Sestdiena, 25. februāris
Šodien sveicam: Alma, Annemarija

Attīstības plānošanas nodaļa

ATTĪSTĪBAS PLĀNOŠANAS NODAĻA
Amats Vārds, uzvārds Kabinets Tālrunis, e-pasts Pieņemšanas laiks
vadītāja  Jolanta Skujeniece

213. I korpuss

63237578

29135157

jolanta.skujeniece@talsi.lv

otrdienās 16.00-19.00
vadītāja vietniece
Aiva
Dimante

201. I korpuss

63222032

26418019

aiva.dimante@talsi.lv

 
projektu vadītāja pienākumu izpildītāja
Jolanta Didžus

203. I korpuss

63237578

26437238

jolanta.didzus@talsi.lv

 
projektu vadītāja Baiba Lorence

201. I korpuss

63222032

baiba.lorence@talsi.lv

 
projektu vadītāja Aija Svarinska 201. I korpuss

63222032

aija.svarinska@talsi.lv

 
teritorijas plānotāja  Inga Tramdaha 202. I korpuss

63237581

inga.tramdaha@talsi.lv

kartogrāfs Toms Tensons 202. I korpuss

63237581

toms.tensons@talsi.lv


Talsu novada pašvaldības Attīstības plānošanas nodaļas nolikums
 
 
 
 

Notikumu kalendārs

Februāris, 2017
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Tīkla kamera


Skatīt tiešraidi no tīkla kameras

Laika ziņas