasi- kādas Rīgas skolas nepakļāvīgajiem jauniešiem. Zane dara vairāk, nekā prasa pienākums, rīko mājās ballītes, ekskursijas vairāku dienu garumā, izmitina pie sevis skolēnus, kam mājās ir sarežģījumi. Robeža starp skolotāju un skolniekiem sāk izzust… Kad Zane aptver, ka viens no skolēniem ir iemīlējies viņā, jaunā skolotāja nonāk sarežģītas izvēles priekšā – ļauties personīgai laimei vai palikt uzticīgai savam labās skolotājas ideālam.

Filmas nosaukums Seansa datumi Seansu laiki Piezīmes
,,CEĻOJUMS UZ ITĀLIJU” 17;18;19 un 22;23 18.00 un 20.00 Līdz 16 gadiem neiesakām!

Filmas anotācija

Komēdija, drāma. Divi draugi, sešas maltītes sešās dažādās vietās ceļojumā pa Itāliju- Ligūrijā, Toskānā, Romā, Amalfi līcī un ceļojuma noslēgumā- Kapri. Lieliskie britu komiķi Stīvs Kūgans un Robs Braidons ceļā-atkārtojot slavenāko romantisma laikmeta dzejdaru pa Itāliju. Viņi izbauda gardas maltītes skaistākajās vietās Itālijā-no Ligūrijas piekrastes līdz pat Kapri salai, lieliski pavadot laiku-velkot viens otru uz zoba, improvizējot un atdarinot Betmena balss tembru, kā arī apspriežot filmas.

Filmas nosaukums Seansa datumi Seansu laiki Piezīmes
,,MODRIS” 24;25;26 un 29;30 18.00 un 20.00 -

Filmas anotācija

Filmas stāsts balstīts uz patiesiem notikumiem. Galvenais varonis-pusaudzis, kura dzīvē liktenīgi samezglojumi seko cits citam un puisi noved līdz noziedznieka statusam. Liktenīgais grūdiens, kas ierosina šo sniega bumbas efektu-konflikts ar māti, kura nodod savu dēlu policijā. Pāraudzināšanas mēģinājums pāraug drāmā, jo jaunietis nespēj iekļauties tiesas noteiktajos soda izciešanas noteikumos. Lomās: Rēzija Kalniņa, Baiba Broka, Vilis Daudziņš, Kaspars Zvīgulis, Lāsma Kugrēna, Dace Bonāte un citi.

 

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Laika ziņas

Šobrīd:
2º C
Rīt:
3º C