Pirmdiena, 2. maijs
Šodien sveicam: Zigmunds, Sigmunds, Zigismunds

Attīstība

 
 
ATTĪSTĪBAS PLĀNOŠANAS NODAĻA
Amats Vārds, uzvārds Kabinets Tālrunis, e-pasts Pieņemšanas laiks
vadītāja  Jolanta Skujeniece

203  I. korpuss

63237578

29135157

jolanta.skujeniece@talsi.lv

otrdienās 16.00-19.00
vadītāja vietniece
Aiva
Dimante

201 I. korpuss

63222032

26418019

aiva.dimante@talsi.lv

 
projektu vadītāja pienākumu izpildītāja

 

   
projektu vadītāja Baiba Lorence

201 I. korpuss

63222032

baiba.lorence@talsi.lv

 
projektu vadītāja Aija Svarinska 201 I. korpuss

63222032

aija.svarinska@talsi.lv

 
teritorijas plānotāja  Inga Tramdaha 202 I. korpuss

63237581

inga.tramdaha@talsi.lv

kartogrāfs Toms Tensons 202 I. korpuss

63237581

toms.tensons@talsi.lv


 
 
 

Notikumu kalendārs

Maijs, 2016
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas