Otrdiena, 16. oktobris
Šodien sveicam: Daiga, Dinija

Autobusu kustību saraksti

A/S „TALSU AUTOTRANSPORTS” informē:

No 2017. gada 1. oktobra izmaiņas maršrutā un kursēšanas laikos:

  • Maršrutā Nr.7512„Talsi-Kuldīga-Liepāja” Talsu AO 6.20 tiek mainīts atiešanas laiks uz 6.50 un tiek slēgtas pieturas Lielvirbi, Sabile un Sventes, pienākšanas laiks Kuldīgas AO 7.54.
  • Maršrutā Nr.7512  „Liepāja-Kuldīga-Talsi”  tiek mainīts atiešanas laiks no Kuldīgas AO 17.25 uz 17.10, tiek slēgtas pieturas Kabile, Vāne, Matkule, Sabile, Lielvirbi, maršruts kursēs caur Rendu, Veģiem, Meliorāciju.
     

Sīkāka informācija pie dispečeriem
tel. 63222105
 

A/S „TALSU AUTOTRANSPORTS” informē:
No 2017.gada 1. janvāra izmaiņas maršrutā un kursēšanas laikos:
maršrutā Nr.6406„Talsi-Mērsrags”

  

Talsu AO 5:35 no pirmdienas līdz piektdienai laika posmā no 01.09.-20.06.

Talsu AO 6:03 sestdienās laika posmā no 01.09.-20.06.

Talsu AO 6:03 no pirmdienas līdz sestdienai laika posmā no 21.06.-31.08.

Maršrutā Nr.6406  „Mērsrags - Talsi”

Mērsrags 6:40 no pirmdienas līdz piektdienai laika posmā no 01.09.-20.06. kursēs caur Oktes pienotavu

Mērsrags 7:08 sestdienās laika posmā no 01.09.-20.06.

Mērsrags 7:08 no pirmdienas līdz sestdienai laika posmā no 21.06.-31.08.

Maršrutā Nr.6405 “Talsi-Mērsrags-Upesgrīva-Talsi”

Talsu AO 15:55 no pirmdienas līdz piektdienai laika posmā no 01.09.-20.06. kursēs caur Oktes pienotavu

 
Sīkāka informācija pie dispečeriem
tel. 63222105
 

Tālsatiksmes autobusu kustības saraksts no Talsu AO


Pārvadātājs

Maršruts

Atiešanas laiks

Piezīmes

Nordeka

Rīga-Talsi-Ventspils

0:50

 

Talsu autotransports

Talsi-Jūrmala-Rīga

5:15

 

Talsu autotransports

Talsi-Roja-Rīga

5:50

 

Talsu autotransports

Talsi-Jūrmala-Rīga

5:55

 

Talsu autotransports

Talsi-Pūre-Tukuma LT-Rīga

6:05

-7

Talsu autotransports

Talsi-Renda-Kuldīga-Liepāja

6:50

 

Talsu autotransports

Talsi-Pastende-Stende-Jaunpagasts-Rīga

6:30

 

Talsu autotransports

Talsi-Jūrmala-Rīga

7:20

 

Talsu autotransports

Talsi-Sabile-Kabile-Kuldīga-Liepāja

7:35

 

Nordeka

Kolka-Talsi-Jūrmala-Rīga

7:45

 

Talsu autotransports

Talsi-Roja-Rīga

7:50

 

Talsu autotransports

Talsi-Ventspils

8:05

-7

Ventspils reiss

Ventspils-Talsi-Tukums-Jelgava

9:00

 

Nordeka

Kolka-Talsi-Jūrmala-Rīga

9:05

 

Sabiedriskais autobuss

Talsi-Sabile-Saldus

9:10

-7

Nordeka

Rīga-Talsi-Ventspils

9:15

 

Talsu autotransports

Talsi-Kuldīga

9:35

-7

Talsu autotransports

Talsi-Jūrmala-Rīga

10:35

 

Ventspils reiss

Ventspils-Talsi-Tukums-Rīga

11:28

-1

Sabiedriskais autobuss

Talsi-Kandava-Saldus

11:55

1, 3, 5, 6

Nordeka

Rīga-Talsi-Ventspils

12:00

 

Talsu autotransports

Talsi-Jūrmala-Rīga

12:50

 

Liepājas AP

Talsi-Sabile-Renda-Kuldīga-Liepāja

13:35

 

Talsu autotransports

Dundaga-Talsi-Pūre-Tukuma LT-Rīga

14:04

 

Talsu autotransports

Talsi-Jūrmala-Rīga

14:30

 

Talsu autotransports

Talsi-Jūrmala-Rīga c.Enguri

15:40

 

Talsu autotransports

Talsi-Jūrmala-Rīga

16:25

 

Sabiedriskais autobuss

Talsi-Sabile-Saldus

16:26

 

Ventspils reiss

Jelgava-Talsi-Ventspils

17:19

 

Nordeka

Ventspils-Talsi-Tukums-Rīga

17:20

 

Nordeka

Rīga-Talsi-Vandzene-Kolka

17:30

 

Talsu autotransports

Talsi-Jūrmala-Rīga

17:45

 

Nordeka

Rīga-Talsi-Dundaga-Kolka

18:00

 

Ventspils reiss

Rīga-Talsi-Ventspils

20:40

 

Nordeka

Ventspils-Talsi-Tukums-Rīga

21:15

 

-7 – nekursē svētdienās un svētku dienās,  1, 3, 5, 6 – kursē tikai pirmdienās, trešdienās, piektdienās

un sestdienās, -1 - nekursē pirmdienās.

 

 

 

Reģionālās vietējās nozīmes autobusu kustības saraksts no Talsu AO

Maršruts

Atiešanas
laiks

Piezīmes

Dundaga

4:40

-7

 

Mērsrags

5:35

-6,-7

 01.09.-20.06.

Roja-Kolka

6:00

-6,-7

01.09.-20.06.

Sabile

6:15

-6,-7

 

Roja

6:15

-7

 

Upesgrīva-Roja

6:18

-6,-7

01.09.-20.06.

Strazde - Jaunpagasts

6:20

-6,-7

 

Balgale

6:20

-6,-7

 

Valdemārpils-Nogale

6:25

-6,-7

 

Ģibzde - Stikli

6:25

1,5

01.09-31.05.  

Ģibzde  

6:55

2, 3, 4

01.09-31.05.  

Ģibzde

6:55

4

01.06-31.08.

Mērsrags

6:03

6

01.09.-20.06.

Mērsrags

6:03

-7

21.06.-31.08.

Vandzene - Valdemārpils

7:15

-7

 

Roja

7:16

-6,-7

21.06.-31.08.  

Tiņģere

7:30

-7

 

Krūziņi - Jaunpagasts - Strazde

7:50

-7

 

Lubezere - Jaunciems

7:55

-7

 

Dundaga

8:00

 

 

Sabile - Abavciems 

8:03

-7

 

Dundaga - Vīdale 

9:20

-7

 

Roja

9:20

 

 

Upesgrīva - Roja

10:00

 

 

Valdemārpils - Dundaga

11:50

 

 

Upesgrīva - Mērsrags

12:00

 

 

Roja-Kolka

12:10*

-6,-7

01.09.-20.06.

Strazde - Jaunpagasts - Krūziņi

12:15

-7

 

Mērsrags - Upesgrīva

12:25

-7

 

Roja

13:10

 

 

Sabile

13:15

 

 

Jaunciems - Lubezere

14:20

-7

 

Sabile - Abavciems 

14:35

-7

 

Roja-Upesgrīva

14:45

-6,-7

01.09.-20.06.

Roja

14:45

6

01.09.-20.06.

Roja

14:45

-7

21.06.-31.08.

Ģibzde - Stikli

15:15

1,5

01.09-31.05  

Ģibzde

15:15

2, 3, 4

01.09-31.05  

Ģibzde

15:15

4

01.06-31.08

Vandzene - Valdemārpils

15:15

-7

 

Tiņģere

15:40

-7

 

Mērsrags - Upesgrīva

15:55

   

Strazde - Jaunpagasts

16:00

-6,-7

 

Upesgrīva - Mērsrags

16:20

-7

 

Dundaga

16:30

 

 

Roja

17:30

 

 

Sabile

17:30

-6,-7

 

Jaunpagasts - Strazde

17:30

-6,-7

 

Roja -Upesgrīva  

18:45

-6,-7

 

Vandzenes skola

19:00

-6,-7

 

Stende-Meliorācija

19:15

-6,-7

 

Dundaga

19:55

 

 

-6, -7 – nekursē sestdienās, svētdienās un svētku dienās

 

 

Dispečeri: 63222105

 

 

1,2,…,6 – kursē tikai norādītajās dienās,

*- Rojā stāv 1 st.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Notikumu kalendārs

Oktobris, 2018
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk