Otrdiena, 9. februāris
Šodien sveicam: Simona, Apolonija

Aktualitātes izglītībā

Aivaram Lācarum būs trīs ēnas Aivaram Lācarum būs trīs ēnas

09-02-2016

Par Talsu novada domes priekšsēdētāja Aivara Lācarus ēnām Ēnu dienā, kas visā Latvijā norisinās 10. februārī, pieteikušies trīs skolnieki.

Pirmās palīdzības kursi Pastendes PII “Ķipars” Pirmās palīdzības kursi Pastendes PII “Ķipars”

03-02-2016

3. februārī Pastendes pirmsskolas izglītības iestādes “Ķipars” pedagogiem un tehniskajam personālam tika organizēta izglītojoša lekcija ar praktisku apmācību “Pirmās palīdzības sniegšana”.

Skolēnus izglītos par ģenētiski modificētu pārtiku Skolēnus izglītos par ģenētiski modificētu pārtiku

03-02-2016

PIKC „Rīgas Valsts tehnikums” Laidzes struktūrvienības skolotājas Olga Blumbaha un Ina Krūze 5. februārī Talsu Valsts ģimnāzijas skolēniem un skolotājiem interaktīvās nodarbībās skaidros un mācīs rast atbildes uz jautājumiem.

Talsu 2. vidusskolā varēs apgūt vairākus sporta veidus Talsu 2. vidusskolā varēs apgūt vairākus sporta veidus

03-02-2016

Domājot par skolnieku fiziskās veselības uzlabošanu, bērniem infrastruktūrā pie Talsu 2. vidusskolas būs iespēja apgūt vairākus Talsu novada Sporta skolas piedāvātos sporta veidus – vieglatlētiku, biatlonu, riteņbraukšanu, badmintonu, futbolu, volejbolu, tāpat būs pieejamas vispārējās fiziskās sagatavotības nodarbības.

Talsu PII „Pīlādzītī” domā un dzīvo „zaļi”! Talsu PII „Pīlādzītī” domā un dzīvo „zaļi”!

02-02-2016

Talsu PII “Pīlādzītis” 2016.gada 29.janvārī saņēma Atzinības rakstu par dalību konkursā “Labākais pētījums par ekoloģiskas un ekonomiskas uzkopšanas ieviešanas iespējām pirmsskolas iestādē kampaņas “Uzkop dzīvībai saudzīgi” ietvaros un iegūto 1.vietu.

Apvienojot spēkus, sanāk lētāk un gardāk Apvienojot spēkus, sanāk lētāk un gardāk

02-02-2016

Pastendes pirmsskolas izglītības iestādē (PII) “Ķipars” un Pastendes pamatskolā šogad ēdināšana tiek organizēta centralizēti – apvienojot abu iestāžu virtuves blokus un pašvaldībai atsakoties no starpniekfirmas, pamatskolas bērnus var pabarot lētāk, turklāt uzlabojusies ēdiena pagatavošanā izmantoto produktu kvalitāte. Šis ir drosmīgs pilotprojekts, kura gaitā taps skaidrs vai sistēma pielāgojama vēl kādā izglītības iestādē.

Talsu PII “Sprīdītis” darbojas bērnu ansamblis Talsu PII “Sprīdītis” darbojas bērnu ansamblis

01-02-2016

Pirmsskolas izglītības iestādē “Sprīdītis” darbojas bērnu ansamblis, kuru vada mūzikas skolotāja Laura Krasucka. Ansamblī dzied meitenes un zēni vecumā no 5 – 6 g. v. un 6 – 7 g. v. grupām,

Iespēja "ēnot" Aivaru Lācaru Iespēja "ēnot" Aivaru Lācaru

27-01-2016

Talsu novada pašvaldība piedāvā iespēju šajā dienā kļūt par Talsu novada domes priekšsēdētāja Aivara Lācarus ēnu.

Gudrinieku skola  Talsu pamatskolā Gudrinieku skola Talsu pamatskolā

26-01-2016

Jaunais mācību semestris Talsu pamatskolā atnācis ar nebijušu aktivitāti – sākusi darboties Gudrinieku skola. Tās mērķi ir atraisīt bērnos un jauniešos zinātkāri par pasauli un par sevi, dot papildus motivāciju mācīties, kā arī jēgpilni pavadīt brīvo laiku.

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Šobrīd:
6º C
Rīt:
5.5º C