Svētdiena, 24. maijs
Šodien sveicam: Ilvija, Marlēna, Ziedone

Aktualitātes izglītībā

Izglītības darbinieki guva pieredzi Prieņos Izglītības darbinieki guva pieredzi Prieņos

21-05-2015

12. un 13. maijā 24 Talsu, Dundagas, Mērsraga un Rojas novadu skolu direktori un Talsu novada Izglītības pārvaldes speciālisti viesojās Lietuvas Republikas Prieņu rajona izglītības iestādēs. Prieņu rajons ir ilggadējs Talsu novada un bijušā rajona sadarbības partneris.

Papīrs, man zināmais un nezināmais Papīrs, man zināmais un nezināmais

08-05-2015

Pastendes pirmsskolas izglītības iestāde „Ķipars” veiksmīgi piedalās „e-Twinning” nacionālajā projektā „Papīrs, man zināmais un nezināmais”.

Talsu PII „ Pīlādzītis ” izskan Krāslavā Talsu PII „ Pīlādzītis ” izskan Krāslavā

07-05-2015

2014. gada 6. jūnijā Talsu PII „Pīlādzītis” pulcēja pirmsskolas izglītības iestāžu darbiniekus no visas Latvijas, kurus vieno nosaukums „Pīlādzītis”. Aicinājumam piedalīties pieredzes apmaiņas salidojumam atsaucās Rīgas, Smiltenes, Krāslavas un Auces kolēģi.

Talsenieku pieredze Dāņu zemē Talsenieku pieredze Dāņu zemē

30-04-2015

2014. gada vasarā Lejres dienu Talsos laikā delegācijas pārstāvis Joergen Lauterbach (Dānija) izteica sadarbības piedāvājumu Talsu Valsts ģimnāzijai – kopīgi ar kādu no Lejres pašvaldības pamatskolām īstenot izglītības projektu.

Diskutēs par pieaugušo izglītības iespējām Diskutēs par pieaugušo izglītības iespējām

28-04-2015

29.aprīlī, no plkst. 13:00 līdz 17:00,Talsu administratīvā centra lielajā zālē, notiks seminārs “Pieaugušo izglītības vajadzības un iespējas”. Uz semināru aicināti pārstāvji no Talsu novada institūcijām, kas iesaistīti pieaugušo izglītības stratēģijas plānošanā un īstenošanā, un pieaugušo izglītības pakalpojumu sniegšanā.

Jauniešu nometne „Krāsainās Mācekļu dienas” Jauniešu nometne „Krāsainās Mācekļu dienas”

16-04-2015

Profesionālās izglītības kompetences centra (PIKC) „Rīgas Valsts tehnikums” Laidzes teritoriālās struktūrvienības vasaras nometnes radošā skolotāju komanda aicina jauniešus (vecumā no 13 – 16 gadiem) četras dienas jūlijā pavadīt koši – nometnē „Krāsa ir mana superīgā māsa”.

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Šobrīd:
14º C
Rīt:
15º C