Sestdiena, 28. novembris
Šodien sveicam: Rita, Vita, Olita

Kino repertuārs

 


  KINOTEĀTRĪ „AUSEKLIS“
BIĻEŠU CENAS: Pieaugušajiem EUR 2.85
Studentiem un pensionāriem EUR 2.56
Bērniem līdz 12 gadiem EUR 2.13
Biļetes tiek tirgotas 30 min. pirms seansa sākuma 
                                                      

 

 KINOTEĀTRĪ “ AUSEKLIS “ NOVEMBRĪ

 1., un 4., 5.      SEANSI: 18.00; 20.00

,,DIEVA PUTNIŅI”

Dokumentāla filma. II pasaules kara beigu posmā, kad kļuva skaidrs, ka Latviju atkal ieņems Padomju armija, apmēram 150 000 devās bēgļu gaitās uz Vāciju. Tie bija profesiju pārstāvji-lauksaimnieki, uzņēmēji, bijušie politiķi, valstsvīri, radoša inteliģence, darba cilvēki, kas jau bija izbaudījuši ,,baigā gada” nedienas. Gandrīz miljons cilvēku no Austrumeiropas zemēm glābās no padomju režīma. Arī latvieši, kas sevi nometņu laikā sauca par dīpīšiem, Dieva putniņiem, centās iekārtot savu dzīves telpu, trimdā veidojot Mazo Latviju.

Filmā parādīti 1944.gadā uz Vāciju aizvesto bērnu likteņi                                            

 

6., 7., 8 un 11., 12.   SEANSI: 18.00; 20.00

,,ROMEO n’ DŽULJETA”

Drāma. Sešpadsmitgadīgajai latvietei Džuljetai ir apnicis bezmērķīgi pavadīt dienas Jūrmalā un labākas dzīves meklējumos viņa grib doties uz Angliju kopā ar draugu Parisu. Tajā pašā pilsētā dzīvo arī deviņpadsmitgadīgais krievu puisis Romeo, kurš arī dzīvot labāk un sapņo par hip hop mūziķa karjeru plašajā Krievijā. Pēc nejaušas tikšanās abi jaunieši iemīlas, tomēr dažu dienu abu sapņi un cerības uz labāku nākotni sagrūst vienā vakarā.

                                                                            

 13., 14., 15 un 19.  SEANSI:18.00; 20.00

 ,,ĪVĀNS”

Dokumentāla filma. Režisors Andrejs Verhostinskis. Filma ir emocionāls un izzinošs stāsts par žurnālistu un Latvijas Tautas frontes pirmo priekšsēdētāju Daini Īvānu. Latvijas skatītājiem noteikti būs interesanti vēlreiz atskatīties gan uz atmodas laika notikumiem, gan Daiņa Īvāna atgriešanos politikā Rīgas domē, gan ieklausīties viņa atziņās par Latvijas politisko kultūru. Īpaši svarīgi tas ir tagad, kad arvien vairāk ir vērojama cilvēku vilšanās politiķos un politiskajās partijās, un ir nepieciešams publiski izskanējis aicinājums saglabāt noteiktas vērtības un cilvēcību.

 

20.,21.,22 un 25.,26.  SEANSI: 18.00;20.00

,,PRĀTA VĒTRA: STARP KRASTIEM”

Pilnmetrāžas dokumentāla filma, 2015.gads.

Šis ir dokumentāls stāsts par četriem draugiem. Par četriem atšķirīgiem, taču sirdī līdzīgiem skolas biedriem. Viņi piedzima septiņdesmito gadu vidū, izauga ar padomju multenēm un tukšajiem veikalu plauktiem. Mūsu valsts neatkarības priekšvakarā izveidojot jaunu grupu ,,Prāta Vētra”.

Pirmo reizi grupa atklāti stāstīs par kopābūšanu, krīzēm un prieka brīžiem. Par Rietumiem un Austrumiem. Šī būs iespēja būt klāt grupas jaunākā albuma tapšanas procesos Berlīnē un redzēt vēsturiskus kadrus no arhīviem.

Filma būs stāsts par ,,Prāta Vētras” un mūsu valsts ceļu. Par nepadošanos un spītību. Par neatlaidību, krišanu un atkal celšanos.

 

27.,28.,29.     SEANSI: 18.00; 20.00

,,AUSMA”

Lailas Pakalniņas spēlfilma. Filma ir groteska drāma par nodevību un atriebību, par ideoloģijas māktu un manipulējamu sabiedrību, par ticību. Lai arī filmas darbība norisinās padomju laikos kolhozā Ausma, tajā viegli saskatīt arī mūsu laiku iezīmes. Tiem, kas savulaik jau iepazinuši Lailas Pakalniņas, šī filma varbūt sagādās pārsteigumus ar savu dinamiku.

Galvenajās lomās- Vilis Daudziņš, Andris Keišs, Liene Šmukste, Viktors Zborovskis (Polija), Rūdolfs Plēpis.

Bērniem līdz 12 gadiem neiesakām!

 

28.novembrī   SEANSS:16.00

TIKŠANĀS  AR  REŽISORI  Lailu Pakalniņu.

    

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Šobrīd:
0º C
Rīt:
2º C