Piektdiena, 21. oktobris
Šodien sveicam: Urzula, Severīns

Kino repertuārs

 


  KINOTEĀTRĪ „AUSEKLIS“
BIĻEŠU CENAS: Pieaugušajiem EUR 2.85
Studentiem un pensionāriem EUR 2.56
Bērniem līdz 12 gadiem EUR 2.13
Biļetes tiek tirgotas 30 min. pirms seansa sākuma 
                                                      

 

 KINOTEĀTRĪ “ AUSEKLIS “ OKTOBRĪ

1.,2 un 5.,6.            SEANSI: 18.00; 20.00

,,PRECINIEKS”

Piedzīvojumu filma, asa sižeta, komēdija.

Sergeis Svetlakovs rudens krāšņākajā un izmisuma pilnākajā komēdija ,,Precinieks”. Vācietis Helmuts ierodas Krievijā, lai bildinātu krievu daiļavu Aļonu, kuru sastapis Berlīnē. Kā par nelaimi, uzkuļas bijušais vīrs Toļa, kurš piepeši nolēmis atgūt sievas sirdi. Kurš gūs uzvaru- daudzsološais precinieks no Šengenas zonas vai tomēr reiz mīlamais vīrs?

Bērniem līdz 7 gadiem neiesakām!

 

7.,8.,9 un 12.,13.         SEANSS: 18.00

,,MAESTRO”

Spoža izcilā latviešu aktiera Eduarda Pāvula benefice avantūriskā mākslinieka Samuēla Sama lomā.

Stāsta notikumi risinās 30. Gadu Latvijā un tie vēroti biklā jaunekļa Vilibalda Vērdiņa (Juris Gornavs) acīm. Varonis sevi raksturo kā neievērojamu maza auguma personu, kam nepadodas ne rakstniecība, ne vijoles spēle, toties ļoti interesē glezniecība. Meklējot sev dzīves vietu, Vilibalds nejauši nokļūst slavena mākslinieka Sama  (Eduards Pāvuls) un iepazīstas ar citiem dzīvokļa iemītniekiem-Sama ekscentrisko sievu un saimnieka nerimtīgās enerģijas nomocīto mākslinieku palīgu.

Darbs uzņemts pēc Anša stāsta ,,Maestro” motīviem.

 

14.,15.,16 un 19.,20.            SEANSI:18.00; 20.00

,,30 RANDIŅI”

Asprātīga un sirsnīga komēdija par mīlestību. Uz ko gan cilvēks nav gatavs, lai tikai iemantotu laimi? Dzīves pabērns Daša notic kādai internetā atrastai panacejai-mēneša laikā jāaiziet uz 30 randiņiem, pēc tam sapņu vīrietis pats tevi atradīs. Galvenais- palikt dzīvai, tiekoties ar visneprātīgākajiem kavalieriem, un vidū spēt atpazīt to īsto un vienīgo!

 

21.,22.,23 un 26.,27.               SEANSI: 18.00; 20.00

,,IESTRĒGUŠI  JAUNĪBĀ”

Romantiska komēdija. Ir tie brīži, kad ikviens no mums ir aizdomājies, vai dzīvē atrodas pareizā vietā un vai ir sasniegta tā cerēta laimes sajūta. Šī filma ir veltījums katrai šai domai un katram, kurš vēlas saglabāt jaunību! ,,Iestrēguši jaunībā” ar lielisku aktierspēli, patīkamu noskaņu un asprātīgu humoru parāda jauno, moderno krīzi jeb ceturtdaļdzīves krīzi (jā, aizmirstat par pusmūža!).

Filmas galvenā varone Megana izdzīvo savus 20 gadus, pamazām tuvojoties 30. Viņa dzīvē šķietami ir sasniegusi visu, ko vien apzinīga sieviete varētu vēlēties, bet brīdī, kad tiek bildināta, izjūt dzīves un izvēļu smagumu. Viņa mūk no visa un nozūd pie nejauši satiktas 16 gadus vecas meitenes. Filmā spilgti tiek parādīts tas, ko nu jau pat psihologi atzīst par īstu emocionālo stāvokli- ceturtdaļdzīves krīzi, kas ir laika posms, kurā ikviens sāk apzināties realitāti un tā smagi sit pa jaunības sapņiem un gaidām.

Bērniem līdz 16 gadiem neiesakām!

 

28.,29.,30.                SEANSI: 18.00; 20.00.

,,3 DIENAS, LAI  NOGALINĀTU”

Asa sižeta filma. Ītanam Ranneram jau sen nav nevienam jāpierāda, ka ir viens no labākajiem CIP operatīvajiem darbiniekiem, taču, uzzinājis par baiso slimību- ļaundabīgu audzēju ar metastāzēm- , viņš nolemj aiziet no darba, lai sakārtotu attiecības ar sievu un meitu.

Taču īpašā aģenta dzīvē uzrodas satriecoša liktenīgā sieviete, kura piedāvā varonim CIP slepenajā laboratorijā radītas brīnumzāles pret nāvējošo slimību. Taču viņam jāizpilda vēl viens uzdevums, lai gan tas var maksāt viņam dzīvību. Ap Ranneru sāk notikt dīvainas lietas. Kas tas ir- halucinācijas, tablešu blakusefekti? Vai varbūt pasaule tiešām ir šausmu un murgu pilna?

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas