Otrdiena, 25. septembris
Šodien sveicam: Rodrigo, Rauls

INTERVIJAS

 
 Intervija ar Talsu novada pašvaldības izpilddirektoru Aldi Vilsonu (01.03.2017.)
Ne visiem arī garšo baltais saldējums

Aldis Vilsons: ,,Bija nepieciešama paaudžu maiņa un citāda domāšana”

Par Aldi Vilsonu Talsu novada pašvaldības izpilddirektora amatā 2013. gadā balsoja visi 17 novada domes deputāti. Viņš sāka ar kuģa kursa maiņu un bija par stingru prioritāšu definēšanu, ne bezjēdzīgu dreifēšanu. Tagad, kad novadam izdevies piesaistīt apjomīgas investīcijas un panākt sen gaidītu projektu iekustēšanos, viņš uzsver: daudz mazāk ir to, kas vēlas darīt, vairāk ir to, kas grib kliegt un kritizēt.

 
 
 Intervija ar SIA "Talsu namsaimnieks" valdes locekli Juri Upmali (09.02.2017.)

Izaicinājums, kas pārvērtās par lielu izaicinājumu

Aizvadītais gads Jurim Upmalim bija spraigs. Līdztekus Laucienes un Balgales pagasta pārvaldes vadītāja amatam viņš uzņēmās arī SIA ,,Talsu namsaimnieks” valdes priekšsēdētāja pienākumus. Kopš oktobra kopā ar pagaidu valdes locekli Ingunu Kaļinku un uzņēmuma darbiniekiem ir izdevies ne tikai izstrādāt SIA ,,Talsu namsaimnieks” vidēja termiņa darbības stratēģiju un apstiprināt 2017. gada budžetu, bet arī nedaudz mainīt kuģa kursu.

Lasīt interviju
 
 Intervija ar Talsu novada domes priekšsēdētāju Aivaru Lācaru (01.02.2017.)
Darbs bez kvotām

Lentīšu griešana un publisku runu teikšana ir tikai redzamākais Talsu novada domes priekšsēdētāja Aivara Lācarus pienākums. Viņš negrasās būt spoku mednieks, lai pierādītu anonīmu rakstu greizās interpretācijas un apmelojumus, viņš uzskata, ka visu plauktiņos saliks padarītie darbi un piesaistītie projekti. Aivars Lācarus – par nedaudz sastingušo vecpilsētu, par kapitālsabiedrībās notiekošo, par skeitparku, par strukturālajām izmaiņām, kā arī par kvotu nedalīšanu, sadarbību un novada attīstību.

Lasīt interviju
 
Intervija ar Talsu novada domes deputāti Juzefu Kļavu (01.02.2017.)
Talsu novadam jākļūst par motivētāko pašvaldību

Juzefa Kļava (,,Talsu novada attīstībai”) ir viena no pieredzes bagātākajām Talsu novada deputātēm. Ikdienā vadot Lauku atbalsta dienesta Ziemeļkurzemes reģionālo pārvaldi, viņa ieguvusi nenovērtējamu pieredzi un zināšanu bagāžu, kas īpaši noder deputātes pienākumu pildīšanai. Pirms iepriekšējām vēlēšanām solījusi pievērsties Sabiles attīstīšanai – tas nu tiek darīts, bet no 2020. gada viņa sola ķerties pie peldbaseina būvniecības Talsos.

Lasīt interviju
 
Intervija ar Talsu novada domes deputātu Oļegu Solovjovu (17.01.2017.)

"Mēs negribam iznīcināt, mēs gribam sakārtot"

Oļegs Solovjovs ir ne tikai direktors vienai no lielākajām novada skolām – Talsu 2. vidusskolai –, bet arī Talsu novada domes deputāts, kurš pārstāv reģionālo partiju ,,Talsu novada attīstībai”. Viņš ieviesis sporta novirziena klasi, bijis iniciators Talsu 2. vidusskolas sporta stadionu koncepcijai, kas izraisījusi karstas diskusijas arī sociālajos tīklos. Tomēr direktors zina, ka četru gadu laikā padarīts daudz un no atbildības nevairās.

Lasīt interviju

 
Intervija ar Talsu novada domes deputātu Andi Atrātovu (15.12.2016.)

Visu vienā dienā izdarīt nevaram, jābūt sistemātiskai pieejai”

Andis Astrātovs Talsu novada domē ievēlēts no reģionālās partijas „Talsu novada attīstībai” saraksta, ikdienā viņš sastopams ārsta ķirurga privātpraksē. Kā deputāts darbojas Tautsaimniecības, Finanšu, Sociālo un veselības jautājumu komitejā, vienmēr pastāvējis uz saimniecisku un sistemātisku pieeju pašvaldības izdevumu plānošanā.

Lasīt interviju

 
Intervija ar Talsu novada domes deputātu Alfonu Spēku (01.12.2016.)

Spēks neslēpjas teritorijas lielumā

Alfons Spēks, kurš Talsu novada domē šobrīd pārstāv Latvijas Zaļo un zemnieku savienību, ir pieredzējis politiķis, kā arī Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) Talsu nodaļas un biroja vadītājs. Talsu novada domē darbojas Tautsaimniecības un Sociālo un veselības jautājumu komitejā un ir pārliecināts, ka Talsu novada attīstība ir līdzsvarota – tāda, kādai tai jābūt.

 
Intervija ar Talsu novada domes deputātu Andri Dzeni (15.11.2016.)
Katra pilsēta un pagasts ir ar savām tradīcijām un ar savu attīstības ceļu

Andris Dzenis ir ne tikai partijas „Reģionu alianse” pārstāvis, bet arī Valdemārpils vidusskolas direktors. Viņš uzskata, ka jaunais pedagogu atalgojuma modelis nav ieviests līdz galam pārdomāti un par novada svarīgāko prioritāti uzskata jaunu darbavietu radīšanu un ceļu infrastruktūras sakātošanu.

 
 
Intervija ar Talsu novada domes deputāti Daigu Feldmani (01.11.2016.)

Darbs, kas dod iespēju realizēt labas idejas

Daiga Feldmane ir viena no diviem partijas ,,Reģionu alianse” pārstāvjiem Talsu novada domē. 2013. gadā uz laiku pildījusi domes priekšsēdētāja pienākumus, bet tagad ir priekšsēdētāja vietniece izglītības, kultūras, sporta, sociālajos un veselības jautājumos.

 
 
 
Intervija ar Talsu novada domes deputātu Normundu Tropiņu (17.10.2016.)
Normunds Tropiņš Talsu novadā un pilsētā ilgus gadus pieredzi krāja izpilddirektora amatā, bet tagad ir viens no 17 deputātiem. Viņš atzīst, ka īsti nejūtas kā politiķis, tādēļ nesaprot, kādēļ reizēm svarīgāks ir process, nevis rezultāts. Arī mūsdienu Robinus Hudus viņš apšauba – tiesiskā valstī par blēžiem atzīst tiesībsargājošās instances, nevis par tiem padara apkārtējo baumas.
 
 
 
 
Intervija ar Talsu novada domes deputāti Ilzi Indriksoni (04.10.2016.)

Ilze Indriksone ir viena no Talsu novada domes deputātēm, kas pārstāv politisko spēku „„Visu Latvijai” – Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”. Viņa ir pārliecināta – domājot par Talsu novada attīstību, nepietiek uzskaitīt saimnieciski iztērētos miljonus, bet gan daudz lielāka uzmanība jāpievērš tam, kā cilvēks šeit jūtas – pagastā, pilsētā, novadā, Latvijā.

Lasīt interviju

  
Intervija ar Talsu novada domes deputāti Sandru Pētersoni(12.09.2016.)

 

 

Talsu novada investīciju plāns nedrīkst būt zupas katls

Talsu novada domē Sandra Pētersone tika ievēlēta no Reformu partijas saraksta. Līdz šī gada janvārim viņa pildīja priekšsēdētāja vietnieka pienākumus, pēc tam no amata atteicās. Tagad Sandra Pētersone pilda Talsu novada deputātes pilnvaras un pārstāv cita politiskā spēka – ,,,,Visu Latvijai” – ,,Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”” – vērtības.

 

Lasīt interviju

 
Intervija ar Talsu novada domes deputātu Zinti Vicinski (15.08.2016.)
Zintis Vicinskis ir Talsu novada domes vairākuma partijas „Talsu novada attīstībai” pārstāvis. Viņš uzsver, ka pašvaldības darbs šobrīd norit veiksmīgi par spīti tam, ka iepriekšējais novada sasaukums nebija atstājis prioritārās projektu iestrādnes un darbu nācies sākt no nulles.
 
 
 
 
Intervija ar Talsu novada domes deputātu Daini Karolu (01.08.2016.)
Intervijā apskatīti jautājumi par padarīto darbojoties finanšu komitejā, izglītības, kultūras un sporta komitejā, par vēlēšanu programmas izpildi un īstenošanu, par problēmām starp lēmējvaru un izpildvaru.
 
 
 
 Intervija ar Talsu novada domes priekšsēdētāju Aivaru Lācaru (15.07.2016.)

Aivars Lācarus – par neuzticības izteikšanu SIA ,,Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” Talsu filiāles vadītājai. 10. jūnijā ārkārtas Talsu novada domes sēdē deputātu vairākums lēma par neuzticības izteikšanu SIA „Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” valdes loceklei, Talsu filiāles vadītājai Kristīnai Bidzānei.

Lasīt interviju

 

 

 
 
Intervija ar Talsu novada domes deputātu Normundu Krūzi (02.05.2016.)
Intervijā apskatīti jautājumi par sporta infrastruktūru un organizatoriskām lietām Talsu novadā. Par Izglītības un zinātnes ministrijas ieceri palielināt obligāto sporta stundu skaitu, kā arī N. Krūzes viedoklis par padarīto deputāta amatā.
 
 
 
 
Intervija ar Talsu novada domes deputātu Miervaldi Krotovu (15.03.2016.)
Intervijā apskatīti jautājumi par Talsu novada domes darbu, kad M. Krotovs bija Talsu novada domes priekšsēdētājs, un kā vērtē tagadējo domes darbu. Apskatīti jautājumi par Ziemeļkurzemes reģionālo slimnīcu un kā M. Krotovs vērtē jauno Talsu novada investīciju plānu.
 
 
 
 
 
Intervija ar Talsu novada domes deputātui Olga Blumbaha (10.03.2016.)
„Nevēlamies, lai nepārdomāta rīkojuma rezultātā zaudētu pilsētas vai pagasti”

„Talsu Novada Ziņas” lasītājiem piedāvā jaunu rubriku „Uzzini vairāk!”. Turpmāk iedzīvotājiem būs iespēja lasīt intervijas ar Talsu novada domes deputātiem, tā uzzinot gan par viņu darbu, gan par pieņemtajiem lēmumiem. Šoreiz piedāvājam interviju ar Talsu novada domes deputāti, Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāju Olgu Blumbahu („Talsu novada attīstībai”).

 
 
Intervija ar Talsu novada pašvaldības izpilddirektoru Aldi Vilsonu (01.03.2016.)
Intervijā apskatīti jautājumi par 2016. gada budžetu, ES projektiem un darba organizāciju Talsu novadā.

Intervija ar Talsu novada domes deputātu un Tautsaimniecības komitejas priekšsēdētāju Vilni Pūcīti (16.02.2016.)
Intervijā apskatīti jautājumi par šā gada budžetu, autoceļu un ielu uzturēšanu un Tautsaimniecības komitejas plāniem 2016. gadā.
 
 
Intervija ar SIA "Talsu ūdens" valdes priekšēdētāju Igoru Kudi (01.02.2016.)
Intervija par padarīto 2015. gadā SIA "Talsu ūdens" skatījumā un plāni nākotnei.
 
 
Intervija ar Talsu novada domes priekšsēdētāja 1. vietnieku Normundu Tropiņu (01.02.2016.)

Intervija par Talsu galvenās bibliotēkas nākotni un par tās atrašanās vietu Talsos.

Lasīt interviju

 
Intervija ar Talsu novada domes priekšsēdētāju Aivaru Lācaru (14.01.2016.)

2016. gadu ieskandinām ar jautājumiem Talsu novada domes priekšsēdētājam Aivaram Lācarum. Intervijā apskatīti jautājumi par ES struktūrfondu apguvi, par bēgļu uzņemšanu Latvijā un novadā un citi jautājumi.

Lasīt interviju


 

Notikumu kalendārs

Septembris, 2018
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk