Ceturtdiena, 27. oktobris
Šodien sveicam: Lilita, Irita, Ita

Aktualitātes izglītībā

Pedagogi-pensionāri atzīmē skolotāju dienu Pedagogi-pensionāri atzīmē skolotāju dienu

14-10-2016

Septembrī, kādu laiku pirms Skolotāju dienas, saņēmām ielūgumus – "Iecere Skolotāju dienas atzīmēšanai". Iecere bija satikties skolotājiem pensionāriem, kuri vairs nestrādā skolā.

Piešķir papildus līdzekļus vienlīdzīgu PII pedagogu darba algu nodrošināšanai Piešķir papildus līdzekļus vienlīdzīgu PII pedagogu darba algu nodrošināšanai

30-09-2016

Talsu novada domes deputāti 29. septembrī lēma par papildu finansējuma – 56 297 eiro apmērā – piešķiršanu pirmsskolas pedagoģiskā personāla darba samaksas nodrošināšanai 2016. gadā. Valsts piešķīrusi papildu finansējumu, lai algu palielinājums tiktu nodrošināts tikai tiem pedagogiem, kas strādā ar piecus līdz sešus gadus veciem bērniem, Talsu novada domes deputāti lēma par papildu finansējuma piešķiršanu no pašvaldības budžeta, lai par vienāda apjoma, intensitātes un laika darbu atalgojums būtu vienlīdzīgs visiem.

Mācību procesa dažādošana Talsu PII “Sprīdītis” Mācību procesa dažādošana Talsu PII “Sprīdītis”

30-09-2016

Pirmsskolas vecums ir ļoti nozīmīgs periods bērna attīstībā. Katram bērnam ir savs individuāls attīstības temps, kas atkarīgs no dažādiem faktoriem. Pirmsskolas izglītības procesā bērns iepazīst apkārtējo pasauli, attīstās fiziski, emocionāli un garīgi, apgūst jaunas prasmes, iemaņas un zināšanas, komunicē ar vienaudžiem un pieaugušajiem, tā veidojot savu attieksmi pret apkārtējo pasauli.

Kad talants mijas ar īpašu radošumu un lielām darba spējām Kad talants mijas ar īpašu radošumu un lielām darba spējām

19-09-2016

Skolas solos atgriezušies ne tikai vispārizglītojošo skolu audzēkņi, bet ar saviem iemīļotajiem mūzikas instrumentiem, otām, molbertiem un basketbola bumbām atkal satikušies arī jaunie Talsu novada talanti. Šogad viņu vidū ir 15 Talsu novada fonda stipendiāti.

“Skanošā siena” – jauniešu dāvana bērnudārzam “Skanošā siena” – jauniešu dāvana bērnudārzam

12-09-2016

Jaunais mācību gads Pastendes PII “Ķipars” sācies ar ļoti patīkamiem jaunumiem. Vispirms 1. septembrī atklāja nojumi mūsu pašiem mazākajiem ķipariem. Mazuļiem nu būs vieta kur paslēpties no vēja, pēkšņi uznākušas lietus šalts un rotaļlietu novietošanai.

Vecāku ievērībai Vecāku ievērībai

05-09-2016

Talsu novada Izglītības pārvalde informē, ka 16.08.2016. stājas spēkā Talsu novada domes 28.07.2016. pieņemtie saistošie noteikumi Nr.15 "Pirmsskolas vecuma bērnu reģistrācijas un uzņemšanas kārtības Talsu novada izglītības iestādēs, kas īsteno pirmsskolas izglītības programmas".

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas