Pirmdiena, 27. maijs
Šodien sveicam: Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta

Ir sākusies pieteikšanās dalībai „Iespējamās misijas” mācību programmā

08-03-2019

Ir sākusies pieteikšanās dalībai „Iespējamās misijas” mācību programmai, kas darbojas, lai nodrošinātu kvalitatīvu izglītību katram bērnam Latvijā, radot nepieciešamās pārmaiņas klasēs, skolās un sabiedrībā. Īpaši tiek aicināti ķīmiķi, fiziķi, matemātiķi un valodu jomās strādājošie, kuri jūt, ka nav pareizajā vietā un vēlas mācīties un mācīt.

„Iespējamā misija” piedāvā dalību prestižā un starptautiski atzītā mācību programmā, kas ļauj dažādu jomu profesionāļiem, piemēram, inženieriem, ķīmiķiem, tulkiem, ekonomistiem u.c. profesiju pārstāvjiem kļūt par prasmīgiem skolotājiem.

Mācību programma ir veidota, ņemot vērā pētījumus un starptautisku pieredzi. Viens no skolotāju sagatavošanas stūrakmeņiem ir regulāra un darba vidē balstīta atbalsta sniegšana, tāpēc „Iespējamā misija” ir izstrādājusi modeli, kurā, papildus mācību programmā apgūtajām zināšanām, jaunais skolotājs saņem atbalstu no pieredzējuša kolēģa skolā - mentora un programmas darbinieka - kuratora, kurš ik nedēļu seko skolotāja izaugsmei, vairākas reizes semestrī vēro stundas, sniedz izvērstu atgriezenisko saiti un atbalstu mērķtiecīga mācību procesa plānošanā un īstenošanā.

Desmit gadu laikā ar „Iespējamās misijas” atbalstu Latvijas skolās darbu uzsākuši vairāk kā 160 jaunie skolotāji, 73% no tiem turpina darbu izglītības sektorā arī šobrīd - kā skolotāji, mācību pārziņi, skolu direktori, mācību materiālu veidotāji, nevalstisko organizāciju pārstāvji un mācību programmu veidotāji Latvijas uzņēmumos.

Lai kļūtu par dalībnieku, ir jāiztur četru kārtu atlase, kurā uz vienu vietu kandidē vidēji astoņi pretendenti. Tādā veidā tiek gūta pārliecība, ka tikai labākie, mērķtiecīgākie un zinošākie savu jomu speciālisti nonāk skolās, lai bērniem tālāk nododotu kvalitatīvu izglītību. Ik gadu dalībai programmā piesakās aptuveni 400 pretendentu, bet dalību programmā vasaras vidū uzsāk ap 25. 

Sīkāka informācija par pieteikšanos, nosacījumiem un atlases procesu pieejama šeit!  

Kopā celsim izglītību Latvijā!

Notikumu kalendārs

Maijs, 2019
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk