Pirmdiena, 23. oktobris
Šodien sveicam: Daina, Dainis, Dainida

Autobusu kustību saraksti

A/S „TALSU AUTOTRANSPORTS” informē:

No 2017. gada 1. oktobra izmaiņas maršrutā un kursēšanas laikos:

  • Maršrutā Nr.7512„Talsi-Kuldīga-Liepāja” Talsu AO 6.20 tiek mainīts atiešanas laiks uz 6.50 un tiek slēgtas pieturas Lielvirbi, Sabile un Sventes, pienākšanas laiks Kuldīgas AO 7.54.
  • Maršrutā Nr.7512  „Liepāja-Kuldīga-Talsi”  tiek mainīts atiešanas laiks no Kuldīgas AO 17.25 uz 17.10, tiek slēgtas pieturas Kabile, Vāne, Matkule, Sabile, Lielvirbi, maršruts kursēs caur Rendu, Veģiem, Meliorāciju.
     

Sīkāka informācija pie dispečeriem
tel. 63222105
 

A/S „TALSU AUTOTRANSPORTS” informē:
No 2017.gada 1. janvāra izmaiņas maršrutā un kursēšanas laikos:
maršrutā Nr.6406„Talsi-Mērsrags”

  

Talsu AO 5:35 no pirmdienas līdz piektdienai laika posmā no 01.09.-20.06.

Talsu AO 6:03 sestdienās laika posmā no 01.09.-20.06.

Talsu AO 6:03 no pirmdienas līdz sestdienai laika posmā no 21.06.-31.08.

Maršrutā Nr.6406  „Mērsrags - Talsi”

Mērsrags 6:40 no pirmdienas līdz piektdienai laika posmā no 01.09.-20.06. kursēs caur Oktes pienotavu

Mērsrags 7:08 sestdienās laika posmā no 01.09.-20.06.

Mērsrags 7:08 no pirmdienas līdz sestdienai laika posmā no 21.06.-31.08.

Maršrutā Nr.6405 “Talsi-Mērsrags-Upesgrīva-Talsi”

Talsu AO 15:55 no pirmdienas līdz piektdienai laika posmā no 01.09.-20.06. kursēs caur Oktes pienotavu

 
Sīkāka informācija pie dispečeriem
tel. 63222105
 

Tālsatiksmes autobusu kustības saraksts no Talsu AO


Pārvadātājs

Maršruts

Atiešanas laiks

Piezīmes

Nordeka

Rīga-Talsi-Ventspils

0:50

 

Talsu autotransports

Talsi-Jūrmala-Rīga

5:15

 

Talsu autotransports

Talsi-Roja-Rīga

5:50

 

Talsu autotransports

Talsi-Jūrmala-Rīga

5:55

 

Talsu autotransports

Talsi-Pūre-Tukuma LT-Rīga

6:05

-7

Talsu autotransports

Talsi-Renda-Kuldīga-Liepāja

6:50

 

Talsu autotransports

Talsi-Pastende-Stende-Jaunpagasts-Rīga

6:30

 

Talsu autotransports

Talsi-Jūrmala-Rīga

7:20

 

Talsu autotransports

Talsi-Sabile-Kabile-Kuldīga-Liepāja

7:35

 

Nordeka

Kolka-Talsi-Jūrmala-Rīga

7:45

 

Talsu autotransports

Talsi-Roja-Rīga

7:50

 

Talsu autotransports

Talsi-Ventspils

8:05

-7

Ventspils reiss

Ventspils-Talsi-Tukums-Jelgava

9:00

 

Nordeka

Kolka-Talsi-Jūrmala-Rīga

9:05

 

Sabiedriskais autobuss

Talsi-Sabile-Saldus

9:10

-7

Nordeka

Rīga-Talsi-Ventspils

9:15

 

Talsu autotransports

Talsi-Kuldīga

9:35

-7

Talsu autotransports

Talsi-Jūrmala-Rīga

10:35

 

Ventspils reiss

Ventspils-Talsi-Tukums-Rīga

11:28

-1

Sabiedriskais autobuss

Talsi-Kandava-Saldus

11:55

1, 3, 5, 6

Nordeka

Rīga-Talsi-Ventspils

12:00

 

Talsu autotransports

Talsi-Jūrmala-Rīga

12:50

 

Liepājas AP

Talsi-Sabile-Renda-Kuldīga-Liepāja

13:35

 

Talsu autotransports

Dundaga-Talsi-Pūre-Tukuma LT-Rīga

14:04

 

Talsu autotransports

Talsi-Jūrmala-Rīga

14:30

 

Talsu autotransports

Talsi-Jūrmala-Rīga c.Enguri

15:40

 

Talsu autotransports

Talsi-Jūrmala-Rīga

16:25

 

Sabiedriskais autobuss

Talsi-Sabile-Saldus

16:26

 

Ventspils reiss

Jelgava-Talsi-Ventspils

17:19

 

Nordeka

Ventspils-Talsi-Tukums-Rīga

17:20

 

Nordeka

Rīga-Talsi-Vandzene-Kolka

17:30

 

Talsu autotransports

Talsi-Jūrmala-Rīga

17:45

 

Nordeka

Rīga-Talsi-Dundaga-Kolka

18:00

 

Ventspils reiss

Rīga-Talsi-Ventspils

20:40

 

Nordeka

Ventspils-Talsi-Tukums-Rīga

21:15

 

-7 – nekursē svētdienās un svētku dienās,  1, 3, 5, 6 – kursē tikai pirmdienās, trešdienās, piektdienās

un sestdienās, -1 - nekursē pirmdienās.

 

 

 

Reģionālās vietējās nozīmes autobusu kustības saraksts no Talsu AO

Maršruts

Atiešanas
laiks

Piezīmes

Dundaga

4:40

-7

 

Mērsrags

5:35

-6,-7

 01.09.-20.06.

Roja-Kolka

6:00

-6,-7

01.09.-20.06.

Sabile

6:15

-6,-7

 

Roja

6:15

-7

 

Upesgrīva-Roja

6:18

-6,-7

01.09.-20.06.

Strazde - Jaunpagasts

6:20

-6,-7

 

Balgale

6:20

-6,-7

 

Valdemārpils-Nogale

6:25

-6,-7

 

Ģibzde - Stikli

6:25

1,5

01.09-31.05.  

Ģibzde  

6:55

2, 3, 4

01.09-31.05.  

Ģibzde

6:55

4

01.06-31.08.

Mērsrags

6:03

6

01.09.-20.06.

Mērsrags

6:03

-7

21.06.-31.08.

Vandzene - Valdemārpils

7:15

-7

 

Roja

7:16

-6,-7

21.06.-31.08.  

Tiņģere

7:30

-7

 

Krūziņi - Jaunpagasts - Strazde

7:50

-7

 

Lubezere - Jaunciems

7:55

-7

 

Dundaga

8:00

 

 

Sabile - Abavciems 

8:03

-7

 

Dundaga - Vīdale 

9:20

-7

 

Roja

9:20

 

 

Upesgrīva - Roja

10:00

 

 

Valdemārpils - Dundaga

11:50

 

 

Upesgrīva - Mērsrags

12:00

 

 

Roja-Kolka

12:10*

-6,-7

01.09.-20.06.

Strazde - Jaunpagasts - Krūziņi

12:15

-7

 

Mērsrags - Upesgrīva

12:25

-7

 

Roja

13:10

 

 

Sabile

13:15

 

 

Jaunciems - Lubezere

14:20

-7

 

Sabile - Abavciems 

14:35

-7

 

Roja-Upesgrīva

14:45

-6,-7

01.09.-20.06.

Roja

14:45

6

01.09.-20.06.

Roja

14:45

-7

21.06.-31.08.

Ģibzde - Stikli

15:15

1,5

01.09-31.05  

Ģibzde

15:15

2, 3, 4

01.09-31.05  

Ģibzde

15:15

4

01.06-31.08

Vandzene - Valdemārpils

15:15

-7

 

Tiņģere

15:40

-7

 

Mērsrags - Upesgrīva

15:55

   

Strazde - Jaunpagasts

16:00

-6,-7

 

Upesgrīva - Mērsrags

16:20

-7

 

Dundaga

16:30

 

 

Roja

17:30

 

 

Sabile

17:30

-6,-7

 

Jaunpagasts - Strazde

17:30

-6,-7

 

Roja -Upesgrīva  

18:45

-6,-7

 

Vandzenes skola

19:00

-6,-7

 

Stende-Meliorācija

19:15

-6,-7

 

Dundaga

19:55

 

 

-6, -7 – nekursē sestdienās, svētdienās un svētku dienās

 

 

Dispečeri: 63222105

 

 

1,2,…,6 – kursē tikai norādītajās dienās,

*- Rojā stāv 1 st.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Notikumu kalendārs

Oktobris, 2017
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas