Trešdiena, 26. oktobris
Šodien sveicam: Amanda, Amanta, Kaiva

AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA

Pārcelta ekonomikas ministra vizīte Talsu novadā Pārcelta ekonomikas ministra vizīte Talsu novadā

26-10-2016

28. oktobrī Talsu novadu darba vizītē plānoja apmeklēt ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens. Iepriekš neparedzētu apstākļu dēļ, novada apmeklējums ir pārcelts uz pagaidām nezināmu laiku.

Āfrikas cūku mēris atklāts pie Talsu novada robežas Āfrikas cūku mēris atklāts pie Talsu novada robežas

26-10-2016

Pamatojoties uz pozitīviem analīžu rezultātiem, kas ņemti no mežā atrastām beigtām mežacūkām, ir paplašināta Āfrikas cūku mēra (ĀCM) karantīnas zona – ĀCM savvaļas cūku karantīnas teritorijā tagad ietilpst Dundagas novada Dundagas pagasts un Ventspils novada Auces pagasts.

Ar tikšanos Sabilē sākas iedzīvotāju sapulces novada pilsētās Ar tikšanos Sabilē sākas iedzīvotāju sapulces novada pilsētās

25-10-2016

Talsu novada pašvaldība šoruden rīko jauna formāta iedzīvotāju sapulces jeb darba sapulču ciklu „Prioritātes un galvenie darbības virzieni Talsu novada pārvaldēs 2017.-2019. gadam”. Kopš septembra pašvaldības pārstāvji pabijuši 10 pagastos, šonedēļ ar tikšanos Sabilē sākas iedzīvotāju sapulces novada pilsētās.

Asins donoru diena 1. novembrī Talsos Asins donoru diena 1. novembrī Talsos

25-10-2016

1. novembrī 10.00–14.00 Valsts asins donoru centrs (VADC) rīko asins donoru dienu Talsu novada pašvaldības administratīvā centra lielajā zālē Kareivju ielā 7.

Novembrī SIA “Talsu ūdens” paplašinās apkalpes zonu Novembrī SIA “Talsu ūdens” paplašinās apkalpes zonu

24-10-2016

Šogad SIA “Talsu ūdens” paplašinās savu apkalpes zonu, turpmāk nodrošinot ūdenssaimniecības pakalpojumus Laidzes pagastā Laidzes ciemā, Rocežos un Sārcenē. Tas ir tikai viens no soļiem, lai īstenotu Talsu novada domes ieceri visā novada teritorijā nodrošināt vienotu ūdenssaimniecības pakalpojumu klāstu par vienotu tarifu izmaksām.

Pašvaldība lauž līgumu ar Leču kalna labiekārtošanas darbu veicēju Pašvaldība lauž līgumu ar Leču kalna labiekārtošanas darbu veicēju

19-10-2016

Talsu pilsētas pārvalde šovasar turpināja pērn iesāktos Leču kalna apkārtnes labiekārtošanas darbus – tika veikta apjomīga 1905. gada pieminekļa tīrīšana, kā arī izsludināts iepirkums šīs teritorijas labiekārtošanai. Pienācis oktobris, taču no plānotajiem bruģēšanas darbiem pieminekļa apkārtnē ne vēsts, jo iepirkumā uzvarējusī būvkompānija SIA „MI-2” nav pildījusi līguma noteiktās saistības ar pašvaldību.

Vairākums deputātu atbalsta pirmspārbaudes veikšanu SIA “Talsu namsaimnieks” Vairākums deputātu atbalsta pirmspārbaudes veikšanu SIA “Talsu namsaimnieks”

18-10-2016

Lai kliedētu vai apstiprinātu publiskajā telpā esošo informāciju par SIA “Talsu namsaimnieks” darbību, ir nepieciešams gūt pārliecību par uzņēmumā veiktajām darbībām un rīcībām – šī iemesla dēļ ir izveidotas četras komisijas, kas veiks auditu atsevišķās uzņēmuma darbības jomās. Deputāti uzsver – tā ir pirmspārbaude, lai saprastu, kādas tālākās darbības jāveic.

Abavas upe kā dabas vērtība Abavas upe kā dabas vērtība

17-10-2016

22. oktobrī 11.00 Abavas ielejas attīstības centrs aicina ikvienu interesentu un Abavas senlejas patriotu uz pasākumu „Upju diena”

Deviņi mēneši Pašvaldības policijā – 1119 notikumi Deviņi mēneši Pašvaldības policijā – 1119 notikumi

11-10-2016

Deviņu mēnešu laikā notikumu žurnālā reģistrēti 1119 notikumi. Patversmē “Stūrīši” Laidzes pagastā nogādātas 77 personas alkohola reibumā. Kopumā organizēti 14 reidi, tajā skaitā arī nodrošināta sabiedriskā kārtība pasākumos.

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas