Otrdiena, 2. septembris
Šodien sveicam: Elīza, Lizete, Zete

Aktualitātes izglītībā

Aizvadīta tradicionālā starpnovadu pedagogu konference Aizvadīta tradicionālā starpnovadu pedagogu konference

28-08-2014

27. augustā Talsu 2. vidusskolā notika tradicionālā starpnovadu pedagogu konference. Tajā, gūstot ikdienas darbā noderīgu informāciju, piedalījās izglītības iestāžu pārstāvji no Talsu, Dundagas, Rojas un Mērsraga novadiem. Tāpat tika sveikta līdzšinējā Talsu novada Izglītības pārvaldes vadītāja Ināra Veismane, kas pēc 14 darba gadiem pieņēmusi jaunu izaicinājumu un jaunajā mācību gadā kļūs par Rīgas Valsts tehnikuma filiāles Laidzē direktori.

Talsu novada Izglītības pārvaldei jauns vadītājs Talsu novada Izglītības pārvaldei jauns vadītājs

28-08-2014

28. augustā Talsu novada domes sēdē amatā tika apstiprināts jaunais Talsu novada Izglītības pārvaldes vadītājs. No 1. septembra šī amata pienākumus veiks līdzšinējais Talsu pamatskolas direktors Uldis Katlaps.

Skolēnu autobusi kursēs kā līdz šim Skolēnu autobusi kursēs kā līdz šim

25-08-2014

20. augusta Talsu novada pašvaldības izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdē tika skatīts jautājums par jaunā mācību gada skolēnu autobusu maršrutiem. Lai arī ilgtermiņā ir gaidāmas pārmaiņas, tomēr, uzsākot skolas gaitas, audzēkņi izglītības iestādēs tiks nogādāti kā ierasts. Tā kā Sabiles vidusskola šajā gadā vairs neuzņem audzēkņus 10. klasē, tad Talsu novada skolēnu autotransports, palielinot maršruta garumu, jauniešus nogādās attiecīgajās novada mācību iestādēs.

Jautrā zinību diena Jautrā zinību diena

21-08-2014

Jautrā zinību diena pie Talsu tautas nama 1. septembrī plkst. 17.00

Starptautiskā mācību un atpūtas nometne „MAN” noslēgusies ar pozitīvām emocijām Starptautiskā mācību un atpūtas nometne „MAN” noslēgusies ar pozitīvām emocijām

12-08-2014

Pēc četru gadu pārtraukuma jau 13. reizi notika mācību un atpūtas nometne „MAN”, kas Mazirbē pulcēja Talsu novada labākos skolēnus, lai kopā ar Talsu novada pašvaldības ārvalstu sadraudzības partneru Lietuvas Prieņu rajona, Sāres novada Kuresāres un Turcijas Alānijas pilsētas skolu audzēkņiem varētu mācīties jaunas prasmes un iegūt jaunus draugus.

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Laika ziņas

Šobrīd:
14º C
Rīt:
13.5º C