Otrdiena, 29. jūlijs
Šodien sveicam: Edmunds, Edžus, Vidmants

Kino repertuārs

 

  KINOTEĀTRĪ „AUSEKLIS“
BIĻEŠU CENAS: Pieaugušajiem EUR 2.85
Studentiem un pensionāriem EUR 2.56
Bērniem līdz 12 gadiem EUR 2.13
Biļetes tiek tirgotas 30 min. pirms seansa sākuma.   KINO REPERTUĀRS
                                                      JŪLIJĀ

                                                                                                                                                  

4., 5., 6. un 9., 10. jūlijā plkst. 18.00; 20.00
,,KAPTEINIS AMERIKA: ZIEMAS KAREIVIS”
Piedzīvojumu filma, asa sižeta, zinātniskā fantastika. Pēc notikumiem, kas pirmo reizi apvienoja Atriebēju komandu, Stīvs Rodžerss, pazīstams arī kā kapteinis Amerika, apmetas Vašingtonā un cenšas pielāgoties dzīvei mūsdienu pasaulē. Taču par mierīgu dzīvi viņš var tikai pasapņot. Cenšoties palīdzēt kolēģim no S.H.I.E.L.D., Stīvs tiek ierauts notikumos, kas draud izvērsties par globāla mēroga katastrofu. Lai atklātu šo sazvērestību, kapteinis Amerika apvieno spēkus ar Melno atraitni. Viņiem pievienojas Piekūns, un drīz vien viņi sastopas ar savu jauno ienaidnieku – Ziemas kareivi.
Līdz 12 gadiem neiesakām!                                                                             

11., 12., 13. un 16., 17. jūlijā plkst. 16.00; 18.00
,,RIO 2”
Piedzīvojumu filma, komēdija, animācija. Blū un Pērle pavada laiku aprūpējot savus trīs bērneļus un mīlošais tēvs, protams, nav ieinteresēts pamest savu drošo un mājīgo dzīvesvietu pasakainajā Riodežaneiro. Taču Pērle uzskata, ka ir pienācis laiks, lai bērni mācītos kļūt par īstiem putniem. Un tā, visa ģimene dodas ceļojumā uz Amazones mežonīgajiem džungļiem, kur, tāpat kā burvīgajā Rio, valda ugunīgi ritmi, krāšņa daba un kur katra diena nes sev līdzi elpu aizraujošus piedzīvojumus.
Bez vecuma ierobežojuma!

11., 12., 13. un 16., 17. jūlijā plkst. 20.00
,,NOASS”
Drāma, fantāzija. ASV Kinoakadēmijas balvas Oscar ieguvējs Rasels Krovs – galvenajā lomā piedzīvojumu drāmā ,,Noass”! Noass redz apokaliptiskas vīzijas par gaidāmajiem plūdiem un nolemj rīkoties, lai pasargātu savu ģimeni no bojāejas.
Līdz 12 gadiem neiesakām!

18., 19., 20. un 23., 24. jūlijā plkst.16.00; 18.00
,,HUMBA”
Piedzīvojumu filma, animācija, ģimenes filma. Iedomājieties zebru bara izbrīnu, kad kādā dienā piedzimst Humba – pa pusei strīpains, pa pusei balta zebra! Kad sākas lielais sausuma periods, bara vecākie paziņo, ka pie tā vainīga ir Humba un padzen viņu. Zebra dodas meklēt savas pazudušās strīpas un atgūst ģimenes un bara labvēlību. Drosmīgo zebru ceļā gaida gan jautri, gan arī bīstami piedzīvojumi.
Filma dublēta latviešu valodā.

18., 19., 20. un 23., 24. jūlijā plkst.20.00
,,300:IMPĒRIJAS DZIMŠANA”
Nežēlīga persiešu armija pēc valdnieka Ksersa pavēles dodas iekarot grieķu pilsētvalstis. Kā pirmā tās ceļā ir demokrātiskā pilsētvalsts Atēnas, kuras galvenais ierocis ir grieķu ģenerāļa Temitokla vadītā flote. Ar to nepietiek, tādēļ Temistokls spiests apvienot spēkus ar līdzšinējiem sāncenšiem spartiešiem, kuriem ir spēcīgi kājnieku pulki. Taču Kserksam joprojām ir ievērojams skaitlisks pārspēks kā jūrā, tā uz zemes.
,,300:Impērijas dzimšana” ir vizuāli krāšņa piedzīvojumu drāma ar izciliem efektiem. Tā ir turpinājums 2007. Gadā tapušajai un skatītāju augsti novērtētajai antīkās vēstures sāgai ,,300:Terpilu kauja”, kas saņēmusi arī daudzas balvas par vizuālajiem risinājumiem.
Līdz 12 gadiem neiesakām!

25., 26., 27. un 30., 31. jūlijā plkst.18.00
,,APBRĪNOJAMAIS ZIRNEKĻUCILVĒKS 2”
Visnozīmīgākā ciņa Zirnekļucilvēkam notiek viņā pašā: bezgalīga sacensība starp Pītera Pārkera ikdienišķiem pienākumiem un Zirnekļcilvēka milzīgo atbildību. Taču blokbastera turpinājumā mēs noskaidrosim, ka nākotnē Pīteru gaida daudz nopietnāka kauja! Būt Zirnekļcilvēkam ir tikpat forši. Pīteram Pārkeram joprojām patīk lidot starp debesskrāpjiem, būt drosmīgam varonim un pavadīt laiku ar savu draudzeni Gvenu. Taču līdz ar supervaroņa ,,amatu” nāk klāt arī pienākumi: tikai viņš var aizstāvēt ņujorkiešus pret jauniem ļaundariem! Šoreiz Zirnekļcilvēka ceļā stāsies jaunais pretinieks – varenais Elektro. Turklāt viņam nāksies satikties ar veco paziņu Hariju Ozbornu un saprast, ka visus viņa ienaidniekus vieno viena lieta: korporācija ,,OsCorp”.
Līdz 12 gadiem neiesakām!                      

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Laika ziņas

Šobrīd:
19º C
Rīt:
26.5º C