Svētdiena, 11. decembris
Šodien sveicam: Voldemārs, Valdemārs, Valdis

Attīstība

 
 
ATTĪSTĪBAS PLĀNOŠANAS NODAĻA
Amats Vārds, uzvārds Kabinets Tālrunis, e-pasts Pieņemšanas laiks
vadītāja Jolanta Skujeniece

213. I korpuss

63237578

29135157

jolanta.skujeniece@talsi.lv

otrdienās 16.00-19.00
vadītāja vietniece
Aiva
Dimante

201. I korpuss

63222032

26418019

aiva.dimante@talsi.lv

 
projektu vadītāja pienākumu izpildītāja
Jolanta Didžus

203. I korpuss

63237578

26437238

jolanta.didzus@talsi.lv

 
projektu vadītāja Baiba Lorence

201. I korpuss

63222032

baiba.lorence@talsi.lv

 
projektu vadītāja Aija Svarinska 201. I korpuss

63222032

aija.svarinska@talsi.lv

 
teritorijas plānotāja Inga Tramdaha 202. I korpuss

63237581

inga.tramdaha@talsi.lv

kartogrāfs Toms Tensons 202. I korpuss

63237581

toms.tensons@talsi.lv


 
 
 

Notikumu kalendārs

Decembris, 2016
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Tīkla kamera

Laika ziņas