Otrdiena, 19. jūnijs
Šodien sveicam: Viktors, Nils

Notikumu kalendārs

Notikumi 2013. gada 30. martā:

Lieldienu pasākumi Talsu novadā Lieldienu pasākumi Talsu novadā

28-03-2013

Lai līdzās krāsotām olām, pūpolu zariem un šūplēm, atrodas vieta arī domām par mīļajiem cilvēkiem, par dabu, kas palēnām mostas, un arī par Lieldienu kristīgo vēstījumu. Priecīgas Lieldienas!

Lieldienu dievkalpojumi Talsu novadā Lieldienu dievkalpojumi Talsu novadā

25-03-2013

Kristīgajā baznīcā ir sākusies Klusā nedēļa. Klusā nedēļa kulmināciju sasniedz trijās svētajās dienās — Lielajā Ceturtdienā, Lielajā Piektdienā un Lielajā Sestdienā. Klusajā nedēļā piemin Jēzus Kristus dzīves pēdējās septiņas dienas — no ierašanās Jeruzālemē Palmu Svētdienā līdz krusta nāvei Lielajā Piektdienā un dusēšanai kapā Klusajā Sestdienā. Arī Talsu novada baznīcās un draudzēs notiks dažādi Klusās nedēļas dievkalpojumi.

Talsu novada Pieaugušo izglītības centrs piedāvā seminārus par apstādījumu veidošanu "Dārza dizains" Talsu novada Pieaugušo izglītības centrs piedāvā seminārus par apstādījumu veidošanu "Dārza dizains"

22-03-2013

Lauku Avīzes Tematiskās sadaļas "Daiļdārza pamatelementi" autore Dace Lukševica Jūs iepazīstinās ar jaunumiem „dārzu modē”, kādu stilu izvēlēties savā dārzā, kādi ir veiksmīgākie ainavu kompozīciju veidi, ar apstādījumu ekoloģiskajiem un ekonomiskajiem aspektiem, kā arī, piemērotu stādu izvēli un stādīšanas laiku. Pirmais seminārs notiks 30. martā no plkst. 10.00-16.00, bet otrais seminārs/ mācību ekskursija jūnijā.

KINO "AUSEKLIS" PIEDĀVĀ KINO "AUSEKLIS" PIEDĀVĀ

01-01-2013

Kino "Auseklis", K. Valdemāra ielā 17a, Talsos. BIĻEŠU CENAS: pieaugušajiem Ls 2.00, studentiem un pensionāriem Ls 1.80, bērniem līdz 12 gadiem Ls 1.50.

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas