Pirmdiena, 27. jūnijs
Šodien sveicam: Malvīne, Malvis

AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA

Pieejams atbalsts jaunajiem lauksaimniekiem Pieejams atbalsts jaunajiem lauksaimniekiem

27-06-2016

Lauku atbalsta dienests (LAD) no 2016.gada 25.jūlija līdz 2016.gada 24.augustam izsludina projektu iesniegumu pieņemšanu "Lauku saimniecību un uzņēmējdarbības attīstība" apakšpasākumā "Atbalsts jaunajiem lauksaimniekiem".

Talsos taps unikālas metodes, kas ļaus labdarību iepazīt skolā Talsos taps unikālas metodes, kas ļaus labdarību iepazīt skolā

27-06-2016

Labdarība sākas mājās - šāds uzskats nereti valda sabiedrībā, taču starptautiskā projekta "I believe in GOOD" veidotāji uzskata, ka tas nav gluži patiess. Labdarība nevar sākties ģimenē, ja pašiem vecākiem par to nav izpratnes. Lai izveidotu sociāli atbildīgu nākamo paaudzi un stabilas labdarības tradīcijas vietējā kopienā, projektā "I believe in GOOD" tiks radītas metodes, kurām nav analoga visā Eiropā.

Pirmizrādi piedzīvo dokumentālā filma par motosporta vēsturi Talsu novadā Pirmizrādi piedzīvo dokumentālā filma par motosporta vēsturi Talsu novadā

20-06-2016

18. jūnijā, Sabilē vecās fabrikas teritorijā, Sidra ražotnes telpās, pirmizrādi piedzīvoja dokumentālā filma “Motors rūc cauri gadiem” ko veidojusi Talsu televīzija, sadarbībā ar motoklubu “Stende” un Talsu novada pašvaldību, īstenojot Talsu novada pašvaldības kultūras projektu. Filma tapusi, gatavojoties valsts simtgadei.

Aicina pieteikties NVO kopīgai dalībai pilsētas svētku gājienam! Aicina pieteikties NVO kopīgai dalībai pilsētas svētku gājienam!

20-06-2016

Turpinot pagājušajā gadā aizsākto tradīciju, Talsu novada nevalstiskajām organizācijām apvienoties kopīgai dalībai pilsētas svētku gājienam, Kurzemes NVO atbalsta centrs līdz 27. jūnijam aicina pieteikties ieinteresētās organizācijas dalībai šī gada gājienam ar vismaz vienam pārstāvi.

Par dalību projektā "Latvijas karogs" Par dalību projektā "Latvijas karogs"

17-06-2016

Aktualizējoties diskusijai, kas ir patriotisms un vai karoga izmērs būs tas, kas noteiks mīlestību pret valsti, 2. jūnijā Talsu novada pašvaldībā tika rīkota tikšanās ar saņemto vēstuļu autoriem – māksliniekiem, arhitektiem un citiem sabiedriski aktīviem cilvēkiem.

Soli pa solim līdz simtgadei… Soli pa solim līdz simtgadei…

17-06-2016

Tuvojas Latvijas valsts simtgade, kuru svinēsim 2018. gadā. Talsu novada pašvaldība sākusi Latvijas simtgades pasākumu plāna izstrādi, kurā liela loma būs ne tikai kultūras iestāžu, bet arī jauniešu, izglītības darbinieku, uzņēmēju un vietējo iedzīvotāju pašiniciatīvai. Svētku programmu paredzēts īstenot piecu gadu garumā no 2017. līdz 2021. gadam.

Piesaki savu dalību Talsu pilsētas svētku gājienā! Piesaki savu dalību Talsu pilsētas svētku gājienā!

14-06-2016

Šogad Talsu pilsētas svētki tiks svinēti no 1. līdz 2. jūlijam. Viens no Talsu pilsētas svētku jautrākajiem un spilgtākajiem pasākumiem ir svētku gājiens, kurā kā ik gadu piedalās pilsētas uzņēmēji, iestādes un dažādas sabiedriskās apvienības.

Publiskā apspriešana par sakaru torni Pūņās Publiskā apspriešana par sakaru torni Pūņās

13-06-2016

Ar Talsu novada domes 2016. gada 26. maija lēmumu (prot. Nr. 11, 5. p.) „Par nekustamā īpašuma „Ābelīšu kūts”, Pūņās, Valdgales pagastā, daļas iznomāšanu” būvniecības iecere „Mobilo telekomunikāciju bāzes stacija un sakaru masts n/ī „Ābelīšu kūts”, Pūņās, Valdgales pagastā, Talsu novadā”, kadastra apzīmējums 88920090270, ir nodota publiskajai apspriešanai un atzinumu saņemšanai.

Talsu novads izskan Lietuvā Talsu novads izskan Lietuvā

13-06-2016

2016. gada 4. jūnijā, Talsu novada pašvaldības sadarbības partneru pilsētā Prieņos (Lietuva) notika svētki pie Nemunas upes, kuru ietvaros tika rīkotas Talsu novada dienas. Uz svētkiem devās Talsu novada pašvaldības kolektīvi un oficiālā delegācija.

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas