Sestdiena, 20. jūlijs
Šodien sveicam: Ritma, Ramona

Jaunsardzes un informācijas centrs

Profesionālais militārais dienests Nacionālajos bruņotajos spēkos ir cieņas un goda apliecinājums savai tēvzemei. Profesionālais dienests var būt arī tava nākotnes profesija! Karavīra rokās ir mūsu valsts, sabiedrības un ģimenes aizsardzība. Esi viens no mums. Kļūsti karavīrs!

Dienējot bruņotajos spēkos, iegūsi:
- stabilitāti;
- apmācību specialitātē, svešvalodās un citās dienestam nepieciešamās jomās;
- darbu komandā mācībās Latvijā un ārvalstīs, kā arī starptautisko operāciju rajonos;
- karjeras izaugsmi;
- konkurētspējīgu atalgojumu, kas sākas ar 780 eiro;
- plašas sociālās garantijas.

Kandidātam profesionālajā militārajā dienestā izvirzītas šādas prasības:
- Latvijas Republikas pilsonība;
- vismaz pamatizglītība;
- vecums no 18 līdz 40 gadiem;
- valsts valodas prasme.

Ja vēlies kļūt par karavīru vai studēt aizsardzības akadēmijā, apgūstot virsnieka profesiju, Rekrutēšanas un atlases centrs (http://www.mil.lv/Vienibas/NBS_Apvienotais_stabs/RAC.aspx) ir tā Nacionālo bruņoto spēku apakšvienība, kura palīdzēs šo vēlmi realizēt!

Kandidātu piesaistīšanu dienestam bruņotajos spēkos un studijām aizsardzības akadēmijā atbalsta arī regulāro spēku un Zemessardzes vienības, līdz ar to kandidāts rekrutēšanas procesu var sākt ne tikai Rekrutēšanas un atlases centrā, kas ir izvietots Rīgā, Krustabaznīcas ielā 9, bet arī savai dzīvesvietai tuvākajā bruņoto spēku vienībā. Pieteikties dienestam var arī elektroniski, pieteikuma anketu aizpildot bruņoto spēku interneta vietnes www.mil.lv sadaļā “Rekrutēšana”: http://www.mil.lv/Rekrutesana.aspx.

Rekrutēšanas un atlases centrs kandidātiem piedāvā atlasi veikt divās dienās ar bezmaksas nakšņošanu armijas kazarmās Rīgā. Pirmajā dienā kandidāti veic medicīnisko pārbaudi, bet otrajā – fiziskās sagatavotības un psihodiagnostikas testus. Divu dienu atlasē tiek nodrošināta arī bezmaksas ēdināšana.

Sākot atlasi, kandidāts var izvēlēties vienu no diviem medicīniskās pārbaudes veikšanas variantiem: centralizēti bruņoto spēku Medicīnas nodrošinājuma centrā Rīgā vai decentralizēti dzīvesvietai tuvākajā civilajā ārstniecības iestādē, ar kuru bruņotie spēki ir noslēguši sadarbības līgumu. 

Plašāka informācija pieejama sadaļā “Rekturēšana”: http://www.mil.lv/Rekrutesana.aspx

Esi viens no mums. Kļūsti karavīrs! 

Neskaidrību gadījumā zvani mums uz numuru 67137137 vai raksti uz e-pasta adresi rekrutesana@mil.lv.

Notikumu kalendārs

Jūlijs, 2019
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk