Trešdiena, 28. janvāris
Šodien sveicam: Kārlis, Spodris

Kino repertuārs

 

  KINOTEĀTRĪ „AUSEKLIS“
BIĻEŠU CENAS: Pieaugušajiem EUR 2.85
Studentiem un pensionāriem EUR 2.56
Bērniem līdz 12 gadiem EUR 2.13
Biļetes tiek tirgotas 30 min. pirms seansa sākuma 
                                                      


 

KINOTEĀTRĪ “ AUSEKLIS “

JANVĀRĪ.

 

                    

                               2;3;4 un 7;8.

                              ,,7.RŪĶĪTIS”

Animācija. Septiņi rūķīši. Septiņi varoņi. Septiņreiz vairāk jautrības un piedzīvojumu!

Karaļvalstī notiek gatavošanās Rozes 18 gadu dzimšanas dienai. Visi pošas lielajai ballei, no tuviem un tālienes uz svinībām ierodas pasaku tēli. Pils sardze ir modra, lai pilī neiekļūtu ļaunā ragana, kuru Rozes kristībās uzlika viņai lāstu.

Taču, kad pats mazākais no septiņiem rūķīšiem Bobo nejauši iedur princesei Rozei pirkstā un viņa, kā arī visa karaļvalsts aizmieg, Bobo kopā ar rūķīšiem nāksies doties piedzīvojumu pilnā ceļojumā un uzmeklēt to, kurš spēj princesi uzmodināt.

Filma dublēta latviešu valodā.

                                                                                    SEANSI:16**18**

 

                             9;10;11 un 14;15.

                         ,,LEĢENDA DINAMO”

Vēsturiska, dokumentāla filma, sports. Šī filma par hokeju. Par sviedriem un asinīm. Par to, kā rodas hokeja personības un dzimst hokeja leģendas- Helmuts Balderis, Mihails Vasiļonoks, Juris Reps, Artūrs Irbe un citi.

Šī filma ir par hokeja leģendas Sanda Ozoliņa pēdējo sezonu galvenā trenera amatā. Par līdz šim veiksmīgāko Rīgas Dinamo sezonu KHL. Mēs būsim komandas pirmsspēles sapulcē, kuras neļauj filmēt. Mēs būsim tik tuvu komandai kā neviens.

No Rīgas ,,Daugavas” un otrās līgas līdz Rīgas ,,Dinamo” sudraba medaļām. Par spēlētāju māņticību un līdzjutēju kaisli. Ar emocijām un skaistiem vārtiem. Par hokeju kā cīņu ar sevi.

 

                                                         SEANSI:18**20**

 

                             16;17;18 un 21;22.

       ,,ES ATGRIEZĪŠOS KĀ KVĒLOJOĀ ROZE”

 

Drāma. Viņa ir 45 gadus jauna, vientuļa noliktavas strādniece, kurai ārsts uzstāda letālu diagnozi. Mēģinājums atrast līdzcilvēku sapratni aizved Viņu uz skolas salidojumu, kur negaidītu notikumu virtene liek Viņai pilnīgi izmainīt savu dzīvi. Viņa bēg no pilsētas un nokļūst neapdzīvotā jūras krastā, kur ilgstošā cieša saskarsmē ar dabu piedzīvo neparastu izdziedināšanu.

 

                                                           SEANSI:18**20**

 

                           23;24;25 un 28;29.

                  ,,MAMMU, ES TEVI MĪLU”

Drāma. ,,Mammu, es tevi mīlu” ir dinamisks attiecību trilleris par trīspadsmitgadīgu Rīgas skolnieku Raimondu un viņa māti. Kāda šķietami nenozīmīga piezīme skolā iesāk piedzīvojumiem bagātu nedēļu Raimonda dzīvē. Raimonds aizbēg no mājām, iekuļas apšaubāmā afērā ar lokālo prostitūtu, nonāk redzeslokā un visbeidzot atrisina samilzušo konfliktu gan ar mammu, gan savu labāko draugu.

 

                                                                   SEANSI:18**20**


KINOTEĀTRĪ “ AUSEKLIS “

                  FEBRUĀRĪ.

                    

               30;31.JANVĀRĪ un 1;4;5 FEBRUĀRĪ.

                  ,,BRĪNUMAINĀ OZA ZEME”

Animācija, ģimenes filma, mūzikls. Pāri varavīksnes tiltam Dorotija atgriežas Oza zemē, lai palīdzētu saviem draugiem Putnubiedēklim, Dzelzs Malkascirtējam un Lauvam uzveikt ļaundari Džokeru. Pa ceļam uz Smaragda pilsētu viņa iepazīstas ar jauniem draugiem – Gudro pūci, Porcelāna princesi un Maršalu Zefīru, kuri pievienojas viņai ceļā cauri brīnumainajai Oza zemei, palīdz pārvarēt dažādus pārbaudījumus un atjaunot mieru un kārtību krāšņajā Smaragda pilsētā.

Filma dublēta latviešu valodā.  

                                                                                    SEANSI:16**18**

 

                                6;7;8 un 11;12.                                                                     ,,                          ,,PREDESTINĀCIJA”

Zinātniskās fantastikas filma. Filma ir balstīta uz Robert A. Heinlein stāstu ,,Visas Tu Zombies”. Laika ceļojošā aģents iet atpakaļ laikā, lai notvertu teroristu pazīstamu kā Bomber. Aģents aptur bumbu, bet ir smagi ievainots. Bombers aizbēg un aģents dodas uz nākotni., izmantojot koordinētu transformeri

 

                                                         SEANSI:18**20**

 

                             13;14;15 un 18;19.

                          ,,RIO, ES MĪLU TEVI”

 

Komēdija, drāma. ,,Rio, es mīlu tevi” – treša filma no sērijas ,,Pilsētas, kuras es mīlu”. Filma stāsta par vienu no pārsteidzošākajam Dienvidamerikas pilsētām Riodežaneiro”. Režisori no dažādām valstīm nofilmējuši desmit īsfilmas, kurās stāsta par mīlestību. Katra epizode veltīta kādam pilsētas rajonam, un katra atklāj konkrētā rajona neatkārtojamo kolorītu.

 

                                                           SEANSI:18**20**

 

Notikumu kalendārs

Janvāris, 2015
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Klikšķini uz datuma

Tīkla kamera

Laika ziņas

Šobrīd:
-5º C
Rīt:
-0.5º C