Otrdiena, 11. decembris
Šodien sveicam: Voldemārs, Valdemārs, Valdis

Autobusu kustību saraksti

A/S „TALSU AUTOTRANSPORTS” informē:

No 2017. gada 1. oktobra izmaiņas maršrutā un kursēšanas laikos:

  • Maršrutā Nr.7512„Talsi-Kuldīga-Liepāja” Talsu AO 6.20 tiek mainīts atiešanas laiks uz 6.50 un tiek slēgtas pieturas Lielvirbi, Sabile un Sventes, pienākšanas laiks Kuldīgas AO 7.54.
  • Maršrutā Nr.7512  „Liepāja-Kuldīga-Talsi”  tiek mainīts atiešanas laiks no Kuldīgas AO 17.25 uz 17.10, tiek slēgtas pieturas Kabile, Vāne, Matkule, Sabile, Lielvirbi, maršruts kursēs caur Rendu, Veģiem, Meliorāciju.
     

Sīkāka informācija pie dispečeriem
tel. 63222105
 

A/S „TALSU AUTOTRANSPORTS” informē:
No 2017.gada 1. janvāra izmaiņas maršrutā un kursēšanas laikos:
maršrutā Nr.6406„Talsi-Mērsrags”

  

Talsu AO 5:35 no pirmdienas līdz piektdienai laika posmā no 01.09.-20.06.

Talsu AO 6:03 sestdienās laika posmā no 01.09.-20.06.

Talsu AO 6:03 no pirmdienas līdz sestdienai laika posmā no 21.06.-31.08.

Maršrutā Nr.6406  „Mērsrags - Talsi”

Mērsrags 6:40 no pirmdienas līdz piektdienai laika posmā no 01.09.-20.06. kursēs caur Oktes pienotavu

Mērsrags 7:08 sestdienās laika posmā no 01.09.-20.06.

Mērsrags 7:08 no pirmdienas līdz sestdienai laika posmā no 21.06.-31.08.

Maršrutā Nr.6405 “Talsi-Mērsrags-Upesgrīva-Talsi”

Talsu AO 15:55 no pirmdienas līdz piektdienai laika posmā no 01.09.-20.06. kursēs caur Oktes pienotavu

 
Sīkāka informācija pie dispečeriem
tel. 63222105
 

Tālsatiksmes autobusu kustības saraksts no Talsu AO

Pārvadātājs

Maršruts

Atiešanas laiks

Piezīmes

Nordeka

Rīga-Talsi-Ventspils

0:50

 

Talsu autotransports

Talsi-Jūrmala-Rīga

5:15

 

Talsu autotransports

Talsi-Roja-Rīga

5:50

 

Talsu autotransports

Talsi-Jūrmala-Rīga

5:55

 

Talsu autotransports

Talsi-Pūre-Tukuma LT-Rīga

6:05

-7

Talsu autotransports

Talsi-Renda-Kuldīga-Liepāja

6:40

 

Talsu autotransports

Talsi-Pastende-Stende-Jaunpagasts-Rīga

6:30

 

Talsu autotransports

Talsi-Jūrmala-Rīga

7:20

 

Talsu autotransports

Talsi-Sabile-Kabile-Kuldīga-Liepāja

7:35

 

Nordeka

Kolka-Talsi-Jūrmala-Rīga

7:45

 

Talsu autotransports

Talsi-Roja-Rīga

7:50

 

Talsu autotransports

Talsi-Ventspils

8:05

-7

Ventspils reiss

Ventspils-Talsi-Tukums-Jelgava

9:00

 

Nordeka

Kolka-Talsi-Jūrmala-Rīga

9:05

 

Sabiedriskais autobuss

Talsi-Sabile-Saldus

9:10

-7

Nordeka

Rīga-Talsi-Ventspils

9:15

 

Talsu autotransports

Talsi-Kuldīga

9:35

-7

Talsu autotransports

Talsi-Jūrmala-Rīga

10:35

 

Ventspils reiss

Ventspils-Talsi-Tukums-Rīga

11:28

-1

Sabiedriskais autobuss

Talsi-Kandava-Saldus

11:55

1, 3, 5, 6

Nordeka

Rīga-Talsi-Ventspils

12:00

 

Talsu autotransports

Talsi-Jūrmala-Rīga

12:50

 

Liepājas AP

Talsi-Sabile-Renda-Kuldīga-Liepāja

13:35

 

Talsu autotransports

Dundaga-Talsi-Pūre-Tukuma LT-Rīga

14:04

 

Talsu autotransports

Talsi-Jūrmala-Rīga

14:30

 

Talsu autotransports

Talsi-Jūrmala-Rīga c.Enguri

15:40

 

Talsu autotransports

Talsi-Jūrmala-Rīga

16:25

 

Sabiedriskais autobuss

Talsi-Sabile-Saldus

16:26

 

Ventspils reiss

Jelgava-Talsi-Ventspils

17:19

 

Nordeka

Ventspils-Talsi-Tukums-Rīga

17:20

 

Nordeka

Rīga-Talsi-Vandzene-Kolka

17:30

 

Talsu autotransports

Talsi-Jūrmala-Rīga

17:45

 

Nordeka

Rīga-Talsi-Dundaga-Kolka

18:00

 

Ventspils reiss

Rīga-Talsi-Ventspils

20:40

 

Nordeka

Ventspils-Talsi-Tukums-Rīga

21:15

 

-7 – nekursē svētdienās un svētku dienās,  1, 3, 5, 6 – kursē tikai pirmdienās, trešdienās, piektdienās

un sestdienās, -1 - nekursē pirmdienās.

 

 

AS “Talsu autotransports”

Reģionālās vietējās nozīmes autobusu kustības saraksts

Maršruts

Atiešanas
laiks

Piezīmes

Dundaga

4:40

-7

 

Lauciene - Mērsrags

5:35

-6,-7

 01.09.-20.06.

Roja-Kolka

6:00

-6,-7

01.09.-20.06.

Sabile - Veģi

6:15

-6,-7

 

Roja

6:15

-6,-7

 

Upesgrīva-Roja

6:18

-6,-7

01.09.-20.06.

Strazde - Jaunpagasts

6:20

-6,-7

 

Balgale

6:20

-6,-7

 

Ģibzde - Stikli

6:25

1,5

01.09-31.05.  

Vandzenes skola

6:27

-6,-7

Kursē skolēnu

mācību laikā

Vandzene-Ārsti-

Nogale-Vandzenes sk.

6:27

-6,-7

Kursē skolēnu

brīvlaikā

Vandzene-Ārsti-Nogale-Vandzenes sk.

6:45

-6,-7

Kursē skolēnu

mācību laikā

Ģibzde  

6:55

2, 3, 4

01.09-31.05.  

Ģibzde

6:55

4

01.06-31.08.

Lauciene - Mērsrags

6:03

6

01.09.-20.06.

Lauciene - Mērsrags

6:03

-7

21.06.-31.08.

Vandzene-Jaunciems-Bīlavas-Anuži

6:55

-6,-7

Kursē skolēnu mācību laikā

Vandzene – Poprags-Valdemārpils

7:15

-6,-7

Skolēnu mācību laikā kursē c. Bakužiem

Roja

7:16

-6,-7

21.06.-31.08.  

Tiņģere - Sārkaste

7:20

-6,-7

Kursē skolēnu mācību   laikā

Tiņģere

7:30

-7

Kursē skolēnu brīvlaikā un sestdienās skolēnu mācību laikā

Krūziņi - Jaunpagasts - Strazde

7:50

-7

 

Vandzene-Ārsti-Nogale-Vandzenes sk.

7:55

6

 

Dundaga

8:00

 

 

Sabile - Abavciems 

8:03

-7

 

Roja

8:15

6

 

Dundaga - Vīdale 

9:20

-7

 

Roja

9:20

 

 

Upesgrīva - Roja

10:00

 

 

Valdemārpils - Dundaga

11:50

 

 

Upesgrīva - Mērsrags

12:00

 

 

Roja-Kolka

12:10

-6,-7

01.09.-20.06.

Rojā stāv 1 st.

Strazde - Jaunpagasts - Krūziņi

12:15

-7

 

Mērsrags - Upesgrīva

12:25

-7

 

Roja

13:10

 

 

Sabile

13:15

 

 

Dundaga-Vīdāle-Kolka

13:25

 

 

Vandzene-Jaunciems-Ārsti

14:25

-7

 

Sabile - Abavciems 

14:35

-7

 

Roja-Upesgrīva

(iebrauc Lubezerē)

14:45

-6,-7

01.09.-20.06.

Roja (iebrauc Lubezerē)

14:45

6

01.09.-20.06.

Roja (iebrauc Lubezerē)

14:45

-7

21.06.-31.08.

Ģibzde - Stikli

15:15

1,5

01.09-31.05.  

Ģibzde

15:15

2, 3, 4

01.09-31.05.  

Ģibzde

15:15

4

01.06-31.08.

Laidzes b/d-Poprags - Valdemārpils

15:15

-6,-7

Kursē skolēnu mācību laikā

Tiņģere

15:40

-7

Kursē līdz Sārkastei skolēnu mācību laikā

Mērsrags - Upesgrīva

15:55

 

c.Oktes pienotavu   no 01.09.-20.06. darbadienās

Strazde - Jaunpagasts

16:00

-6,-7

 

Vandzene-Jaunciems-Lubezere

16:05

-6,-7

Kursē skolēnu mācību laikā

Upesgrīva - Mērsrags

16:20

-7

 

Valdemārpils-Poprags-Vandzene

16:20

-6,-7

Kursē skolēnu mācību laikā

Dundaga

16:30

 

 

Roja

17:30

 

 

Sabile

17:30

-6,-7

 

Jaunpagasts - Strazde

17:30

-6,-7

 

Roja -Upesgrīva  

18:45

-6,-7

 

Vandzenes skola

19:00

-6,-7

 

Stende-Meliorācija

19:15

-6,-7

 

Valdemārpils-Dundaga

19:55

 

 

-6, -7 – nekursē sestdienās, svētdienās un svētku dienās

 

 

 

Dispečeri:   63222105

 

1,2,…,6 – kursē tikai norādītajās           dienās,

 

 

 

www.1188.lv

 

 

Notikumu kalendārs

Decembris, 2018
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk