Otrdiena, 19. jūnijs
Šodien sveicam: Viktors, Nils

Biznesa augstskolas „Turība” filiāle Talsos svin piecpadsmit gadu pastāvēšanu

16-06-2017

23. maijā Biznesa augstskolas „Turība” Talsu filiālē tika svinēta 15 gadu jubileja. Svinības iesākās ar filiāles vadītājas Ingas Karlbergas uzrunu svētku dalībniekiem. Īpašu noskaņu svinībām piešķīra Talsu Valsts ģimnāzijas skolēnu muzikālā apvienība „Half past five”.

Uz svinīgo notikumu bija ieradies Talsu novada domes priekšsēdētājs Aivars Lācarus un Izglītības pārvaldes vadītājs Uldis Katlaps. Ar svinīgu uzrunu uzstājās Talsu Valsts ģimnāzijas direktors Gundars Sebris, kā arī domes priekšsēdētājs Aivars Lācarus.

Īpaši tika godināti pasniedzēji, kuri Talsu filiālē ar studentiem strādā no filiāles dibināšanas dienas, – Daiga Purkalne, Uldis Katlaps, Regīna Treija un Ārija Vitte. Biznesa augstskolas „Turība” rektors un valdes priekšsēdētājs Aldis Baumanis pasniedza Pateicības rakstus par godprātīgu darbu ar studentiem un uzticību Biznesa augstskolai „Turība”.

„2002. gadā Biznesa augstskola „Turība” atvēra filiāles trīs Latvijas pilsētās – Liepājā, Cēsīs un Talsos. Tas, ka šīs filiāles ir pastāvējušas šos 15 gadus, gan labos, gan ne tik labos laikos, liecina par to, ka lēmums par filiāļu atvēršanu ir bijis pareizs: studentiem un sabiedrībai tas ir noderīgs un vajadzīgs. Šo 15 gadu garumā mums ir bijusi veiksmīga sadarbība ar skolu administrācijām un pašvaldībām. Lielu paldies saku Talsu Valsts ģimnāzijas direktoram Gundaram Sebrim un Talsu filiāles vadītājai Ingai Karlbergai,” nozīmīgo notikumu komentē Biznesa augstskolas „Turība” rektors un valdes priekšsēdētājs Aldis Baumanis.

„Biznesa augstskolas „Turība” filiāle Talsos ir lieliska iespēja studentam, kas vēlās studēt tuvāk mājām. Studijas Talsos dod iespēju strādāt, būt kopā ar ģimeni netērējot liekus laika un naudas resursus. Lektori uz Talsiem brauc no visas Kurzemes – Ventspils, Tukuma, Kuldīgas. Esmu gandarīta par laiku, kas pavadīts šajā filiālē, un novēlu mums visiem turpmāku, veiksmīgu sadarbību,” par filiāles 15 gadiem komentē Inga Karlberga, Talsu filiāles vadītāja.

Svinīgās daļas noslēgumā visi klātesošie vienojās, dziedot augstskolas himnu.

Šo 15 gadu laikā Biznesa augstskolas „Turība” filiāles absolvējuši vairāk nekā divi tūkstoši jauniešu un liela daļa no tiem, apņēmības pilni, turpina studēt bakalaura studiju programmā un tālāk arī maģistrantūrā Biznesa augstskolā „Turība” Rīgā.

 

Papildu informācija:
Elīna Šķēle,
sabiedrisko attiecību speciāliste, Biznesa augstskola „Turība”
Tālr.: 67606102
E-pasts: Elina.Skele@turiba.lv

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas