Ceturtdiena, 28. augusts
Šodien sveicam: Auguste, Guste

AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA

Sākas ilgtspējīgas attīstības stratēģijas, teritorijas plānojuma redakcijas un Vides pārskata projekta publiskā apspriešana Sākas ilgtspējīgas attīstības stratēģijas, teritorijas plānojuma redakcijas un Vides pārskata projekta publiskā apspriešana

25-08-2014

No 25. augusta līdz 5. oktobrim Talsu novadā notiks novada ilgtspējīgas attīstības stratēģijas, teritorijas plānojuma redakcijas un Vides pārskata projekta publiskā apspriešana. „Tie ir nopietni plānošanas dokumenti, ko iedzīvotājiem ir vērts skatīt kopumā,” uzsvēra Talsu novada pašvaldības attīstības plānošanas nodaļas vadītāja Maruta Blūma.

Talsu novada Izglītības pārvaldei jauns vadītājs Talsu novada Izglītības pārvaldei jauns vadītājs

28-08-2014

28. augustā Talsu novada domes sēdē amatā tika apstiprināts jaunais Talsu novada Izglītības pārvaldes vadītājs. No 1. septembra šī amata pienākumus veiks līdzšinējais Talsu pamatskolas direktors Uldis Katlaps.

13 gadus jauna meitene patvaļīgi pamet Strazdes pagasta bērnunamu „Kāķīši” 13 gadus jauna meitene patvaļīgi pamet Strazdes pagasta bērnunamu „Kāķīši”

27-08-2014

Svētdienas, 24. augusta, vakarā Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde saņēmusi informāciju no Strazdes pagasta bērnunama „Kāķīši” par nepilngadīgas meitenes, 2001. gadā dzimušas, Siandas Rosas patvaļīgu aiziešanu no bērnunama. Patlaban, kā informēja Strazdes pagasta bērnunama „Kāķīši” direktore Inga Fabriciusa, meitene joprojām atrodas policijas meklēšanā.

Latvijas Nacionālās bibliotēkas atklāšanā dižosies arī Talsu novads Latvijas Nacionālās bibliotēkas atklāšanā dižosies arī Talsu novads

27-08-2014

Ar plašu kultūras programmu šajā nedēļā tiks atklāta Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) jaunā ēka – „Gaismas pils”. Atklāšanas svētki ilgs divas dienas - 28. augustā notiks Novadu diena ar Latvijas novadu kultūras, mākslas kolektīvu un amatnieku dalību, savukārt 29. augustā notiks LNB jaunās ēkas inaugurācijas ceremonija.

Noskaidrots Talsu ezera promenādes applūšanas iemesls Noskaidrots Talsu ezera promenādes applūšanas iemesls

27-08-2014

Šīs vasaras lielo lietusgāžu laikā viena no problemātiskākajām vietām bija jaunizveidotā Talsu ezera promenāde, kas applūda. Šobrīd SIA „Talsu ūdens” darbinieki problēmu ir atraduši un novērsuši.

Pirmais Labdarības bumbu rallijs Talsos savāc 670 eiro Pirmais Labdarības bumbu rallijs Talsos savāc 670 eiro

26-08-2014

Labdarības bumbu rallijs nav jauna tradīcija Latvijā, bet Talsos gan. Kamēr Valmiera un Alūksne savas ātrākās bumbiņas noskaidroja upēs un ezeros, tikmēr Talsi attaisnoja deviņu pakalnu pilsētas nosaukumu un Labdarības bumbu rallija uzvarētājus noskaidroja Talsu pilskalnā.

Par pārtikas produktu iepirkuma regulējumiem Par pārtikas produktu iepirkuma regulējumiem

26-08-2014

Latvijas Pašvaldību savienība vērš uzmanību uz to, ka LPS rīkoto uzņēmējdarbības diskusiju cikla 2013. gada 8. februāra diskusijas laikā Zemkopības ministrijas pārstāvis informēja par iespējamiem pārtikas produktu iepirkuma regulējumiem par labu vietējiem ražotājiem.

Lai mežā neapmaldītos... Lai mežā neapmaldītos...

26-08-2014

Šogad Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) ugunsdzēsēji glābēji 23 gadījumos steigušies palīgā cilvēkiem, kuri ir apmaldījušies mežā.

Skolēnu autobusi kursēs kā līdz šim Skolēnu autobusi kursēs kā līdz šim

25-08-2014

20. augusta Talsu novada pašvaldības izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdē tika skatīts jautājums par jaunā mācību gada skolēnu autobusu maršrutiem. Lai arī ilgtermiņā ir gaidāmas pārmaiņas, tomēr, uzsākot skolas gaitas, audzēkņi izglītības iestādēs tiks nogādāti kā ierasts. Tā kā Sabiles vidusskola šajā gadā vairs neuzņem audzēkņus 10. klasē, tad Talsu novada skolēnu autotransports, palielinot maršruta garumu, jauniešus nogādās attiecīgajās novada mācību iestādēs.

Talsu novada domes sēde Talsu novada domes sēde

25-08-2014

28. augustā plkst.13.00 Talsu novada administratīvajā centrā notiks kārtējā Talsu novada domes sēde

Talsos atjaunoti ielu horizontālie apzīmējumi Talsos atjaunoti ielu horizontālie apzīmējumi

25-08-2014

Talsos, lai uzlabotu ceļu satiksmes drošību, pilnībā atjaunoti ielu horizontālie apzīmējumi. Citviet pilsētā braucamās daļas baltās ass līnijas bija tiktāl nodilušas, ka nebija saprotams, vai tās ir pārtrauktas, vai ne.

„Talsu draugu diena” - iespēja iziet no ierastā „Talsu draugu diena” - iespēja iziet no ierastā

22-08-2014

Augusta vidus Talsos pagāja Lejres (Dānija) dienu izjūtās, aicinot tās baudīt ne tikai Talsu novada iedzīvotājus un viesus, bet arī piecu ārvalstu delegāciju pārstāvjus no Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Turcijas un Dānijas. No krāšņiem Dzelzs laikmeta uzvedumiem, tradīcijās balstītajām amatnieku prasmēm, līdz mūzikla deju grupas priekšnesumiem un senioru līnijdejām, pa vidu vēl iejūkot raibajā Dižmāras tirgus burkānošanā – tā šogad aizvadīts 15. un 16. augusts.

Domā un radi, lai dzīvotu labi Domā un radi, lai dzīvotu labi

22-08-2014

Ar LR Kultūras ministrijas un Kurzemes NVO atbalsta centra finansiālu atbalstu, biedrība „VIRBI” no augusta līdz novembrim realizē projektu „Domā un radi, lai dzīvotu labi”.

Talsu novada pašvaldība piesakās saldētavu iegādei Talsu novada pašvaldība piesakās saldētavu iegādei

21-08-2014

Jau 12. augustā Talsu novada domes vadība sasauca civilās aizsardzības komisiju, lai pārrunātu jautājumus, kas skar Āfrikas cūku mēra izplatīšanos Latvijā. Tagad aizvadīta Talsu novada pašvaldības izpilddirektora Alda Vilsona tikšanās ar Latvijas Valsts meža dienesta Ziemeļkurzemes virsmežniecības virsmežzini Uldi Frīdenbergu un Ziemeļkurzemes virsmežniecības speciālistu Daini Blūmentālu, lai risinātu slimības ierobežošanai nepieciešamo dzesētavu iegādi un izvietošanu.

Baltijas ceļam 25 Baltijas ceļam 25

21-08-2014

Atceroties triju Baltijas tautu vienotības paraugstundu 1989. gada 23. augustā, Talsu novada muzejā no 19. augusta līdz 14. septembrim būs apskatāma ceļojošā izstāde „Baltijas ceļam - 25”.

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Laika ziņas

Šobrīd:
17º C
Rīt:
14.5º C