Pirmdiena, 25. maijs
Šodien sveicam: Anšlavs, Junora

Kino repertuārs

 

  KINOTEĀTRĪ „AUSEKLIS“
BIĻEŠU CENAS: Pieaugušajiem EUR 2.85
Studentiem un pensionāriem EUR 2.56
Bērniem līdz 12 gadiem EUR 2.13
Biļetes tiek tirgotas 30 min. pirms seansa sākuma 
                                                      


Repertuārs maijā

2., 3 un 6., 7.                                            

,,LAUPĪŠANA AMERIKĀŅU STILĀ”

Trilleris. Džeimsam ir tumša pagātne, bet pašlaik viņš cik vien spēj, cenšas mainīt savu dzīvi. Pa to laiku viņa vecākais brālis Frenkijs, kurš nosēdējis cietumā desmit gadu, iznāk brīvībā, Frenkijs cenšas uzlabot attiecības, bet Džeimss nespēj piedot brālim to, ka viņš pirms daudziem gadiem iesaistīja viņu kriminālajā vidē. Tomēr Džeimsa mēģinājums sākt jaunu dzīvi nenorit tik gludi-tā kā viņa pagātnē bijis ieslodzījums, viņš nevar cerēt uz labu darbu un saņem atteikumu biznesa kredītam. Līdz 16 gadiem neiesakām!

SEANSI: 18.00; 20.00

 

8., 9., 10 un 13., 14.

,,MULTENĪTES PAVASARĪ”

Animācijas brigādes animācijas filmu programma.

,,Spoku stunda” ; ,,Marsietis” ; ,,Tornis” ; ,,Zaķu lielā dienā” ; ,,Meža sargi” ;

,,Kā  lupatiņa precējās”.

SEANSI: 16.00; 18.00

 

15., 16., 17 un 20., 21.

,,SAMBA”

Komēdija, drāma. Samba ir senegālietis, kas jau desmit gadu dzīvo Francijā, taču nelaimes viņam aizvien seko. Viņš nespēj atrast labu darbu. Alise ieņem vadošu amatu, taču darbā ir burtiski izdegusi. Samba visiem spēkiem mēģina dabūt dokumentus, lai iekārtotos darbā, bet Alise meklē glābiņu no tukšuma, kas pārņēmis viņas dzīvi. Viņi abi meklē izeju no sarežģītas strupceļa līdz kāda jaukā dienā viņu ceļi krustojas.

Līdz 12 gadiem neiesakām!

SEANSI: 18.00; 20.00

 

22., 23., 24 un 27., 28.

,,ZUDUSĪ  UPE”

Trilleris, fantāzija. ,,Zudusī upe” ir drūma pasaka par mīlestību, ģimeni un centieniem izdzīvot, par spīti briesmām. Tikpat kā pamestajā Lostriveras ciematā vientuļā divu bērnu māmiņa Billija nonāk drausmā pazemē, cenšoties izglābt bērnības mājokli un ģimenes pavardu. Viņas pusaugu dēls Bounss izdibina noslēpumu par pārbaudījumu gan viņa paša spējām, gan tuvinieku izturībai.

SEANSI:18.00; 20.00

 

29., 30 un 31.

,,ZELTA ZIRGS”

Animācijas filma-pasaka bērniem.

Melnā māte cenšas sagrābt varu pār pasauli, vairo skumjas un krāj asaras no visiem, kas raud par neveiksmēm, nelaimēm un aizgājējiem. Vecā ragana vēlas nogalēt Princesi, jo tad raudātu visa karaļvalsts un Melnā māte iegūtu varu.

Kad karaļmeita dodas izjādē pa mežu, ragana sagūsta meiteni un ieslēdz Princesi stikla zārkā. Dzīvības aizstāvis-Baltais tēvs stājas ceļā un rada neiespējami stāvu un augstu ledus kalnu, kas septiņus gadus un septiņas dienas paglābs Princesi no Melnās mātes. Tikmēr drosminieki var princesi izglābt!?

SEANSI:16.00; 18.00

 

29., 30. un 31. 

,,MANA TĒVA BANĶERIS"

Dokumentāls detektīvstāsts, režisore Ieva Ozoliņa.
Detektīvstāsts par kāda 90.gados Latvijā pazuduša miljonāra atrašanu.
Autobiogrāfisks dokumentāls detektīvstāsts, kurā režisore seko notikumiem 20. gadsimta 90.gados,kad viņas tēvs- bankrotējušas bankas prezidents-pazūd brz vēsts. Tēvs ir Interpola meklēšanā jau sešpadsmit gadus. Bez panākumiem. Taču no Interpola pienāk ziņa, ka kāds vīrietis ar meklējamā vīrieša personas datiem ir pieteicies Malaizijas psihiatriskajā klīnikā. Filma par cilvēku, kurš pazaudē sevi pārmaiņu laikā.

SEANSS: 20.00

 

 

 

 

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Šobrīd:
5º C
Rīt:
13.5º C