Piektdiena, 18. aprīlis
Šodien sveicam: Laura, Jadviga

Aktualitātes izglītībā

Skolēni sacentīsies komandu spēlē MUSKULĪTIS Skolēni sacentīsies komandu spēlē MUSKULĪTIS

13-04-2014

15. aprīlī, Talsu Valsts ģimnāzijā astoņas Talsu novada un Dundagas novada skolas sportiskā garā ar erudīcijas piedevu, kopīgi atzīmēs Talsu pilsētas dienu, spēlējot komandu spēli „Muskulītis 2014”.

Skolotāji no Talsiem kļūst modernāki un apgūst video un animāciju Skolotāji no Talsiem kļūst modernāki un apgūst video un animāciju

10-04-2014

Maijā noslēgsies vērienīgākās skolotāju bezmaksas digitālās mācības programmā “Samsung Skola nākotnei”. Tajā 120 skolotāji un direktori no visas Latvijas jau četrus mēnešus apgūst digitālās prasmes un gatavo digitālo pārmaiņu projektus savai skolai.

Kurzemes reģiona vācu valodas olimpiāde Kurzemes reģiona vācu valodas olimpiāde

02-04-2014

26.martā, Talsu 2. vidusskolā notika Kurzemes reģiona vācu valodas 44. olimpiāde 8. klašu skolēniem. Olimpiādi organizēja vācu valodas metodiskā apvienība (vadītāja Ērika Graudiņa ) sadarbībā ar Talsu novada Izglītības pārvaldi un Talsu 2.vidusskolu.

Klaunu sporta spēles Klaunu sporta spēles

01-04-2014

11.04.2014. plkst.10.00 Talsu sporta hallē notiks Talsu, Rojas, Dundagas, Mērsraga pirmsskolas iestāžu sporta spēles

Baltijas jūras plānošanā uzvar zivsaimnieki Baltijas jūras plānošanā uzvar zivsaimnieki

01-04-2014

28. martā Rīgā vienkopus pulcējās 11. klašu skolēni no visas Latvijas, lai piedalītos spēlē „Jūras saimnieku parlaments” un kopīgi mēģinātu vienoties par gudru Latvijas jūras teritorijas apsaimniekošanu. Spēles laikā skolēni iejutās nozaru ekspertu lomās un, cīnoties par savas sfēras ietekmes zonām, piedāvāja idejas integrētai jūras pārvaldībai. Spēles žūrija par viskompetentākajiem un pārliecinošākajiem nozaru pārstāvjiem atzina zivsaimniekus, ko pārstāvēja Salaspils 1. vidusskolas jaunieši.

Talsu Valsts ģimnāzija uzvar RTU skolēnu zinātniskās pētniecības darbu konkursā Talsu Valsts ģimnāzija uzvar RTU skolēnu zinātniskās pētniecības darbu konkursā

31-03-2014

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) skolēnu zinātniskās pētniecības darbu konkursā «Pasaule pieprasa tehniskos prātus!» 1. vietu un 900 eiro ieguva Talsu Valsts ģimnāzijas komanda. Savukārt seši konkursa dalībnieki ieguva iespēju saskaņā ar RTU Uzņemšanas noteikumiem bez konkursa iestāties kādā no RTU pamatstudiju programmām, informēja Evita Serjogina, RTU Komunikācijas un mārketinga departamenta Mārketinga nodaļas projektu vadītāja.

Talsu 2. vidusskolas jaunieši piedalīsies  Baltijas jūras plānošanā Talsu 2. vidusskolas jaunieši piedalīsies Baltijas jūras plānošanā

27-03-2014

Šo piektdien, 28. martā, Talsu 2. vidusskolas 11. klases skolēni piedalīsies spēlē „Jūras saimnieku parlaments”, kur kopā ar jauniešiem no visas Latvijas mēģinās vienoties par gudru Latvijas jūras teritorijas apsaimniekošanu. Spēles laikā skolēni iejutīsies nozaru ekspertu lomās un, cīnoties par savas sfēras ietekmes zonām, piedāvās idejas integrētai jūras pārvaldībai. Viskompetentākie un pārliecinošākie nozaru pārstāvji saņems vērtīgas balvas.

Sarunas par putniem Stendes bērnudārzā Sarunas par putniem Stendes bērnudārzā

24-03-2014

17. martā Stendes bērnudārzā notika Stendes bērnu bibliotēkas organizēts tematisks pasākums „Kas manim kaitēja/ Putniņam būt…”. Pasākuma mērķis bija papildināt bērnu zināšanas par putniem, to dzīvi, rosināt vērot un mācīties atpazīt putnus, radīt interesi par grāmatām, rosināt radoši darboties.

Pateicība Pateicība

21-03-2014

Paldies visām pirmsskolas izglītības iestādēm par piedalīšanos Talsu, Rojas, Mērsraga un Dundagas novadu pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogu konferencē „Fiziskā izglītība un veselība pirmsskolā”.

Lībagu sākumskola saņēmusi dāvinājumu Lībagu sākumskola saņēmusi dāvinājumu

14-03-2014

Pēc pirmsskolas skolotājas Marutas Priekules iniciatīvas Lībagu sākumskola ir saņēmusi dāvinājumu – astoņas kastes Lego klučus no biedrības „Lauvu klubs Rīgas Liepas” un „Lego fonda”.

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Tīkla kamera

Laika ziņas

Šobrīd:
16º C
Rīt:
11.5º C