Ceturtdiena, 21. jūnijs
Šodien sveicam: Emīls, Egita, Monvīds

Talsu sākumskolas delegācijas vizīte Spānijā

17-07-2017

Talsu sākumskola veiksmīgi turpina dalību Erasmus + projektā “Read, Write, Speak and Enjoy!”.  No 14. līdz 20. maijam Talsu sākumskolas delegācija ( 5 skolēni un 5 skolotāji) devās uz Spānijas pilsētu el Puerto de Santa Maria, lai piedalītos plānotajās projekta aktivitātēs. Šī bija jau otrā mobilitāte kopā ar skolēniem.

Projekta dalībnieki no Latvijas, Polijas un Turcijas tika sirsnīgi sagaidīti Spānijas skolā. Sekoja neliels koncerts un, protams, savstarpēja iepazīšanās. Jau pirmajā dienā pamanījām spāņu enerģisko, aktīvo temperamentu!

Spāņu projekta komandas vadītāji bija ļoti pārdomājuši katras darba dienas norisi. Skolēni aktīvi iesaistījās grupu darbā – prata ieklausīties un izteikt savas domas. Interesantus iespaidus guvām, apmeklējot Rafaeli Alberti muzeju. R. Alberti ir spāņu rakstnieks un gleznotājs, un viņa darbos bija redzams šo abu mākslu apkopojums. Sadarbība un komunikācija skolēnu starpā tika veicināta arī ar dažādām sportiskām aktivitātēm – šaušana ar loku, braukšana ar kanoe laivām, rāpšanās pa alpīnisma sienu, pastaiga dabas takā. Projekta dalībniekiem bija iespēja iepazīties arī ar Spānijas kultūrvēsturiskajām vērtībām un  tradīcijām. Mūs apbūra Kadizas (Cadiz) šaurās vecpilsētas ieliņas. Ar interesi vērojām flamenko deju demonstrējumus un krāšņos dejotāju tērpus.

Nedēļa Spānijā aizritēja ātri, jo bija notikumiem, iespaidiem un emocijām piepildīta. Vairākkārt dzirdējām atzinību par mūsu skolēnu teicamām angļu valodas zināšanām. Paldies par izturību mūsu skolas skolniecēm – Karīnai Ozolai, Patrīcijai Pjatakovai, Kristenai Smildzējai, Kristiānai Purlicai un Marijai Rezongai!

D.Alkšbirze

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas