Sestdiena, 19. aprīlis
Šodien sveicam: Vēsma, Fanija

Kino repertuārs

 

 

KINOTEĀTRĪ „AUSEKLIS“


BIĻEŠU CENAS:

Pieaugušajiem EUR 2.85

Studentiem un pensionāriem EUR 2.56

Bērniem līdz 12 gadiem EUR 2.13

Biļetes tiek tirgotas 30 min. pirms seansa sākuma.


 

KINO REPERTUĀRS

                                           


MARTS

1., 2. un 5., 6. martā                                                                                       
,,VECAIS ZĒNS”
plkst. 18.00; 20.00

Trilleris, drāma, asa sižeta filma. Veiksmīga reklāmas speciālista Džo dzīve pārvēršas par īstu murgu, kad, nepaskaidrojot nekādus iemeslus, viņi nolaupa un ievieto izolētā telpā, kur viņam nāksies pavadīt 20 gadus. Negaidīti iemantojis brīvību, bijušais gūsteknis nolemj atriebties tam cilvēkam, kurš izpostījis viņa dzīvi. Taču ceļš pie noslēpuma atklāšanas ir garš un mokpilns, savukārt jauni noslēpumi liek jukt prātā…
Līdz 16 gadiem neiesakām!                                                          

7., 8., 9.  martā                                                                                   
,,VOLSTRĪTAS VILKS”
plkst. 18.00
12. un 13. martā plkst. 20.00

Komēdija, detektīvfilma, biogrāfija. Filmas pamatā – patiess stāsts par Džordanu Belfortu, kurš kļūst par vienu no veiksmīgākajiem brokeriem Volstrītā. Desmit gadus vēlāk viņa veiksmes impērija sāk brukt, un viņš tiek apsūdzēts spekulatīvos darījumos un finanšu mahinācijās.
Līdz 16 gadiem neiesakām!          

12., 13. martā
"Papucis" 
plkst.18.00      
   

14., 15., 16. un 19., 20. martā                                                                  
,,DŽEKS RAIENS: ĒNU AĢENTS”
plkst. 18.00; 20.00

Trilleris, drāma, asa sižeta filma. Džeks Reins, kurš pavisam nesen sācis strādāt CIP kā datu analītiķis, atklāj Krievijas plānoto sazvērestību, kuras mērķis ir ASV ekonomikas sagraušana. Viņš tiek nosūtīts uz Maskavu, kur tiek ierauts filmas „Mission: Impossible” cienīgos notikumos.
Līdz 16 gadiem neiesakām!    

21., 22., 23. un 26., 27. martā
,,IZDZĪVOJUŠAIS”
plkst. 18.00; 20.00

Drāma, asa sižeta filma, biogrāfija. Afganistāna, 2005.gads. Amerikāņu specvienības komanda saņem uzdevumu notvert pazīstamo talibu līderi Ahmadu Šahu. Nokļuvuši slazdā, kareivji dodas nevienlīdzīgā un asiņainā kaujā.
Līdz 16 gadiem neiesaka!

28., 29., 30. martā un 2., 3. aprīlī
,,EKSKURSANTE”
plkst. 18.00; 20.00

Drāma. Filma par cerībām, likteni, mīlestību, draudzību un cilvēcības spēku.
Pēc Otrā pasaules kara Eiropa tika sadalīta divās daļās, un Lietuvas valsts palika dzelzs priekškara austrumu pusē. Staļina režīms ātri salauza tradicionālo dzīvesveidu un nežēlīgi apspieda jebkādu pretestību. Simtiem tūkstoši lietuviešu tika izsūtīti uz koncentrācijas nometnēm ziemeļos un austrumos. Filmas galvenā varone – desmit gadus veca meitene izbēg no vilciena ar izsūtītajiem un dodas 6000 km garā, bīstamā un piedzīvojumiem pilnā ceļā uz Lietuvu, uz savu dzimteni.
Filmas pamatā – patiess stāsts.
Līdz 7 gadiem neiesakām!                                


  APRĪLIS                             

2. un 3. aprīlī
18.00; 20.00
,,EKSKURSANTE”

Drāma. Filma par cerībām, likteni, mīlestību, draudzību un cilvēcības spēku.
Pēc Otrā pasaules kara Eiropa tika sadalīta divās daļās, un Lietuvas valsts palika dzelzs priekškara austrumu pusē. Staļina režīms ātri salauza tradicionālo dzīves veidu un nežēlīgi apspieda jebkādu pretestību. Simtiem tūkstoši lietuviešu tika izsūtīti uz koncentrācijas nometnēm ziemeļos un austrumos. Filmas galvenā varone – desmit gadus veca meitene izbēg no vilciena ar izsūtītajiem un dodas 6000 km garā, bīstamā un piedzīvojumiem pilnā ceļā uz Lietuvu, uz savu dzimteni. Filmas pamatā – patiess stāsts.
Līdz 7 gadiem neiesakām!                                                                                 

4., 5., 6. un 9., 10. aprīlī
16.00; 18.00
,,DŽIMLAI RŪDI RALLALLĀ!”

Drāma. Veco ļaužu pansionāta iemītnieki jau gadiem ilgi jūtas nevienam nevajadzīgi un traucējoši. Bet tad viņiem rodas traka ideja – atteikties no pensijām un doties brīvprātīgi armijā, tā glābjot valsti finanšu krīzes laikā un aizraujoši pavadot dzīves pēdējos gadus. Vecīši ir gana gudri, šo notikumu organizējot, un tagad īstie piedzīvojumi sākas. Kulminācija visam ir veco ļaužu armijas daļas dalība NATO apvienotajos manevros. 

4., 5., 6. un 9., 10. aprīlī 
20.00
„47 RONINI”

Drāma, asa sižeta filma. Kai (Keanu Reeves) pievienojas 47 roninim vadonim Oiši. Ronini gatavojas atriebties nodevīgajam pavēlniekam, kurš nogalināja viņu saimnieku un pasludināja roninus par izstumtajiem. Cīņā par savas zemes goda atgūšanu, viņus gaida virkne pārbaudījumu, kas nesagatavotiem kareivjiem nebūtu pa spēkam.
Iedvesmojoties no japāņu animācijas meistara Hajao Mijazaki un mākslinieka Kacušika Hokusai daiļrades, filmas veidotāji stāstam par roninniem piešķir vēl neredzētu krāšņumu un vērienu.
Līdz 16 gadiem neiesakām! 

11., 12., 13. un 16., 17. aprīlī
18.00; 20.00
,,CAUR ADATU”

EDART.TV radošā komanda uzņēmusi dokumentālo filmu ar nosaukumu „Caur adatu”. Filmas stāsts ir par kādreizējo Latvijas vieglatlētikas izlases pārstāvi Ediju, kurš pazaudējot savu tuvāko cilvēku, ir pazaudējis pats sevi, bet mierinājumu guvis narkotikās.


 

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Tīkla kamera

Laika ziņas

Šobrīd:
12º C
Rīt:
15º C