Trešdiena, 29. jūnijs
Šodien sveicam: Pēteris, Pāvils, Pauls, Paulis

Kino repertuārs

 


  KINOTEĀTRĪ „AUSEKLIS“
BIĻEŠU CENAS: Pieaugušajiem EUR 2.85
Studentiem un pensionāriem EUR 2.56
Bērniem līdz 12 gadiem EUR 2.13
Biļetes tiek tirgotas 30 min. pirms seansa sākuma 
                                                      

 

 KINOTEĀTRĪ “ AUSEKLIS “ MAIJĀ

5. MAIJĀ       SEANSI: 16.00;18.00.

,,SNIEGA KAUJAS”

Piedzīvojumu filma, komēdija, animācija, ģimenes filma. ,,Sniega kaujas’’-jaunā animācijas filma ziemīgās noskaņās visai ģimenei. Ziema, sals, ledus pilis un iemīļotā bērnu izklaide-pikošanās! Īsinādami laiku ziemas brīvdienās, mazā, sniega ietupinātā ciematiņa bērni nolemj sarīkot vērienīgas sniega kaujas. Kā noslēgsies šī aizraujoša un dažbrīd pat bīstama rotaļa? Vai uzvara šādā kaujas maz gūstama?

Filma dublēta latviešu valodā!

 

6.,7.,8 un 11.,12.        SEANSI: 18.00; 20.00.

,,TE ATCEROS, TE NE!”

Komēdija. Dzīvo iz zemes šīs kāda vienkārša meitene vārdā Aļona, strādā bibliotēkā un sapņo par Džuljetas lomu amatierteātrī. Vai tāds cilvēciņš spētu iedomāties, ka jau rīt dzīvē pieredzēs kardinālas pārmaiņas? Uz ielas saskrējusies ar šiku blondīni, meitene zaudē samaņu un… pamostas slimnīcā… tiesa, svešā ķermenī!

Krāšņa, gaisīga, asprātīga komēdija par reinkarnācijas dīvainībām.

 

15 un 18.,19.    SEANSI: 18.00; 20.00

,,ŠOKOLĀDE”

Drāma. Biogrāfisks stāsts par pirmo melnādaino cirka mākslinieku- klaunu, kuru sauca Šokolāde un kurš kļuva populārs 19. Gadsimta beigās Francijā.

Bērniem līdz 16 gadiem neiesakām!

 

20.,21.,22 un 25.,26.   SEANSI: 18.00; 20.00

,,ATNĀCĒJI: REVOLŪCIJA”

Komēdija. Populāro filmu trešajā daļā grāfs Godfurā- cēlais bruņinieks no 12.gadsimta- nejēdzīga pārpratuma dēļ kopā ar savu kalpu nonāk Franču Revolūcijas laika periodā.

Bērniem līdz 12 gadiem neiesakām!

 

27.,28.,29.    SEANSI: 18.00; 20.00.

,,BĒRNIEM  VISS KĀRTĪBĀ”

Komēdija, drāma. Divas māmiņas Džūlija un Nika dzīvo viendzimuma laulībā un audzina divus mākslīgi ieņemtus bērnus. Ģimenē visi laimīgi, bet bērni aug un sāk prātot, kas ir viņu bioloģiskais tēvs… Vai viņu nemainīgajā pasaule tēvs maz vajadzīgs?

Kinostāsts par bioloģiskā tēva meklējumiem ir ļoti smieklīgā, jocīgā un brīžiem skumjā komēdijā ar lieliskiem svaigu sižetu.

 

 ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

KINOTEĀTRĪ “ AUSEKLIS “ JŪNIJĀ.

1 un 2.       SEANSI: 18.00; 20.00.

,,BĒRNIEM  VISS KĀRTĪBĀ”

Komēdija, drāma. Divas māmiņas Džūlija un Nika dzīvo viendzimuma laulībā un audzina divus mākslīgi ieņemtus bērnus. Ģimenē visi laimīgi, bet bērni aug un sāk prātot, kas ir viņu bioloģiskais tēvs… Vai viņu nemainīgajā pasaule tēvs maz vajadzīgs?

Kinostāsts par bioloģiskā tēva meklējumiem ir ļoti smieklīgā, jocīgā un brīžiem skumjā komēdijā ar lieliskiem svaigu sižetu.

 

3.,4.,5 un 8.,9.        SEANSI: 18.00; 20.00.

,,TEV, RŪĶI!”

Lienes Laviņas- Kalnaellas dokumentālā filma. Filma ,,Tev, Rūķi!” režisore seko 91 gadu jaunajai aktrisei Rutai Birgerei iestudējuma tapšanas procesā Valmieras teātrī. Sastapšanās ar savas dzīves režisoriem un nepielūdzamo laiku šajā sirsnīgajā stāstā savijas ar teātra un mājas ikdienu.

2015.gada pavasarī Ruta Birgere uzsāk darbu pie lomas režisores Ineses Mičeles jauniestudējumā ,,Eņģeļa kreisais spārns”. Iestudējuma centrālā tēma ir vecās un jaunās paaudzes attiecības brīdī, kad vecāki paliek bez mājām. Lugā uzdotie jautājumi Rutai liek pārdomāt arī paša dzīvē izdarītās izvēlas un dod iespēju skatītājam savu ikdienu ieraudzīt no cita skatupunkta.

Ruta Birgere (91)  2015.gadā nospēlējusi vecāsmātes lomu Renāra Vimbas filmā ,,Es esmu šeit”.

 

10.,11.,12 un 15.,16.      SEANSI: 16.00; 18.00.

,,GADALAIKI”

,,Oscar” balvai nominētās dokumentālās filmas ,,Ceļojošās ciltis” un dokumentālās filmas ,,Dzīvais okeāns” autori aicina lielus un mazus doties jaunā ceļojumā – četros gadalaikos, un paraudzīties uz tiem no dzīvnieku skatupunkta. Gadalaiki ik gadu nes sev līdzi ko brīnumainu, lai ko tie ieskautu – meža dzīlēs paslēptu vilka alu vai lielpilsētu kņadu. Filmas autori piedāvā pārdomas rosinošu kino stāstu par ik gadu dabā notiekošajām pārmaiņām un aicina izbaudīt dabu tuvplānā.

Filma latviešu valodā ierunājis Andris Keišs.

Bez vecuma ierobežojuma.

17.,18.,19 un 22.         SEANSI: 18.00; 20.00

,,MAESTRO”

Spoža izcilā latviešu aktiera Eduarda Pāvula benefice avantūristiskā mākslinieka Samuēla Sama lomā.

Stāsta notikumi risinās 30. Gadu Latvijā un tie vēroti biklā jaunekļa Vilibalda Vērdiņa (Juris Gornavs) acīm. Varonis sevi raksturo kā neievērojamu maza auguma personu, kam nepadodas ne rakstniecība, ne vijoles spēle, toties ļoti interesē glezniecība. Meklējot sev dzīves vietu, Vilibalds nejauši nokļūst slavena mākslinieka Sama (Eduards Pāvuls) un iepazīstas ar citiem dzīvokļa iemītniekiem-Sama ekscentrisko sievu un saimnieka nerimtīgās enerģijas nomocīto mākslinieku palīgu.

Darbs uzņemts pēc Anša Eglīša stāsta ,,Maestro” motīviem.

 

25.,26 un 29.,30.            SEANSI: 18.00;20.00

,,6. SPĒLĒTĀJS”

Latvijas vīriešu basketbola izlase piedalās Olimpiskās kvalifikācijas turnīrā Belgradā no 4.07-10.07, kurā cīnīsies par ceļazīmi uz Olimpiskajām spēlēm RIO.

Visu sportistu galvenajā forumā- Olimpiskajās spēlēs Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība piedalījusies tikai vienreiz- 1936.gadā. 2015.gadā Latvija izcīnīja reālu iespēju kvalificēties dalībai Riodeženeiro olimpiskajās spēlēs. Lai tas notiktu, jāuzvar Beļģija, Čehija, Ukraina, Igaunija, Lietuva un …

Izcili teātra aktieri, vientuļais tēvs, kuri gatavi sev uztetovēt basketbola logo, leģendārs funkcionārs, kura spēkos nav apmeklēt spēlēs- katrs no viņiem piedalās, lai izlasei izdotos. Tāds ir mūsu 6. Spēlētājs.


 

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas