Ceturtdiena, 26. aprīlis
Šodien sveicam: Alīna, Sandris, Rūsiņš

Jaunieši aicināti pieteikties apmācībām „Viss manā kabatā”

03-07-2017

2017. gada no 21. līdz 23.augustam Upesgrīvas internātpamatskolā norisināsies apmācības „Viss manā kabatā”. Apmācības vadīs spēcīgi treneri Evija un Rinalds Rudzīši. Programma ir piesātināta ar dažādām aktivitātēm, lekcijām no agra rīta līdz vēlam vakaram.

Apmācībās tikai 28 jauniešiem vecumā no 13 līdz 25 gadiem būs iespēja apgūt paņēmienus, zināšanas un praktiskās iemaņas par to, kā organizēt darbu savās organizācijās, kā piesaistīt citus jauniešus, kā izveidot reklāmas afišu un video rullīti, kā pielietot mārketinga rīkus un digitālās platformas, pilnveidot prasmes par prezentāciju veidošanu un publisko uzstāšanos. Apmācību pēdējā dienā jaunieši radīs dizainu diviem reklāmas stendiem: par jaunatnes darbu novadā un Starpnovadu skolēnu pašpārvalžu un jauniešu organizāciju apvienību „TAS.ES” darbību.

Viens no apmācību lektoriem būs Mareks Matisons, LASAP (Latvijas asociācija sabiedrisko attiecību profesionāļiem) biedrs un DigiComNet (Starptautiskā mediju, komunikācijas un sociālo mediju platformu speciālistu vienojoša organizācija ar 3500 biedriem Eiropā un Vidusāzijā) pārstāvis Latvijā. Viņš dalīsies zināšanās, informācijā un pieredzē par tēmu "Ieguldījums zīmolā Tu".

Apmācībām iespējams pieteikties līdz 1.augustam aizpildot elektronisko pieteikuma anketu http://ejuz.lv/kabata .

Šīs apmācībās ir lieliska iespēja pilnveidot sevi, savas prasmes un iemaņas, kas noderēs ne tikai Talsu novada jaunatnes darba attīstībai, bet arī paša jaunieša turpmākajai dzīvei.

Projekts tiek īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2017. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros. To īsteno Talsu novada Bērnu un jauniešu centrs un Starpnovadu skolēnu pašpārvalžu un jauniešu organizāciju apvienība „TAS.ES”.

Informācijai par apmācībām jaunieši var sekot www.facebook.lv/tasesjauniesi vai izmantojot mirkļbirku #mana_kabata.

Līva Maķe, Talsu novada Bērnu un jauniešu centra jaunatnes lietu speciāliste

e-pasts: liva.make@talsi.lv

Notikumu kalendārs

Aprīlis, 2018
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas