Sestdiena, 18. augusts
Šodien sveicam: Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena

Konkursa “Gribu būt mobils” pusfinālā Kandavā par uzvaru cīņa bija sīva

07-02-2018

Ceturtdien, 1.februārī, Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolā notika konkursa „Gribu būt mobils” Tukuma reģiona pusfināls. Šajā pusfinālā tikai ar 1 punkta pārsvaru uzvaru izcīnīja komanda “Benzīngalvas” no Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas (274.5 punkti) konsultējošā skolotāja Maija Kesenfelde, 2.vietā atstājot komandu “4bikes” no Talsu sākumskolas (273.5 punkti), konsultējošā skolotāja Sandra Zvirgzdiņa, savukārt 3. vietā ierindojās komanda “Kandavid8a” no Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas (270 punkti), konsultējošā skolotāja Seila Šenberga.

Talsu sākumskolas skolotāja Sandra Zvirgzdiņa atzīsts, ka jau otro reizi Talsu skolai pietrūkst vien solis līdz uzvarai. Ir sāpīgi katru gadu būt otrajiem, bet tas ir reizē arī dzinulis nākamajā gadā startēt pārliecinošāk. Tā kā skolā mācās skolēni līdz 6.klasei, katru gadu konkursam jāveido jauna komanda, pieredzi guvušie skolēni mācības turpina jau citā skolā. Skolotāja ar bērniem satiksmes drošības jautājumus apgūst papildnodarbībās un īpaši gatavojas, lai startētu CSDD rīkotajos konkursos. Sandra Zvirgzdiņa atzinīgi novērtē CSDD izglītības projektus, jo bērniem ir īpaša motivāciju mācīties satiksmes noteikumus, jo zināšanas tiek novērtētas, savukārt skolotajiem ir iespēja sistemātiski papildināt savas satiksmes noteikumu zināšanas.

Pusfinālā dalībnieki apliecināja savas zināšanas ceļu satiksmes drošības jautājumos un analizēja CSDD informatīvi izglītojošo kampaņu gājēju drošībai “REDZI – PAREDZI. Mājas uzdevums komandas bija rosinājis janvārī rīkot savās skolās  kampaņu  “REDZI – PAREDZI!”. Skolēni veidoja savus video un audio klipus vienaudžiem par bīstamām vietām skolu tuvumā. Pumpuru vidusskolas komanda savā kampaņas “REDZI – PAREDZI!” klipā par atstarotāju lietošanu ietvēra dramatiskus skatus – sniegavīrs bija neredzamais gājējs, kas pāragri gāja bojā, bet atstarotājus lietojošie gājēji sveiki un veseli turpināja ceļu.

Fināla sacensībās pirmās vietas ieguvēja komanda saņem galveno balvu – ceļojumu biroja dāvanu karti izglītojošam ceļojumam 1800 EUR vērtībā. Arī fināla otrās un trešās vietas ieguvēju komandas saņems ceļojumu biroja dāvanu karti, bet veiksmīgos konkursa neklātienes kārtas un visus klātienes septiņu pusfinālu dalībniekus gaida stilīgas balvas.

 

CSDD Sabiedrisko attiecību daļa
Tālrunis: 67025730
E-pasts:
pr@csdd.gov.lv  
Twitter:
@csdd_lv

Notikumu kalendārs

Augusts, 2018
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas