Sestdiena, 23. jūlijs
Šodien sveicam: Magda, Magone, Mērija

Kino repertuārs

 


  KINOTEĀTRĪ „AUSEKLIS“
BIĻEŠU CENAS: Pieaugušajiem EUR 2.85
Studentiem un pensionāriem EUR 2.56
Bērniem līdz 12 gadiem EUR 2.13
Biļetes tiek tirgotas 30 min. pirms seansa sākuma 
                                                      

 

 KINOTEĀTRĪ “ AUSEKLIS “ JŪLIJĀ

1.,2.,3 un 6.,7.       SEANSI: 18.00; 20.00.

,,30 RANDIŅIĀ”

Asprātīga un sirsnīga komēdija par mīlestību. Uz ko gan cilvēks nav gatavs, lai tikai iemantotu laimi? Dzīves pabērns Daša notic kādai internetā atrastai panacejai-mēneša laikā jāaiziet uz 30 randiņiem, pēc tam sapņu vīrietis pats tevi atradīs. Galvenais- palikt dzīvai, tiekoties ar visneprātīgākajiem kavalieriem, un vidū spēt atpazīt to īsto un vienīgo!

 

8.,9.,10  un 13.,14.        SEANSI: 18.00; 20.00.

,,MOBILAIS”

Detektīvfilma, šausmu filma, asa sižeta. ,,Paranormālā parādība 2” režisors piedāvā filmu, kas pēc pasaulē atzītā rakstnieka Stīvena Kinga romāna motīviem…

Kādā burvīgā rudens dienā pašā Bostonas centrā grafiķis Kleitons Ridels piedzīvo iesākumu tam, kas izvēršas par elli zemes virsū. Gluži negaidot parasti ļaudis pārtop zvēros, izraisīdami masu slepkavības un īstu haosu. Viens mobilā tālruņa zvans aizsācies apokalipsi.

Bērniem līdz 12 gadiem neiesakām!

 

15.,16.,17  un 18.,19.      SEANSI: 16.00; 18.00.

22.,23.,24 un 27.,28.       SEANSI: 16.00; 18.00.

,,RAČETS UN KLANKS”

Piedzīvojumu filma, animācija, asa sižeta. Piesprādzē drošības jostu, jo Tevi gaida galvu reibinošs piedzīvojums galaktikā! Asprātis Račets vienmēr ir sapņojis kļūt par galaktikas reindžeri, taču iedomīgais Klarks ne par ko negrib uzņemt viņu savā komandā. Kad robotiņš paziņo, ka uztvēris slepeno ziņojumu par ļaundara Dreka viltīgo plānu- radīt pilnīgi jaunu planētu, pirms tam atbrīvojoties no reindžeriem un iznīcinot pasauli, galaktikas glābšanas plāns tiek uzvelts tieši uz lielausainā Rečeta pūkainajiem pleciem.

Animācijas filma ,,Račets un Klanks” ir uzņemta pēc pasaulē populārās PlayStation spēles.

Filma dublēta latviešu valodā.

Bērniem līdz 7 gadiem neiesakām!

 

29.,30.,31.              SEANSI: 18.00; 20.00

,,STRUPCEĻŠ”

Trilleris, detektīvfilma, asa sižeta. Kārters ir kara veterāns un savas vientulīgās dienas vada nolaistā mājā starp neizpakotām kastām un mokošām atmiņām, trankvilizatoros un alkoholā slīcinot sēras par mazā dēliņa nāvi. Glābiņš no depresīvās eksistences ierodas gluži negaidot. Divpadsmitgadīga meitenīte kapsētā apciemo nelaiķa vecākus un kļūst par aculiecinieci slepkavībai. Bēgdama no vajātāja, viņa rod patvērumu Kārtera namā.

Bērniem līdz 16 gadiem neiesakām!

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas