Otrdiena, 28. aprīlis
Šodien sveicam: Gundega, Terēze

Kino repertuārs

 

  KINOTEĀTRĪ „AUSEKLIS“
BIĻEŠU CENAS: Pieaugušajiem EUR 2.85
Studentiem un pensionāriem EUR 2.56
Bērniem līdz 12 gadiem EUR 2.13
Biļetes tiek tirgotas 30 min. pirms seansa sākuma 
                                                      


  Repertuārs aprīlī 

                   

1. un 2. aprīlis 18.00; 20.00

„KURPNIEKS”

Komēdija, drāma, fantāzija. Makss (Adams Sandlers) ir kurpnieks jau ceturtajā paaudzē. Kādudien savā apavu darbnīcā Ņujorkā viņš uziet relikviju, kam piemīt burvju spējas. Pateicoties tai, viņš var iejusties jebkura cita cilvēka dzīvē-vien iekāpjot tā kurpēs.

Līdz 12 gadiem neiesakām!

 

4. un 8., 9. aprīlī 18.00; 20.00

„DIVAS SIEVIETES”

Jura Podnieka Studijas spēlfilma, kas jau ieguvusi vairākas balvas festivālos Krievijā (Zelta Fēnikss, Amūras Rudens) kā arī divas nominācijas Latvijas Nacionālajā filmu festivālā ,,Lielais Kristaps”

Krievijas lauki, 19.gs. beigas. Natālija – bagāta krievu muižnieka Arkādija Islajeva sieva, un Vera – viņas audžumeita, abas iemīlas Beļajevā, jaunā un naivā studentā, kurš vasarā piepelnās, strādājot par Natālijas dēla skolotāju. Pēkšņi Rakitins, Natālijas sens draugs, kurš ilgu laiku ir slēpis savas jūtas pret Natāliju, tās atklāj un nespēj klusi noraudzīties notiekošajā. Emocijas ir sakāpinātas, un pēc šīm jūtu ugunīm pelni ir visapkārt.

 

 10. aprīlī 15.00

„LAIMES EKOMOMIKA”

Helēnas Norbergas-Hodžas, Stīvena Gorelika un Džona Peidža filma.

Vai tu zini, no kurienes nāk tava pārtika? Dokumentāla filma ,,Laimes ekonomika” veidotāji piedāva personīgus stāstus par cilvēkiem dažādās pasaules valstīs, iezīmējot atšķirības starp lokālo un globālo dzīvesveidu un piedāvājot savu laimes formulu.

 Kampaņu organizē biedrība Latvijas Platforma attīstības sadarbībai (LAPA) kopā ar tās biedriem vides organizāciju „homo ecos”. Un „Latvijas Zemnieku federāciju”.

IEEJA BEZ MAKSAS.

 

10. aprīlī 18.00

,,ASTERIKSS: DIEVU ZEME”

11., 12. un 15., 16. aprīlī 16.00; 18.00

„ASTERIKSS: DIEVU ZEME”

Piedzīvojumu filma, komēdija, animācija. Asterikss un viņa labākais draugs Obelikss, kuru spēlē Žerars Depardjē, turpina savu gadiem ilgo cīņu ar Cēzaru, kurš beidzot grib tikt galā ar nevaldāmajiem galliem. Ap Asteriksa ciematu Cēzars liek uzcelt jaunu Romu- Dievu zemi. Gallu ciematu pārņem haoss un jukas. Taču Asterikss nepadodas!

Filma dublēta latviešu valodā.

 

10., 11., 12. un 15., 16. aprīlī 20.00

„BALSIS”

Trilleris, komēdija, detektīvfilma. Džerijs ir simpātisks puisis ar lielisku humora izjūtu. Tikai pēdējā laikā viņš ir piemirsis lietot ārsta izrakstītos medikamentus. Kad meitene, kurā viņš ir neglābjami iemīlējies, neatnāk uz satikšanos, situācija kļūst dramatiska. Viņa draugi-ļaunais runājošais kaķis un labsirdīgais runājošais suns dod viņam padomus, taču lēmums ir viņa paša ziņā-meklēt glābiņu un kļūt normālam vai arī ļauties slepkavnieciskajām tieksmēm.

Līdz 16 gadiem neiesakām!

 

17., 18., 19. un 22., 23. aprīlis 16.00

„ASTERIKSS: DIEVU ZEME”

Piedzīvojumu filma, komēdija, animācija.

 

17., 18., 19. un 22., 23. aprīlis 18.00; 20.00

„EVERLIJA”

Trilleris, asa sižeta filma. Galvenajai varonei nākas mesties nevienlīdzīgā cīņā ar jakudzu bandu, lai aizstāvētu savu māti un meitu, turklāt galvenajam ļaundarim ir savs un ļoti iespaidīgs iemesls šo sievieti neieredzēt un vēlēt viņai mokošu nāvi.

 Līdz 16 gadiem neiesakām!

 

24., 25., 26. un 29., 30. aprīlis 18.00; 20.00

„PĒDĒJIE BRUŅINIEKI”

Piedzīvojumu filma, asa sižeta filma. Saujiņa kaujinieku cenšas atriebt savu vadoni, ko nonāvējis cietsirdīgs imperators.

Līdz 16 gadiem neiesakām!

 

 

 

 

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Šobrīd:
11º C
Rīt:
5.5º C