Otrdiena, 19. jūnijs
Šodien sveicam: Viktors, Nils

Bērnu

 
PIRMSSKOLAS BĒRNU DEJU KOLEKTĪVS „ASNIŅI”

Balgales tautas nams

 

Vadītāja: Sanita Ratniece

Tel.: 29341293

E-pasta adrese: sane36@inbox.lv

Nodarbību laiks: pirmdienās, 9.00 – 10.00

Deju kolektīvs „Asniņi” dibināts 2002.gadā. Ar lielu aizrautību bērni mācās latviešu tautas rotaļas un dejas. Deju soļus mazie bērni sāk apgūt jau no 3 gadu vecuma. Kolektīva pastāvēšanas laikā vairāk nekā 200 dejotāji varējuši sevi saukt šajā mīļajā un cerību pilnajā „Asniņu” vārdā.

Kolektīvs piedalās Kurzemes reģiona pirmskolas bērnu deju festivālā „Es mācēšu danci vest”, ar prieku brauc ciemos pie mazajiem dejotājiem uz Pūri un Zemīti, kā arī dejo tautas nama rīkotajos pasākumos.


BĒRNU DEJU KOLEKTĪVS „CIRCENĪŠI”

Pastendes kultūras nams

 

Vadītāja: Santa Prūse

Tel.: 25512745

E-pasta adrese: santa.pruse@inbox.lv

Nodarbību laiks: otrdienās un ceturtdienās no pl.11.00 līdz pl.12.00

Kolektīvs dibināts 1977.gadā un līdz šim laikam darbojies bez pārtraukuma. Kolektīvā dejo bērni no četru gadu vecuma. Lieliska sadarbība izveidojusies ar PII "Ķipars", kas sniedz nenovērtējamu atbalstu kolektīva darbībai. Bērniem tiek dota iespēja sajust prieku, ko sniedz dejošana. Ar priekšnesumiem bērni kuplina koncertus gan pirmsskolas izglītības iestādes svētkos, gan kultūras nama rīkotajos koncertos. Dejotāji, kuri skolas gaitas uzsāk Pastendes pamatskolā, turpina dejot skolēnu deju kolektīvā "Jumalēni". No mazajiem "Circenīšiem" izauguši arī braši jauniešu deju kolektīva "Austris" dejotāji.


PIRMSSKOLAS DEJU KOLEKTĪVS „VIRPULĪTIS”

Laidzes BLPC

Vadītāja: Dace Hibnere

Tel.: 29116253

Nodarbības: otrdienās un ceturtdienās, plkst.: 15.00 - 16.00

Pirmsskolas bērnu deju kolektīva „Virpulītis” dalībnieki – draiski, kustīgi, smaidīgi, reizēm nerātni un sapņaini, bet tomēr dejot griboši. Kolektīvā dejo dažāda vecuma bērni, sākot no divu gadu vecuma. Bērni pirmos dejas soļus apgūst pie vadītājas Daces Hibneres. Mazie dejotāji iemācās būt pacietīgi, saprot, ka jādarbojas kopā un jārēķinās ar citiem. Bērni dejo koncertos gan bērnudārzā, BLPC, profesionālajā vidusskolā, novadā un citos pasākumos. Ir piedalījušies arī Dziesmu un Deju svētkos Rīgā.

Ikvienā koncertā, kurā uzstājas mazie ķipari, zāle ir pilna ar skatītājiem, kuri priecājas par mazo dancotāju dabiskumu un mīļumu.


 PIRMSSKOLAS VECUMA BĒRNU TAUTAS DEJU KOLEKTĪVS „SAULESSTARIŅI”

Stendes tautas nams

Vadītāja: Vija Ābele

Koncertmeistare: Irēna Štole

Tel.: 26895490

Nodarbību laiks: trešdienās, plkst. 15.00 - 16.00

„Saulstariņu” dalībnieki galvenokārt ir bērni no Stendes PII „Saulīte”. Kolektīvs bez pārtraukuma darbojas no 2000. gada un piedalījies visos Talsu novadā rīkotajos Kurzemes novada pirmsskolas bērnu tautas deju koncertfestivālos „Es mācēšu danci vest”. Kolektīvā darbojas mazuļi no 3 gadu vecuma līdz pat skolas gaitu sākumam. Patlaban „Saulstariņos” dejo 30 bērni – 17 meitenes un 13 puiši. Kolektīvs piedalījies arī koncertā Skolēnu Dziesmu un deju svētku ietvaros, kurš tika rīkots Rīgā. 

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas