Piektdiena, 19. decembris
Šodien sveicam: Lelde, Sarmis

AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA

Finanšu komitejas sēde Finanšu komitejas sēde

17-12-2014

18. decembrī 13.00 Talsu novada pašvaldības administratīvajā centrā notiks kārtējā Talsu novada domes Finanšu komitejas sēde.

Aizvadīti pirmie Sabiles Karstvīna svētki Aizvadīti pirmie Sabiles Karstvīna svētki

16-12-2014

Tā kā ir atnākusi ziema, tad silto ziemas dzērienu baudīšana paliek arvien aktuālāka, tāpēc spītējot aizvadītajai vētrai 13. decembrī, Sabilē visas dienas garumā tika svinēti pirmie Karstvīna svētki.

Sumina labākos gada sportistus Talsu novadā Sumina labākos gada sportistus Talsu novadā

15-12-2014

13. decembra vakarā, Talsu sporta hallē pulcējās Talsu novada sportisti, viņu ģimenes locekļi, kolēģi, sporta entuziasti, pašvaldības vadība un citi interesenti, lai kopīgi atskatītos uz gada laikā paveikto, suminātu gada labākos sportistus un godinātu sporta titulu ieguvējus.

Tautsaimniecības komitejas sēde Tautsaimniecības komitejas sēde

12-12-2014

15.decembrī plkst.13.00 Talsu novada administratīvajā centrā notiks kārtējā Talsu nvoada domes Tautsaimniecības komitejas sēde

Noskaidrotas personas, kas Talsos biedējušas bērnus Noskaidrotas personas, kas Talsos biedējušas bērnus

12-12-2014

Novembrī Talsu novada pašvaldības policija no vairākām Talsu pilsētas mācību iestādēm saņēma informāciju, ka skolēnus to apkārtnē baidījis kāds vīrietis. Situācija ir noskaidrota, un pašvaldības policijas pārstāvji mierina – uztraukumam par personām, kam ir nosliece uz netiklām darbībām ar nepilngadīgajiem, nav pamata.

Vētras postījumu laikā var zvanīt pašvaldības policijai Vētras postījumu laikā var zvanīt pašvaldības policijai

12-12-2014

Talsu novada pašvaldības policija informē, ka ir saņemta ziņa par vētras Billija tuvošanos. Šajā sakarā pašvaldības policija ir norīkojusi papildus ekipāžu, lai vētras laikā varētu operatīvi sniegt palīdzību. Talsu novada iedzīvotāji var zvanīt pašvaldības policijai uz tālruņiem 26132701 un inspektoram A.Staško 22021178.

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Tīkla kamera

Laika ziņas

Šobrīd:
4º C
Rīt:
2.5º C