Otrdiena, 28. jūlijs
Šodien sveicam: Cecīlija, Cilda

Kino repertuārs

 

  KINOTEĀTRĪ „AUSEKLIS“
BIĻEŠU CENAS: Pieaugušajiem EUR 2.85
Studentiem un pensionāriem EUR 2.56
Bērniem līdz 12 gadiem EUR 2.13
Biļetes tiek tirgotas 30 min. pirms seansa sākuma 
                                                       Kino repertuārs jūlijā

                    

3., 4., 5. un 8., 9. jūlijā 18.00; 20.00
„KAIMIŅU TROKŠŅI”
Drāma. Stāsts tiek atklāts kā nejaušs nakts murgs dienas gaismā. Dzīve kādā vidusšķiras rajonā pāris kvartālus no pludmales Resifē, Brazīlijā negaidīti izmainās līdz ar privātās apsardzes firmas ierašanos. Pilsētas kvartālu, kur mitinās turīgas ģimenes un to kalpi un kuru pārvalda novecojošs patriarhs ar saviem dēliem, pieaugošā ritma intensitātē pārņem arvien lielāks nemiers. Kad pārvaldnieks negribīgi darbā pieņem pašpārliecinātos apsargus, lai aizsargātu iedzīvotājus pret neseniem noziedzības uzplūdiem, atklājas nošķirtā sabiedrībā esošās bailes, aizvainojumi un pagātnes noslēpumi, kas nebeidz vajāt. Neliela daļiņa Brazīlijas, tās vēstures, vardarbības un trokšņu atspoguļojuma Brazīlijas labākajā jaunajā kino.

Filma ir izvirzīta Oskaram kā labākā ārzemju filma.                                                                                                                                      

 

10., 11., 12. un 15., 16. jūlijā 18.00; 20.00
„RUČS UN NORIE”
Ināras Kolmanes dokumentālā filma ir viens no šī gada atmiņā paliekošākajiem latviešu dokumentālā kino notikumiem. Japāņu studentes Nories un suitu sievas, iesauktas par Ruču, draudzība, pat dvēseļu radniecība, daudz atklāj par mūsu attieksmi pret tradīcijām, citu kultūru, ciešu draudzību, kas stāv pāri valodas un attāluma robežām.

 

17., 18., 19. un 22., 23. jūlijā 18.00; 20.00
„NAKTS BRAUCĒJS”
Trilleris, komēdija. Limuzīna šoferim – neveiksminiekam, lai atmaksātu ievērojamu parāda summu, atliek nostrādāt pēdējo maiņu. Viņa pēdējais klients ir noslēpumains jauns miljardieris, kurš apsola samaksāt kārtīgu dzeramnaudu par dažiem papildus pakalpojumiem. Dzenoties pakaļ naudai, kura viņam tik ļoti vajadzīga, vadītājs iekuļas aizraujošās ķibelēs Losandželosas ielās. Ar katru stundu viņa iespējas izdzīvot, šķiet, aizvien nereālākas.

Līdz 16 gadiem neiesakām!

 

24., 25., 26. un 29., 30. jūlijā 18.00
„FRANČU TRANZĪTS”
Trilleris, detektīvfilma, asa sižeta. Reāls stāsts par noziedzīgo sindikātu „Franču sakarnieks”. Viņi kļuva slaveni kā vērienīga starptautiska heroīna pārvadātāju organizācija. Marseļa, 1975. gads. Jaunais Pjērs Mišels kopā ar sievu un bērniem pārvācas no Mecas un kļūst par īpaši smagu tiesnesi īpaši smagos noziegumos. Viņš nolemj tikt galā ar mafiju tīklu, kas divas desmitgades apgādā ASV ielas un visu pasauli ar heroīnu.

 Līdz 16 gadiem neiesakām!

 


KINOTEĀTRĪ “ AUSEKLIS “ AUGUSTĀ.

                    

31. jūlijā 1.,2.,5.,6.   SEANSI: 18.00; 20.00                                          

 ,,SLIKTIE MATI”

Drāma. Sansebastianas Starptautiskā filmu festivāla galvenā balva ,,Zelta gliemežvāks”, Havannas filmu festivāla labākā filma, Saloniki filmu festivāla FIPRESCI apbalvojums.

Džunioram ir deviņi gadi un tumšās matu cirtās klāta nepiepildāmu sapņu un kaprīzu iedomu pilna galva. Viņa mātei ir trīsdesmit gadu un viņa viena audzina divus bērnus, cer atgūt darbu apsardzes dienestā un ar šķērēm izgriezt no dēla matiem muļķīgās vēlmes izkāpt no dzimumu klišejām. Valstī, kur katra meitene alkst pēc skaistumkaralienes kroņa un vīrietis pieaug ar ieroci plecā, zēns, trūkstot patriarhālā spēka ietekmēm, cenšas nepazust ielu trokšņos un pretējās mājas balkonos. Džuniors par visām varītēm vēlas savam pirmajam skolas foto pozēt dziedātāja frakā un taisniem matiem.

                                                      

 

7.,8.,9 un 12.,13.  SEANSI: 18.00; 20.00

,,TAS NEVEIKLAIS BRĪDIS”

Komēdija. Divi seni draugi kopā ar savām meitām pavada atvaļinājumu Rivjērā. Saulainajās pludmalēs 42 gadus vecais ģimenes galva nespēj turēties pretī 17 gadus vecas daiļas valdzinājumam un neprātīgi iemīlas. Tas vēl nebūtu nekas, ja vien jaunkundze nebūtu viņa labākā drauga-barga tēva, kurš piedraudējis nošaut ikvienu, kurš pietuvosies viņai kaut soļa attālumā-meitai.

Līdz 16 gadiem neiesakām!

                                                        

 

14.,15.,16 un 19.,20. SEANSI:18.00; 20.00

,,DĀVANA”

Trilleris, mistika. Žokeja Saimona dzīvē ielaužas cilvēks no viņa tālas pagātnes-viņa klasesbiedrs Gordo. Draudzīgs, nedaudz neveikls cilvēks, bet ar lielām dīvainībām. Pirms Saimons un viņa sieva Robina satika Gordo, viņiem abiem šķita, ka dzīve ir ideāla. Gordo jauniešu dzīvē ievieš savas korekcijas..

Līdz 16 gadiem neiesakām!

                                                            

 

 

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Šobrīd:
20º C
Rīt:
15º C