Piektdiena, 12. februāris
Šodien sveicam: Karlīna, Līna

Kino repertuārs

 


  KINOTEĀTRĪ „AUSEKLIS“
BIĻEŠU CENAS: Pieaugušajiem EUR 2.85
Studentiem un pensionāriem EUR 2.56
Bērniem līdz 12 gadiem EUR 2.13
Biļetes tiek tirgotas 30 min. pirms seansa sākuma 
                                                      

 

 KINOTEĀTRĪ “ AUSEKLIS “ FEBRUĀRĪ

 3 un 4.   SEANSI: 18.00; 20.00

,,KLUSUMA SKATIENS”

Dokumentāla filma. Džošua Openhaimeram iepriekš filmējot Indonēzijas genocīda politikas realizētājus, kāda ģimene atklāj, kurš ir nogalinājis viņu dēlu un kā tas noticis. Jaunākais brālis ir apņēmības pilns stāties pretī bailēm, kuras pavada izdzīvojušos, konfrontējoties ar cilvēkiem, kas atbildīgi par brāļa nāvi. Tā ir neiedomājama uzdrīkstēšanās valstī, kur pie varas vēl joprojām ir slepkavas. Filmu uzņemšanā piedalījusies anonīmu Indonēzijas filmu veidotāju komanda, kuru dzīvība vēl joprojām ir apdraudēta. 

 

5.,6.,7 un 10.,11.    SEANSI: 18.00; 20.00

,,PELNU SANATORIJA”

Kara, drāma, vēsturiska. Filmas darbība norisinās 1917.gadā Kurzemē. Kara pēdējās dienās atvaļināts vācu kara ārsts Ulrihs tiek nosūtīts uz nomaļu sanatoriju, kur ārstējas kontuzēti un mentāli traumēti kareivji. Ulriham atklājas dīvaina, sapņaina pasaule, kurā valda miers un aizmirstība. Tas izrādās pārbaudījums viņa racionālajam prātam un viņa apņēmības ,,ieviest kārtību”. Savukārt negaidīta pieķeršanās kādam pamestam, mežonīgam zēnam ļauj Ulriham atgūt notrulināto cilvēcību. Taču karš vēl nav beidzies-agrāk vai vēlāk tas sasniegs arī šo patvēruma vietu.

Bērniem līdz 12 gadiem neiesakām!

 

12.,13.,14 un 17.,18.         SEANSI: 18.00; 20.00.

,,MAFIJA. IZDZĪVOŠANAS SPĒLE”

Asa sižeta filma, zinātniskā fantastika. Maskava. Tāla nākotne. Psiholoģiskā spēle MAFIJA kļuvusi par pašu populārāko televīzijas šovu pasaulē. Vienpadsmit cilvēku sapulcējas pie galda, lai noskaidrotu, kurš no viņiem ir Parastais Iedzīvotājs, bet kurš-nežēlīgā MAFIJA. Visas pasaules acu priekšā veidojas emociju un jūtu kokteilis, kurā iekļauta viltība, bailes, meli, naids, nicinājums, sāpes, lepnums, kaisle, mīlestība un nāve. Spēles uzvarētāju gaida milzīga naudas balva, bet zaudētājs vienkārši nomirs…

Bērniem līdz 12 gadiem neiesakām!

 

19.,20.,21 un 24.,25.               SEANSI:16.00; 18.00

,,SNIEGA KAUJAS”

Piedzīvojumu filma, komēdija, animācija, ģimenes filma. ,,Sniega kaujas”-jaunā animācijas filma ziemīgās noskaņās visai ģimenei. Ziema, sals, ledus pilis un iemīļotā bērnu izklaide- pikošanās! Īsinādami laiku ziemas brīvdienās, mazā, sniega ietupinātā ciematiņa bērni nolemj sarīkot vērienīgas sniega kaujas. Kā noslēgsies šī aizraujoša un dažbrīd pat bīstamā rotaļa? Kurš gūs uzvaru? Vai uzvara šādās kaujas maz gūstama?

Filma dublēta latviešu valodā!

 

26.,27.,28.             SEANSI: 18.00; 20.

,,ES ESMU ŠEIT”

Renāra Vimbas spēlfilma. Filma iekļauta Berlīnes starptautiskā kinofestivāla konkursa programmā Generation!

Tas ir izsmalcināts sievietes rakstura veidošanās portretējums-pieaugšanas stāsts, kuru caurvij vientulības, vilšanās un pirmās mīlestības pārdzīvojums. Galvenā varone- septiņpadsmitgadīga meitene Raja, kura dzīvo mazā lauku saimniecībā kopā ar valdonīgo vecomāti Olgu un mazo brāli Robi. Baiss notikums pārvērš māsas un brāļa dzīvi, liekot meitenei pieņemt lēmumus, no kādiem vairītos pat pieaugušie.

Lomas: Elīna Vaska, Ruta Birgene un Andžejs Jānis Lilientāls. Edgars Samītis, Zane Jančevska, Indra Briķe, Rēzija Kalniņa, Jānis Kirmuška, Sandra Kļaviņa.

                                                                            

 

 

 

 

 

 

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Šobrīd:
0º C
Rīt:
2º C