Aktualitātes izglītībā

Sabiles PII „Vīnodziņa”  pašiem sava „Baskāju taka” Sabiles PII „Vīnodziņa” pašiem sava „Baskāju taka”

17-05-2017

13.maija pēcpusdienā Sabiles bērnu dārza laukumā bija jaušama liela rosība. Bija sapulcējušies bērni ar savām mammām, tētiem, vecmammām un citiem ģimenes locekļiem. Tika atzīmēta Ģimenes diena. Iesākumā neliels muzikāls priekšnesums un mīļi dzejoļi tika veltīti māmiņām. Pēc tam visi devās pa dažādām aktivitāšu stacijām. Kopīgi tika gatavotas rotas, pūsti baloni un rakstīti novēlējumi, kā arī gleznots, otas vietā izmantojot dažādus dabas materiālus.

Talsu pamatskolas delegācija viesojas Polijā Talsu pamatskolas delegācija viesojas Polijā

20-04-2017

Aprīļa sākumā Talsu pamatskolas delegācija atgriezās no Polijas, kur Erasmus+ programmā stratēģiskās partnerības projekta ietvaros septiņas dienas darbojās mācību darbnīcās, konkursos un koncertos kopā ar skolēniem no Itālijas, Rumānijas, Turcijas un Polijas.

Cilvēki – Latvijas novadu dārgumi Cilvēki – Latvijas novadu dārgumi

20-04-2017

Latvijas Okupācijas muzejs, sagaidot Latvijas simtgadi, organizē konkursu „Cilvēki – Latvijas novadu dārgumi” ar mērķi atklāt un plašākai sabiedrībai darīt zināmus cilvēkus, kuri vietējā mērogā devuši nozīmīgu ieguldījumu.

Matemātikas skolotāji no Latvijas pulcējas Talsos Matemātikas skolotāji no Latvijas pulcējas Talsos

20-04-2017

Talsu 2. vidusskolā 7. un 8. aprīlī notika Latvijas Matemātikas skolotāju apvienības (LMSA) rīkota konference „Matemātika kompetenču izglītībā”. Skolā viesojās vairāk nekā 150 skolotāju no 35 Latvijas novadiem.

EXPO Laidze - Tava iespēja EXPO Laidze - Tava iespēja

13-04-2017

27. aprīlī 10.30 PIKC RVT Laidzes struktūrvienībā notiks pasākums EXPO Laidze - Tava iespēja.

Lasītprasmes veicinātāja 1. klases skolēniem ir ģimene Lasītprasmes veicinātāja 1. klases skolēniem ir ģimene

10-04-2017

2016. gada pavasarī Talsu Kristīgās vidusskolas 11. klases skolniece Kristiāna Sniedziņa sava skolēnu zinātniski pētnieciskā darbā ietvaros sāka izstrādāt darbu „Ģimene – lasītprasmes veicinātāja 1. klases skolēniem”, kura galveno pētniecisko daļu veica pagājušā gada rudenī.

 

Talsu novada pašvaldības interneta mājas lapa http://www.talsi.lv
27-05-2017