Otrdiena, 25. septembris
Šodien sveicam: Rodrigo, Rauls

DEPUTĀTI

 
 
 
 
Dainis Karols   
"LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"   
 
 
Talsu novada domes priekšsēdētājs
 

Tālrunis: 20229688
E-pasts: dainis.karols@talsi.lv
Ģirts Kalnbirze                                               
"Talsu novada attīstībai”
 
 
Talsu novada domes priekšsēdētāja 1. vietnieks
 
 
Tālrunis: 20289398
E-pasts: girts.kalnbirze@talsi.lv
Normunds Tropiņš   
Partija "VIENOTĪBA"
 
 
Talsu novada domes priekšsēdētāja vietnieks            
       

Tālrunis: 29253840
E-pasts: normunds.tropins@talsi.lv

Edgars Zelderis                                    
"Mēs - Talsiem un novadam" 

 

Tālrunis: 29737436
E-pasts: edgars.zelderis@talsi.lv        

Lauris Pīlēģis   
"Mēs - Talsiem un novadam"          
 
 
                     
 
Tālrunis: 29386647
E-pasts: lauris.pilegis@talsi.lv                                                      
                               
Ilva Norenberga
"Mēs - Talsiem un novadam"   
 
 
 
 
Tālrunis: 26197645
E-pasts: ilva.norenberga@talsi.lv                                              
Almants Kalniņš      
"LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"   
 
 
 
 
Tālrunis: 29518415
E-pasts: almants.kalnins@talsi.lv                                            

Ilze Indriksone   
Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” –
"'Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” 

 

 


E-pasts: ilze.indriksone@talsi.lv

Gundars Sebris                                                
Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” –
„Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”
 
 
 
 
Tālrunis: 29474681; 63291765
E-pasts: gundars.sebris@talsi.lv
Edmunds Demiters     
Partija "VIENOTĪBA"  
 
 
 
 
Tālrunis: 29206520
E-pasts: edmunds.demiters@talsi.lv                                          
Alfons Spēks                                                    
Latvijas Zaļā partija
 
 
 
 
Tālrunis: 26460878
E-pasts: talsi@llkc.lv
Tabita Kalniņa                                                 
Latvijas Zaļā partija 
 
 
 
Tālrunis: 28656538
E-pasts: tabita.kalnina@talsi.lv  
 
 
 
 
 

 
Inga Gluzda                                                     
Jaunā konservatīvā partija
 
 
 
Tālrunis: 29275265
E-pasts: inga.gluzda@talsi.lv
Daiga Feldmane 
Latvijas Reģionu Apvienība   
 
 
 
 
Tālrunis: 29417402
E-pasts: daiga.feldmane@talsi.lv
                                                                                                             
Gerda Zeberiņa
"Talsu novada attīstībai"
E-pasts: gerda.zeberina@talsi.lv
Oļegs Solovjovs
"Talsu novada attīstībai”  
 
 
 
 
 
Tālrunis: 26471925; 63232160
E-pasts: olegs.solovjovs@talsi.lv                                               
 
Andis Astrātovs                                             
"Talsu novada attīstībai”   
 
 
 
 
 
Tālrunis: 26588530
E-pasts: andis.astratovs@talsi.lv
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Notikumu kalendārs

Septembris, 2018
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk