Sestdiena, 13. februāris
Šodien sveicam: Malda, Melita

AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA

Aicinām iesūtīt jautājumus par apkuri un apsaimniekošanu Aicinām iesūtīt jautājumus par apkuri un apsaimniekošanu

12-02-2016

Daudzi Talsu novada iedzīvotāji šomēnes pauduši sašutumu par augstiem siltumenerģijas rēķiniem janvārī. Novadā arvien aktuāli ir arī citi ar namu apsaimniekošanu saistīti jautājumi, ko pašvaldība nereti saņem no iedzīvotājiem.

Tirgotāji var pieteikties Vislatvijas Jāņu gadatirgum, kas notiks Talsos Tirgotāji var pieteikties Vislatvijas Jāņu gadatirgum, kas notiks Talsos

11-02-2016

“Latvijas radio 2” un televīzijas kompānija LNT tradicionāli vasaras saulgriežos rīko lustīgāko un skanīgāko Līgo svētku koncertu. Šogad 23. Jūnijā tas notiks Kurzemē – Talsos. Koncerta līgotāji būs skanīgākie Talsu novada dziedātāji un lustīgākie dejotāji, kā arī Intars Busulis, Jānis Stībelis, Raimonds Tiguls, Jolanta Strikaite, Rihards Lepers, Olga Rajecka, Ginta Krievkalna, Guntis Veits, Žoržs Siksna, Viktors Lapčenoks un citi mūziķi.

Aivaram Lācarum būs trīs ēnas Aivaram Lācarum būs trīs ēnas

09-02-2016

Par Talsu novada domes priekšsēdētāja Aivara Lācarus ēnām Ēnu dienā, kas visā Latvijā norisinās 10. februārī, pieteikušies trīs skolnieki.

Saņemtie apkures rēķini par janvāri – augstāki nekā ierasti Saņemtie apkures rēķini par janvāri – augstāki nekā ierasti

09-02-2016

SIA “Talsu namsaimnieks” vērsušies daudz Talsu novada iedzīvotāju, paužot sašutumu par augsto siltumenerģijas rēķinu par janvāri. Tā pieaugumu izskaidro divi faktori – siltumenerģijas skaitītāju reģistrēšanas datums un zemā gaisa temperatūra janvārī.

Talsu televīzija paplašina raidījumu klāstu Talsu televīzija paplašina raidījumu klāstu

09-02-2016

Šogad bezmaksas virszemes apraides kanāls ir Re:TV un līdz ar to arī Talsu televīzija, turpina uzlabot piedāvājuma klāstu, ieviešot vienotu reģionālo ziņu bloku, ikvakara tematisko raidījumu slejas, kā arī piedāvā jaunus oriģinālraidījumus.

Talsu novada domes sēde Talsu novada domes sēde

08-02-2016

11. februārī 15.00 Talsu novada pašvaldības administratīvajā centrā notiks kārtējā Talsu novada domes sēde.

SIA "Talsu ūdens" zaudējumus šogad plānots samazināt līdz nulles robežai SIA "Talsu ūdens" zaudējumus šogad plānots samazināt līdz nulles robežai

08-02-2016

Igors Kude SIA „Talsu ūdens” valdes priekšsēdētāja amatā darbojas mazāk kā gadu, tomēr šajā laikā izdevies paveikt daudz. Apstiprināts ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifs, īstenots projekts, samazināti kopējie uzņēmuma zaudējumi. 2016. gadu I. Kude sagaida ar optimismu – šogad plānots uzņēmuma zaudējumus samazināt līdz nulles robežai.

Demontēs daļu no ēkas Lielajā ielā 22 Demontēs daļu no ēkas Lielajā ielā 22

05-02-2016

8. februārī Lielajā ielā 22 sāksies demontāžas darbi. Talsu pilsētas pārvaldes vadītājs Ģirts Kalnbirze informēja, ka nākošajā nedēļā uz laiku tiks slēgts gājēju ceļš gar attiecīgo adresi.

Par 1991. gada Barikāžu dalībnieka statusa iegūšanu Par 1991. gada Barikāžu dalībnieka statusa iegūšanu

04-02-2016

Nesen medijos izskanējusī informācija, ka Saeimas komisija virza parlamentam izskatīšanai likumprojektu 1991. gada barikāžu dalībnieku atbalstam, kas paredz nodrošināt īpašu valsts un pašvaldību atbalstu, tostarp dažādas sociālās garantijas, ir radījusi lielu interesi to cilvēku vidū, kas piedalījušies barikādēs, bet tā arī līdz šim barikāžu dalībnieka apbalvojumus nav saņēmuši.

Talsos būs reģionālas nozīmes biznesa inkubators Talsos būs reģionālas nozīmes biznesa inkubators

04-02-2016

Šogad lielas izmaiņas sagaidāmas biznesa inkubatoru programmā – inkubatoru administrēšanu turpmāk veiks Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) filiāles. Talsu novada domes vadība un uzrunātie pārstāvji no Rojas, Dundagas un Kandavas novada 3. februārī tikās ar LIAA Biznesa inkubatoru nodaļas vadītāju Lauru Očagovu, lai pārrunātu filiāles izveides priekšnosacījumus.

Aleksandra Pelēča 2016. gada literārā prēmija Aleksandra Pelēča 2016. gada literārā prēmija

03-02-2016

Prēmijas pasniegšanas pasākums notiks 10. aprīlī Talsu Galvenajā bibliotēkā. Aicinām līdz 5. martam rakstiski ieteikt un iesniegt pašvaldības Apmeklētāju centrā literāros darbus, kuri atbilst prēmijas nolikumam, bet kurus nav izvirzījusi Talsu Galvenā bibliotēka.

Gaidāms stiprs vējš Gaidāms stiprs vējš

03-02-2016

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, pamatojoties uz LVĢMC brīdinājumu informē, ka 03.02.2016. dienvidrietumu, rietumu vējš daudzviet Latvijā brāzmās saglabāsies līdz 15-19 m/s, bet piekrastes rajonos brāzmās līdz 20-23 m/s. Dienas otrajā pusē vējš pakāpeniski norims.

Talsu 2. vidusskolā varēs apgūt vairākus sporta veidus Talsu 2. vidusskolā varēs apgūt vairākus sporta veidus

03-02-2016

Domājot par skolnieku fiziskās veselības uzlabošanu, bērniem infrastruktūrā pie Talsu 2. vidusskolas būs iespēja apgūt vairākus Talsu novada Sporta skolas piedāvātos sporta veidus – vieglatlētiku, biatlonu, riteņbraukšanu, badmintonu, futbolu, volejbolu, tāpat būs pieejamas vispārējās fiziskās sagatavotības nodarbības.

Pašvaldības policija pērn devusies uz 2797 personu izsaukumiem Pašvaldības policija pērn devusies uz 2797 personu izsaukumiem

03-02-2016

2015. gada laikā Talsu novada pašvaldības policija saņēmusi un apkalpojusi 2797 personu izsaukumus. Kopumā uzsāktas 250 administratīvās lietvedības. Savukārt visvairāk administratīvā pārkāpuma protokolu sastādīti par alkoholisko dzērienu lietošanu vai atrašanos sabiedriskās vietās reibuma stāvoklī.

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Šobrīd:
2º C
Rīt:
0.5º C