Trešdiena, 23. aprīlis
Šodien sveicam: Jurģis, Juris, Georgs

AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA

Atklāts ideju konkurss ``Izdomā novada saukli!`` Atklāts ideju konkurss ``Izdomā novada saukli!``

22-04-2014

Šovasar apritēs pieci gadi kopš izveidots Talsu novads. Domājot par mūsu novada identitātes stiprināšanu un pievilcīga tēla radīšanu viesiem, aicinām piedalīties ideju konkursā „Izdomā novada saukli!”. Labākā saukļa idejas autors saņems 100 eiro! Konkursa mērķis ir atrast Talsu novadu labāk raksturojošo saukli, kas ietvertu novada identitāti un būtu neatņemama atpazīstamā novada svītru koda un ozollapu vainaga sastāvdaļa.

Uzsāk revīziju Talsu novada pašvaldībā Uzsāk revīziju Talsu novada pašvaldībā

23-04-2014

Trešdien, 23.aprīlī, Talsu novada pašvaldībā pirmajā no vairākām plānotām darba vizītēm ieradās Valsts kontroles Piektā revīzijas departamenta pārstāvji ar mērķi veikt lietderības revīziju „Talsu novada pašvaldības finanšu līdzekļu kultūrai, atpūtas un sporta pasākumiem izmantošanas lietderība un atbilstība normatīvo aktu prasībām”.

Finanšu komitejas sēde Finanšu komitejas sēde

23-04-2014

24. aprīlī plkst.13.00 Talsu novada administratīvajā centrā notiks kārtējā Talsu novada domes Finanšu komitejas sēde

Talsos 8. un 9. maijā notiks reģionālais forums ``Atbalsts uzņēmējiem`` un Eksporta dienas Talsos 8. un 9. maijā notiks reģionālais forums ``Atbalsts uzņēmējiem`` un Eksporta dienas

23-04-2014

Ekonomikas ministrija, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, Latvijas Garantiju aģentūra un Latvijas Attīstības finanšu institūcija „Altum” šā gada 8. un 9. maijā aicina Talsu novada komersantus uz reģionālo biznesa forumu „Atbalsts uzņēmējiem” un Eksporta dienu. Pasākuma laikā sniegsim komersantiem plašu informāciju par šobrīd pieejamo un plānoto atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai.

Talsos notiks Kurzemes tūrisma konference Talsos notiks Kurzemes tūrisma konference

22-04-2014

29. aprīlī Talsu tautas namā notiks Kurzemes tūrisma asociācijas (KTA) organizētā ikgadējā Kurzemes tūrisma konference, kas veltīta radošai pieejai tūrismā un tās izmantošanas iespējām nozares attīstībā.

Dziedošais autobuss Nr. 24 Dziedošais autobuss Nr. 24

22-04-2014

Talsu novadā 4. maijā jau piekto gadu pēc kārtas tiek organizēta 2010. gadā iedibinātā Valsts svētku svinēšanas tradīcija – akcija „Dziedošais autobuss” – par godu Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas 24. gadadienai.

Talsu novada fonds izsludina projektu konkursu Talsu novada fonds izsludina projektu konkursu

22-04-2014

Ko es pats varu darīt savas pilsētas un pagasta labā? – uz šo jautājumu martā centās atbildēt Talsu novada IV Iedzīvotāju foruma un Apkaimes ideju darbnīcu dalībnieki. Lai palīdzētu iedzīvotājiem spert soli tuvāk savu ieceru īstenošanai, Talsu novada fonds izsludina projektu konkursu „Savu vidi veidojam paši”.

Kurzemes NVO aicina uz bezmaksas diskusiju ``Sabiedriskā labuma statuss un ziedojumi`` Kurzemes NVO aicina uz bezmaksas diskusiju ``Sabiedriskā labuma statuss un ziedojumi``

22-04-2014

16. aprīlī no plkst. 16.00 - 18.00 aicinām uz bezmaksas semināru, kurā uzzināsiet, kas nepieciešams, lai pieņemtu lēmumu par savas mājaslapas izveidi. 22. aprīlī plkst. 16.00 tematiskā pēcpusdiena - aicinātas organizācijas, kurām jau ir sabiedriskā labuma statuss, lai dalītos pieredzē, gan tās, kuras apsver iespēju par tādām kļūt.

Tautsaimniecības komitejas sēde Tautsaimniecības komitejas sēde

17-04-2014

22. aprīlī plkst.13.00 Talsu novada administratīvajā centrā notiks kārtējā Talsu novada domes Tautsaimniecības komitejas sēde

Laucienes iedzīvotāju sapulce Laucienes iedzīvotāju sapulce

17-04-2014

Laucienes pagasta pārvalde aicina iedzīvotājus uz sapulci 24.aprīlī plkst.17.30 Laucienes kultūras namā.

Lielā talka 26. aprīlī Lielā talka 26. aprīlī

17-04-2014

Ik pavasara tradīcija – Lielā Talka – tuvojas, un jau pavisam drīz, 26. aprīlī, iedzīvotāji no visas Latvijas piedalīsies brīvprātīgā apkārtējās vides sakopšanas akcijā.

Lieldienu jampadracis Talsu tautas nama Radošajā sētā Lieldienu jampadracis Talsu tautas nama Radošajā sētā

17-04-2014

20. aprīlī no plkst.11:00 - 15:00 Talsu tautas nama Radošajā sēta „Lieldienu jampadracis" visai ģimenei! Svinēsim svētkus - iepērkoties Lieldienu tirdziņā, apskatot mini ZOO, ripinot olas, piedaloties radošajās darbnīcās, skatoties svētku koncertu, piedaloties akcijā „Naglot prieks" un protams šūpojoties, jo Jūs sagaida pašas augstākās šūpoles Talsos! Uz tikšanos „Lieldienu jampadracī" Radošajā sētā!

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Tīkla kamera

Laika ziņas

Šobrīd:
14º C
Rīt:
7.5º C