Trešdiena, 28. septembris
Šodien sveicam: Sergejs, Svetlana, Lana

Aktualitātes izglītībā

Kad talants mijas ar īpašu radošumu un lielām darba spējām Kad talants mijas ar īpašu radošumu un lielām darba spējām

19-09-2016

Skolas solos atgriezušies ne tikai vispārizglītojošo skolu audzēkņi, bet ar saviem iemīļotajiem mūzikas instrumentiem, otām, molbertiem un basketbola bumbām atkal satikušies arī jaunie Talsu novada talanti. Šogad viņu vidū ir 15 Talsu novada fonda stipendiāti.

“Skanošā siena” – jauniešu dāvana bērnudārzam “Skanošā siena” – jauniešu dāvana bērnudārzam

12-09-2016

Jaunais mācību gads Pastendes PII “Ķipars” sācies ar ļoti patīkamiem jaunumiem. Vispirms 1. septembrī atklāja nojumi mūsu pašiem mazākajiem ķipariem. Mazuļiem nu būs vieta kur paslēpties no vēja, pēkšņi uznākušas lietus šalts un rotaļlietu novietošanai.

Vecāku ievērībai Vecāku ievērībai

05-09-2016

Talsu novada Izglītības pārvalde informē, ka 16.08.2016. stājas spēkā Talsu novada domes 28.07.2016. pieņemtie saistošie noteikumi Nr.15 "Pirmsskolas vecuma bērnu reģistrācijas un uzņemšanas kārtības Talsu novada izglītības iestādēs, kas īsteno pirmsskolas izglītības programmas".

Talsos bez maksas varēs apgūt turku valodu Talsos bez maksas varēs apgūt turku valodu

24-08-2016

Ja līdz šim Talsos varēja nobaudīt tikai turku kebabu, tad no septembra ikvienam interesentam būs iespēja izmēģināt šai pusei tik neparasto un sarežģīto turku valodu. Nodarbības notiks bez maksas, un tās vadīs Talsu novada fonda brīvprātīgais no Turcijas.

Talsu nova Bērnu un jauniešu centrs uzņem jaunus dalībniekus Talsu nova Bērnu un jauniešu centrs uzņem jaunus dalībniekus

23-08-2016

Hei, hei, bērni - puikas un meitenes, brāļi un māsa, un visi pārējie! Vasariņa aizripojusi, aizlidojusi, aizskrējusi, aizšalkojusi vēja brāzmās, un tomēr ir un paliks mūsu visjaukākajās atmiņās. Talsu nova Bērnu un jauniešu centrs ir gatavs uzņemt jaunus dalībniekus, un gaida tieši Tevi!

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas