Svētdiena, 29. novembris
Šodien sveicam: Ignats, Virgīnija

AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA

Talsu PII “Sprīdītis” darbinieki atklātā vēstulē laikrakstam "Talsu Vēstis" norāda uz tendenciozu informāciju Talsu PII “Sprīdītis” darbinieki atklātā vēstulē laikrakstam "Talsu Vēstis" norāda uz tendenciozu informāciju

27-11-2015

Atsaucoties uz piektdien, 2015. gada 27. novembra “Talsu Vēstis” D. Mieriņas publicēto rakstu “Vecāki “Sprīdīša” vadībai pārmet neinformētību”, Talsu PII “Sprīdītis” 27. novembrī darbinieki sanāca kopā ārkārtas sapulcē, kurā pauda neizpratni par raksta autores un K. Balodes attieksmi pret pirmsskolas izglītības iestādi un tās darbiniekiem.

Aicinām atbalstīt labdarības akciju „Brīnumam tici” Aicinām atbalstīt labdarības akciju „Brīnumam tici”

27-11-2015

Aicinām atbalstīt labdarības akciju „Brīnumam tici” un ceram, ka mums visiem kopā izdosies no labo domu dzīpariem uzadīt šalli, ar ko sasildīt daudzu jo daudzu Talsu novada trūcīgo un mazturīgo ģimeņu bērnu, bērnu ar īpašām vajadzībām un bez vecāku gādības palikušo sirdis un iedegt viņu acīs ticību Ziemassvētku brīnumam!

26.novembrī VUGD veiks trauksmes sirēnu pārbaudi 26.novembrī VUGD veiks trauksmes sirēnu pārbaudi

26-11-2015

Ceturtdien, 26. novembrī plkst. 10.00, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) visā Latvijā uz trim minūtēm iedarbinās trauksmes sirēnas, lai pārbaudītu civilās trauksmes un apziņošanas sistēmas darbību.

Telavi – jauni sadarbības mērķi Telavi – jauni sadarbības mērķi

25-11-2015

Talsu novada pašvaldības delegācija no 5. līdz 9. novembrim apmeklēja Gruzijas Telavi pašvaldību, lai piedalītos Telavi cara Erekle II piemiņas pasākumā, kas vienlaicīgi ir arī pilsētas svētki.

Biznesa rīts: aicinām uz semināru par koučingu Biznesa rīts: aicinām uz semināru par koučingu

25-11-2015

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Ziemeļkurzemes nodaļa kopā ar SEB banku aicina uz “Biznesa rīta” semināru “Koučings kā metode aktīvai izaugsmei, enerģijai un attiecību līdzsvaram”, kas notiks šā gada 4.decembrī, plkst. 10:00, Lielā ielā 7, Talsos, kafejnīcā “Martinelli”.

Talsi.lv rasts ērts veids sludinājumu ievietošanai Talsi.lv rasts ērts veids sludinājumu ievietošanai

24-11-2015

www.talsi.lv veikti būtiski uzlabojumi sadaļā “Sludinājumi” – rasts ikvienam ērts risinājums, lai informācijas aprite par novada iedzīvotāju vajadzībām būtu labi pārskatāma un vienmēr aktuāla.

Fotokonkurss "Talsu novads - Ziemassvētku noskaņās" Fotokonkurss "Talsu novads - Ziemassvētku noskaņās"

24-11-2015

Aicinām Talsu novada iedzīvotājus piedalīties fotokonkursā "Talsu novads - Ziemassvētku noskaņās". Konkursā var piedalīties ikviena bilde, kas uzņemta laikā no 24. novembra līdz 28. decembrim.

Noskatīta egle, ko iedegt nedēļas nogalē Noskatīta egle, ko iedegt nedēļas nogalē

23-11-2015

Aizvadītajā nedēļā Talsu novada domes priekšsēdētājs, Talsu pilsētas pārvaldes vadītājs un a/s “Valsts mežu dienests” pārstāvji devās uz Laidzes pagastu. Vizītes mērķis bija ļoti patīkams – tika nolūkota Ziemassvētku egle, kas ikvienu novada iedzīvotāju un viesi svētkos priecēs Pilsētas laukumā Talsos.

Talsu novada domes sēde Talsu novada domes sēde

23-11-2015

26. novembrī 15.00 Talsu novada pašvaldības administratīvajā centrā notiks kārtējā Talsu novada domes sēde.

Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir klāt Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir klāt

23-11-2015

Jau atkal ir klāt gada gaišāko svētku – Ziemassvētku – gaidīšanas laiks. Tradicionāli pilsētā tiek organizēti Adventa laika pasākumi, uz kuriem mīļi aicināts ikviens talsinieks, lai kopā vienotos šajā pārdomu laikā un rastu svētku noskaņojumu.

Tiks svinēti 2. Sabiles Karstvīna svētki Tiks svinēti 2. Sabiles Karstvīna svētki

20-11-2015

Tuvojoties silto ziemas dzērienu baudīšanas un ziemas gaidītākajam laikam – Ziemassvētkiem, Sabilē, 12. decembrī tiks svinēti 2. Sabiles Karstvīna svētki.

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Šobrīd:
2º C
Rīt:
3º C