Svētdiena, 24. jūnijs
Šodien sveicam: Jānis

Jauktais

JAUKTAIS KORIS „UZ AUGŠU”

Talsu tautas nams

Diriģents: Matīss Tučs

Kormeistare: Romuta Ozolniece

Koncertmeistare: Ilze Vaice

Kora prezidente: Ina Krūza

Tel.: 25969818

E-pasts: matisstucs@gmail.com

Nodarbību laiks un vieta: Talsu tautas namā, Lielā iela 19/21./ trešdienās no plkst. 18:00 -21:00.

Talsu jauktais koris „Uz augšu" savu darbību sāka 1994.gadā ar diriģenti Guntu Paškovsku. Ilgus gadus kora vadītāja bija Agrita Priedniece. Kopš 2013. gada septembra kori vada diriģents Matīss Tučs un Kormeistare - Romuta Ozolniece un koncertmeistare - Ilze Vaice.
Kora dalībnieki ir visdažādāko profesiju pārstāvji vecumā no 20 līdz 60 gadiem. Katru sezonu dziedātāju skaits nedaudz mainās, bet vidēji tas ir ap 30- 35 dziedātājiem.

Jauktais koris vairākkārt pabijis koru festivālos Grācā (Austrija), Alta Pusteria (Itālija), kā arī Kopenhāgenā un Glostrupā (Dānijā).
Korim ir tradīcijas, kas tiek koptas visu kolektīva pastāvēšanas laiku - sezonas sākuma un noslēguma atzīmēšana, kā arī tematiskais Ziemassvētku pasākums. Par tradīciju kļuvusi arī piedalīšanās Ziemeļu un Baltijas valstu dziesmu svētkos. Kolektīvs pabijis svētkos Rīgā, Klaipēdā, Tartu un Reikjavīkā.
Korim „Uz augšu" ir draugu kolektīvi - Talsos, Laucienā, Jelgavā, Kandavā, Olainē un Rīgā - ar kuriem kopīgi tiek rīkoti sadraudzības koncerti.
Savas pastāvēšanas laikā koris regulāri piedalās dziesmu svētkos - gan novados un reģionos, gan Ziemeļvalstu un Vispārējos latviešu Dziesmu svētkos.
Par lielāko sasniegumu kolektīvs uzskata savu spēju pastāvēt, un šajos laikos tas nav maz.
Koru skatē 2014. gadā koris ieguva I pakāpes diplomu, un vasarā piedalījās Pasaules koru Olimpiādes pasākumos un koncertētos Rīga.

Jauktais Koris "Uz Augšu" 2014. gadā nosvinēja savu divdesmito dzimšanas dienu ar lielisku jubilejas koncertu.


JAUKTAIS KORIS „AMENDA”

Diriģente: Nora Žeigure

Tel.: 26421736

E-pasts: zeigure.nora@gmail.com

Kormeistare: Benita Paegle

Kora direktore: Inese Ozolniece

E-pasts: inese-ozolniece@inbox.lv

Nodarbību laiks/vieta: trešdienās, plkst.18.00 

                                         Baznīcas iela 5, Talsi

Koris Amenda - aizrautīgu un pozitīvi noskaņotu dziedātāju kolektīvs, kas 2015.gadā svin savu 20 gadu jubileju! Kopš dibināšanas 1995.gadā, koris piedalījies Latviešu Dziesmu svētkos, dažādos festivālos un koncertceļojumos (viesojies Kanādā, Vācijā, Dānijā, Zviedrijā un citviet Eiropā), kā arī ierakstījis divus albumus. Regulāri koncerti un dalība Talsu evaņģēliski luteriskās baznīcas dievkalpojumos nodrošina aizraujošu un notikumiem bagātu mūzikas dzīvi ikkatram dalībniekam.

Kora repertuārs vienmēr ir bijis daudzveidīgs - gan laicīgā, gan sakrālā mūzika, vecklasika un mūsdienu kompozīcijas - koris vēl nav sastapies ar ko tādu, kas nebūtu pa spēkam! Rūpīgs darbs , mīlestība pret mūziku un draudzīgs kolektīvs - mūsu panākumu avots!


 JAUKTAIS KORIS „LAUCIENE”

Laucienes kultūras nams

Vadītāja: Agrita Priedniece

Tel.: 26335481

E-pasts: agritatal@inbox.lv

Nodarbību laiks: ceturtdienās, plkst. 18.00 – 20.30

Jauktais koris „Lauciene” darbojas kopš 1915. gada, kad to nodibināja skolotājs Kārlis Veiss. Aktīva kora darbība sākas ar 1918. gadu, pēc I pasaules kara koris savu darbību atsāk 1925. gadā.

Šobrīd kori vada diriģente Agrita Priedniece un neaizvietojama jau daudzu gadu garumā ir koncertmeistare Gunita Pauliņa. Koris piedalās gan vietēja mēroga norisēs un pasākumos, gan novada svētkos un Dziesmu svētkos. 


JAUKTAIS KORIS „AKORDS”

Valdemārpils kultūras nams

Vadītāja: Baiba Pipare

Tel.: 27636085

E-pasta adrese: pipare@inbox.lv

Nodarbību laiks: trešdienās, plkst. 19.00-21.00

Jauktais koris „Akords” ir kolektīvs ar vissenāko vēsturi Valdemārpilī, jo darbojas jau kopš 1925.gada. Koris ir piedalījies visos Dziesmu svētkos, ar lielu atbildības sajūtu iestudē repertuāru. Piedalās novada rīkotajās koru skatēs, labprāt atbalsta visus pilsētas veidotos pasākumus un koncertē sadziedāšanās koncertos novada robežās un aiz tām.

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas