Aktualitātes izglītībā

Aizvadīta VI Kurzemes mūzikas olimpiāde Aizvadīta VI Kurzemes mūzikas olimpiāde

27-03-2017

23. martā Talsu pamatskolā norisinājās VI Kurzemes mūzikas olimpiāde III kārta. Dalībnieki bija no dažādām Kurzemes vietām, kuri bija veiksmīgi aizvadījuši olimpiādes II kārtu un izcīnījuši tiesības piedalīties nākamajā. Šajā dienā, bez Talsu pilsētas pārstāvētajām Talsu pamatskolas un Talsu Kristīgās vidusskolas, bija ieradušies dalībnieki no: Aizputes, Kuldīgas, Liepājas, Puzes un Ventspils.

Talsu PII "Pīlādzītis" ceļā uz ekoskolas statusa iegūšanu Talsu PII "Pīlādzītis" ceļā uz ekoskolas statusa iegūšanu

13-03-2017

No 24. līdz 26. februārim Rīgas Rīnūžu vidusskolā aizvadījām Ekoskolu 15 gadu jubilejas Ziemas forumu, kurā piedalījās 300 dalībnieku no 98 izglītības iestādēm. Trīs dienu garumā foruma dalībnieki apguva zināšanas un prasmes, kas ļaus arī turpmāk īstenot un popularizēt dabai draudzīgu dzīvesveidu.

Tehniskās jaunrades diena Talsu pamatskolā Tehniskās jaunrades diena Talsu pamatskolā

21-02-2017

16. februārī Talsu pamatskolā norisinājās Tehniskās jaunrades diena, kad 2. – 8. klašu labākajiem skolēniem SIA „Aspired” komanda piedāvāja dažādas, vecumiem atbilstošas tehniski radošās darbnīcas.

Panākumi Valsts konkursā Panākumi Valsts konkursā

21-02-2017

Sabiles Mūzikas un mākslas skolas 8. kora klases audzēknis Edgars Vesmanis piedalījās Rīgā Latvijas profesionālās ievirzes izglītības iestāžu izglītības programmu Vokālā mūzika audzēkņu valsts konkursa finālā.

 

Talsu novada pašvaldības interneta mājas lapa http://www.talsi.lv
28-03-2017