Ceturtdiena, 26. novembris
Šodien sveicam: Konrāds, Sebastians

Aktualitātes izglītībā

Par salmonelozes gadījumiem PII Sprīdītis Par salmonelozes gadījumiem PII Sprīdītis

17-11-2015

Talsu novada pašvaldības Izglītības pārvalde sadarbībā ar PVD un SPKC izvērtēs, kuri PII "Sprīdītis" darbinieki ir atbildīgi par konstatētajiem pārkāpumiem, lai nākotnē gūtu pārliecību, ka šādas situācijas vairs neatkārtojas.

Apmācības „Piešķil idejai dzirksti” Apmācības „Piešķil idejai dzirksti”

17-11-2015

„Trīs sestdienas, viena unikāla iespēja!” – ar šādu devīzi Talsu novada pašvaldības jauniešu iniciatīvu projektu konkursā oktobrī tika organizētas apmācības „Piešķil idejai dzirksti”, kurās piedalījās 15 Talsu novada jaunieši vecumā no 14 līdz 26 gadiem.

Pirmsskolas mūzikas skolotāju pieredzes apmaiņas ceļojums uz Narvu Pirmsskolas mūzikas skolotāju pieredzes apmaiņas ceļojums uz Narvu

16-11-2015

Jau septīto gadu rosinu gan Talsu novada, gan citu Latvijas bērnudārzu kolēģes doties lūkot, kā strādā un dzīvo kolēģi Igaunijā. Nu ikgadējie pirmsskolas mūzikas skolotāju pieredzes apmaiņas braucieni ārpus Latvijas kļuvuši par jauku, atziņām bagātu tradīciju.

Citāda skola Pastendē Citāda skola Pastendē

11-11-2015

Otrdien, 17. novembrī no 9.30-11.35 Pastendē, Brīvā laika pavadīšanas un jauniešu atbalsta centrā notiks pirmā "Citāda skola" nodarbība, kurā tiks veidotas apsveikuma kartiņas un nelielas glezniņas.

Uldis Katlaps: bez pārmaiņām izglītības jomā neiztikt Uldis Katlaps: bez pārmaiņām izglītības jomā neiztikt

05-11-2015

13. oktobrī valdība atbalstīja Izglītības un zinātnes ministrijas izstrādātos priekšlikumus par minimālo skolēnu skaitu 10. klases atvēršanai. Par to un citām aktualitātēm izglītībā stāsta Talsu novada izglītības pārvaldes vadītājs Uldis Katlaps.

Logopēdu seminārs Laucienes PII „Bitīte” Logopēdu seminārs Laucienes PII „Bitīte”

03-11-2015

30. oktobrī Laucienes pirmsskolas izglītības iestādē „Bitīte” notika logopēdu seminārs, kurā piedalījās 19 Talsu, Dundagas, Rojas un Mērsraga novadu logopēdi. Šāda kopā sanākšana ir izveidojusies kā tradīcija vairāku gadu garumā.

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Šobrīd:
-3º C
Rīt:
1º C