Pirmdiena, 22. decembris
Šodien sveicam: Saulvedis

Aktualitātes izglītībā

Labdarības akcija "Brīnumam tici" Labdarības akcija "Brīnumam tici"

02-12-2014

Talsu novada pašvaldība sadarbībā ar Talsu novada fondu arī šogad aicina Jūs kļūt par rūķi, iešūt bērnu sapņus savā spilvenā un atbalstīt labdarības akciju "Brīnumam tici".

Izdos kalendāru ar skolēnu zīmējumiem Izdos kalendāru ar skolēnu zīmējumiem

30-11-2014

Ir noslēdzies skolēnu zīmējumu konkurss „Dzīvais mežs” un noskaidroti skolēni, kuru zīmējumi veidos jauno kalendāru. Konkursu jau piekto gadu pēc kārtas rīko SIA „Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība „Piejūra””, lai veicinātu skolēnu izglītošanu par vides aizsardzību, aicinātu bērnus un jauniešus rūpēties par dabas resursu saglabāšanu, kā arī radītu interesi par atkritumu lietderīgu apsaimniekošanu un šķirošanu.

„Rūķošanās un piparkūkošanās” Laidzē „Rūķošanās un piparkūkošanās” Laidzē

27-11-2014

12.decembrī plkst. 11:00 Laidzes pirmsskolas izglītības iestādes „Papardīte” bērni dosies ciemos pie Profesionālās izglītības kompetences centra „Rīgas Valsts tehnikums” Laidzes teritoriālās struktūrvienības audzēkņiem, lai kopīgi ceptu piparkūkas.

Mārtiņdienas tirgus Mārtiņdienas tirgus

19-11-2014

10. novembra rītā Talsu pamatskolā valdīja neparasta rosība – visi pirkt, pārdot, kaulēties un lielīties gribētāji pulcējās skolas zālē, kur notika Mārtiņdienas tirgus aktivitātes.

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Tīkla kamera

Laika ziņas

Šobrīd:
0º C
Rīt:
2.5º C