Trešdiena, 20. februāris
Šodien sveicam: Vitauts, Smuidra, Smuidris

Jaunieši aicināti pieteikties apmācībām „Mans zīmogs”

22-06-2018

No 20.-22.augustam Laumu dabas parkā notiks apmācības „Mans zīmogs”. Apmācības vērstas uz personības attīstību, pārliecības par sevi un savām spējām veicināšanu, noderīgu materiālu izstrādi par jauniešiem draudzīgas, saistošas un uz attīstību vērstas vides veidošanu. Tikai 28 jauniešiem vecumā no 13 līdz 25 gadiem būs iespēja pievērsties sevis pilnveidošanai un pievērsties dažādu materiālu izstrādei - neformālās izglītības programmu saturs, līdzdalības modulis un jauniešu aktivitāšu "ideju grozs" un citiem. Rudenī jauniešu veidotos materiālus jau apkopotā veidā nosūtīs Talsu novada pašvaldības iestādēm, lai tām būtu “špikeris” jauniešu vēlmēm un vajadzībām. Programmā  paredzētas dažādas lekcijas, individuālie un grupu darbi, kopīgu video filmēšana, kustīgas aktivitātes, taču pāri visam jautra un nepiespiesta gaisotne, forši dalībnieki un lieliski pavadīts laiks!

Apmācības vadīs radošā Undija Ancēna. Undija ir izbijusi Starpnovadu skolēnu pašpārvalžu un jauniešu organizāciju apvienības “TAS.ES” aktīvā dalībniece, kura šobrīd darbojas kā produktu vadītāja starptautiskā biznesa apmācību un konsultāciju uzņēmumā FranklinCovey Latvia. Uzņēmums piedāvā saviem klientiem attīstīt savas spējas un prasmes līderībā, lēmumu pieņemšanā, uzmanības un savas enerģijas efektīvā tērēšanā un citās jomās. Apmācību programma tiek papildināta ar dažādām lekcijām. Viens no lektoriem ir Arnolds Brūders, personību un biznesa attīstības treniņu uzņēmuma SIA "JARDI” partneris un treneris.

Apmācībām iespējams pieteikties līdz 5.augustam aizpildot elektronisko pieteikuma anketu http://ejuz.lv/manszimogs.

Apmācības ir viena no projekta "Mans zīmogs" aktivitātēm. Projekta “Mans zīmogs” mērķis ir attīstīt jauniešu līdzdalību jaunatnes politikas, lēmumu pieņemšanas un sabiedriskajos procesos, izstrādāt līdzdalības iespēju moduli un jauniešiem interesējošo un aktuālo aktivitāšu un neformālās izglītības programmu ideju karti, veidojot pašapzinīgus un savai dzīvesvietai piederīgus jauniešus, veikt Talsu novada jaunatnes politikas izvērtēšanu un sekmēt Talsu novadā jaunatnes darbu un darbu ar jaunatni ilgtermiņā. Projektā īsteno neformālās aktivitātes, kuru rezultātā ir pašu jauniešu izstrādāts līdzdalības modulis, aktivitāšu ideju grozs un neformālās programmas saturs atbilstoši jauniešu vēlmēm un interesēm, tiek veikta Talsu novada jaunatnes politikas izvērtēšana un aktuālās informācijas prezentēšana darbā ar jaunatni iesaistītajām personām, tādējādi veicinot jauniešu piederības sajūtu savai dzīvesvietai un veidojot pašapzinīgus jauniešus, kuri uzdrīkstas ņemt līdzdalību jaunatnes politikas, lēmumu pieņemšanas un sabiedriskajos procesos. Projektā izstrādātie atbalsta mehānismi būs metodiskais atbalsts personām, kas veic darbu ar jaunatni, lai nodrošinātu aktivitātes atbilstoši jauniešu vajadzībām un piesaistītu jauniešu auditoriju tajās.

Projekts tiek īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2018. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros. To īsteno Talsu novada Bērnu un jauniešu centrs un Starpnovadu skolēnu pašpārvalžu un jauniešu organizāciju apvienība „TAS.ES”.

Informācijai par apmācībām jaunieši var sekot www.facebook.lv/tasesjauniesi vai izmantojot mirkļbirku #manszīmogs.

 

Informāciju sagatavoja:
Līva Maķe,
e-pasts:
liva.make@talsi.lv

Notikumu kalendārs

Februāris, 2019
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk