Pirmdiena, 25. marts
Šodien sveicam: Māra, Mārīte, Marita

Kašers ar Mobilo zināšanu ekspresi brauc uz dzimto pilsētu - Talsiem!

26-03-2018

Pavasarī mostas ne tikai daba, bet arī košais, zināšanu pilnais un skolēnu iemīļotais Mobilais zināšanu ekspresis sāk savu ceļu uz tuvām un tālām Latvijas skolām, verot durvis zinātkāriem, gudriem un aktīviem sākumskolas skolēniem. Talsos ekspreisis ieradīsies 28. martā plkst. 11.25 Talsu 2. vidusskolā.

Mobilais zināšanu ekspresis ir speciāli veidots Eiropas Savienības zināšanu autobuss sākumskolas skolēniem. Šis ir jau ceturtais gads, kopš ekspresis dodas uz skolām un uzņem vairāk nekā 3000 skolēnus, iesaistot tos  atraktīvā spēlē par Eiropas Savienību.

Šogad katrs sākumskolas skolēns Mobilajā zināšanu ekspresī saņems savu pasi „PAŠIŅŠ”. Piedzīvojums sāksies jau atverot pirmo lapu – interesanti uzdevumi, kuru atbildes meklēsim Mobilajā zināšanu ekspresī, lai izprastu sevi un to, ko mēs varam darīt, bet ko reizēm nedarām, jo vienkārši negribasJ; spriedīsim par atbildību un to, par ko ir atbildīgs skolotājs, prezidents, policists, bet par ko es pats; pētīsim sabiedrību, lai saprastu, kā kopā varam dzīvot vislaimīgāk, un, protams, apzināsimies sevi kā svarīgu Latvijas, Eiropas un pasaules daļu!

Kamēr Mobilajā zināšanu ekspresī Eiropu izzina sākumskolas skolēni, ar pamatskolas un vidusskolas skolēniem tiekas Eiropas Savienības vēstneši – Eiropas Kustība Latvijā prezidents Andris Gobiņš un talsinieks, multimākslinieks Kaspars Blūms Blūmanis. Šī gada vēstnieku tikšanās moto ir “Grāb miljonu*!”, miljonu atšifrējot kā miljonu zināšanu, sajūtu, domu, ideju un mirkļu, kas veido mūsu pieredzi, izpratni, vērtību un ļauj apzināties, ka mēs katrs jau esam miljonārs!

 

Vairāk par plānotajām aktivitātēm www.esmaja.lv, Facebook Mobilais zināšanu ekspresis 2018.
Sīkāka informācija Liene Valdmane
Eiropas Kustība Latvijā ģenerālsekretāre
tel. 22144144

 

Notikumu kalendārs

Marts, 2019
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Aptauja

Par kuru Aleksandra Pelēča literārās prēmijas pretendentu jūs balsojat?

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk