Svētdiena, 21. oktobris
Šodien sveicam: Urzula, Severīns

Talsu novada Vakara un neklātienes vidusskola priecājas par paveikto!

12-01-2018

Talsu novada Vakara un neklātienes vidusskolā ir sācies šī mācību gada 2. semestris. Atskatoties uz iepriekš paveikto audzināšanas darbā, ir milzīgs gandarījums par paveikto, kas rosina  prieku un vēlmi turpināt iesākto, aktīvi līdzdarboties un būt.

Skolā ir norisinājušies dažādi pasākumi, kas tradicionāli jau atkārtojas daudzus gadus, kā Dzejas dienas, Skolotāju diena, 10. klašu skolēnu uzņemšanas pasākums, pasākumi par godu Valsts svētkiem, Ziemassvētku pasākums.

Skolēni ir piedalījušies vairākos skolas un ārpusskolas konkursos un akcijās. SIA „Piejūras” zīmējumu konkursā „Mana pilsēta, novads gadalaikos” (Tomass Kučers 8.kl., Sandra Prokopčuka 9.kl., Kristīne Burceva 9.kl.). VBTAI eseju konkursā „Ko es vēlētos pateikt vecākiem” (Viktorija Iļjina 9.kl., Raitis Puhovs 9.kl., Agris Ratnieks 9.kl.). BJC organizētajā konkursā „Dedzi gaišu uguntiņu…” (Tomass Kučers 8.kl., Egīls Ozolnieks 7.kl., Pēteris Dvoreckis 7.kl., Annemarija Frīdenberga 8.kl.). Eseju konkursā „Spēka vārdi Latvijai piedalījās 11.c klases skolniece Krista Prūse un ieguva 1. vietu.

VBTAI konkursā pedagogiem par klases audzināšanas stundu draudzīgas un cieņpilnas vides veicināšanai klasē, savas klases stundas plānus iesniedza 11.c klases audzinātāja  I. Pugoviča un ieguva atzinīgu novērtējumu.

Talsu novada Vakara un neklātienes vidusskolas 10. c, 11. c  un 12. c klašu skolēni piedalījās Skolēnu pašpārvalžu un jauniešu organizāciju apvienības „TAS.ES” izsludinātajā akcijā „Pasmaidi Latvijai”. Skola sadarbojās ar PII „Sprīdītis” un katra klašu grupa kopā ar bērnudārza grupiņu „Bitītes”, „Mārītes” un „Pūcītes” bērniem gatavoja apsveikuma kartiņas Talsu iedzīvotājiem ar vēlējumiem Latvijai dzimšanas dienā. Kartiņas gatavoja bērni, bet skolas jaunieši bija kā asistenti palīdzēja īstenot bērnu idejas. 9., 15., 16., un 17. novembrī skolas skolēni dalīja kartiņas Talsu iedzīvotājiem, informējot par akciju, īpaši uzsverot sadarbību ar mazajiem kartiņu darinātājiem.

 

 

Šī mācību gada pirmajā semestrī skolas skolotāji un skolēni piedalījās biedrības „Baltic Global Initiative” rīkotajā labdarības akcijā „Zvaigzne austrumos”, sarūpējot dāvaniņas karadarbībā cietušajiem bērniem Ukrainā, Sīrijā, Irākā, un citās valstīs.

Piedalījāmies arī Talsu BJC skolēnu pašpārvalžu un jauniešu organizāciju apvienības „TAS.ES” organizētajā labdarības akcijā „Rūķi pār novadiem”, iepriecinot 12 Talsu pilsētas un novada bērnus ar pašu skolēnu un skolotāju sarūpētajām dāvaniņām. 

Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”  ietvaros bija iespēja piedalīties apmācībās, kā arī vērot paraugdemonstrējumus mācību laboratorijā „TehnoBuss Latvija”. Šī paša projekta ietvaros skolēni arī piedalījās  nodarbībā „Tavs uzņēmējgara  gēns”.

Mācību semestris aizskrējis radoši, raibi un krāsaini, sagādājot prieku un gandarījumu sev un citiem un iedvesmojot arī turpmākiem darbiem. Skola ir gatava jauniem izaicinājumiem, skolēni  turpinās apmeklēt skolas un ārpusskolas pasākumus, veicinot patriotisma sajūtu un piederību savai valstij un zemei. Domājot vairāk par citiem nekā par sevi pašu, turpināsim izkopt tikumus, indivīda brīvas domāšanas un rīcības izpausmes: līdzcietību, atbildību, centību, drosmi, solidaritāti, u.c. Lai izdodas!

 

Santa Krūmiņa, audzināšanas darba koordinatore

 

 

 

Notikumu kalendārs

Oktobris, 2018
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk