Pirmdiena, 1. septembris
Šodien sveicam: Ilmārs, Iluta, Austrums

AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA

Talsu novadā apmaksās ēdināšanu arī 5. klašu skolēniem Talsu novadā apmaksās ēdināšanu arī 5. klašu skolēniem

01-09-2014

No 1. septembra Talsu novada vispārizglītojošās mācību iestādēs tiks nodrošinātas brīvpusdienas skolēniem no 1. līdz 5. klasei. Izdevumi no Talsu novada pašvaldības budžeta līdzekļiem tiks segti faktisko izmaksu apmērā, bet ne vairāk par 1,42 eiro dienā vienam audzēknim.

Tautsaimniecības komitejas sēde Tautsaimniecības komitejas sēde

29-08-2014

1. septembrī plkst.13.00 Talsu novada administratīvajā centrā notiks kārtējā Talsu novada domes Tautsaimniecības komitejas sēde

Pieejami kampaņas “Latvijas Labums” vizuālo materiālu komplekti Pieejami kampaņas “Latvijas Labums” vizuālo materiālu komplekti

29-08-2014

Latvijas produkcijas izvēli atbalstošās kampaņas “Latvijas Labums” vizuālo materiālu komplekts, kas sastāv no 1 A2 plakāta, 1 A4 plakāta, 3 horizontālām uzlīmēm un 5 apaļām uzlīmēm ar kampaņas logo – no šodienas, 27.augusta Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerā (LTRK) iegādājams par pašizmaksu – 4 eiro (PVN ietverts cenā).

Aizvadīta tradicionālā starpnovadu pedagogu konference Aizvadīta tradicionālā starpnovadu pedagogu konference

28-08-2014

27. augustā Talsu 2. vidusskolā notika tradicionālā starpnovadu pedagogu konference. Tajā, gūstot ikdienas darbā noderīgu informāciju, piedalījās izglītības iestāžu pārstāvji no Talsu, Dundagas, Rojas un Mērsraga novadiem. Tāpat tika sveikta līdzšinējā Talsu novada Izglītības pārvaldes vadītāja Ināra Veismane, kas pēc 14 darba gadiem pieņēmusi jaunu izaicinājumu un jaunajā mācību gadā kļūs par Rīgas Valsts tehnikuma filiāles Laidzē direktori.

Talsu novada Izglītības pārvaldei jauns vadītājs Talsu novada Izglītības pārvaldei jauns vadītājs

28-08-2014

28. augustā Talsu novada domes sēdē amatā tika apstiprināts jaunais Talsu novada Izglītības pārvaldes vadītājs. No 1. septembra šī amata pienākumus veiks līdzšinējais Talsu pamatskolas direktors Uldis Katlaps.

13 gadus jauna meitene patvaļīgi pamet Strazdes pagasta bērnunamu „Kāķīši” 13 gadus jauna meitene patvaļīgi pamet Strazdes pagasta bērnunamu „Kāķīši”

27-08-2014

Svētdienas, 24. augusta, vakarā Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde saņēmusi informāciju no Strazdes pagasta bērnunama „Kāķīši” par nepilngadīgas meitenes, 2001. gadā dzimušas, Siandas Rosas patvaļīgu aiziešanu no bērnunama. Patlaban, kā informēja Strazdes pagasta bērnunama „Kāķīši” direktore Inga Fabriciusa, meitene joprojām atrodas policijas meklēšanā.

Noskaidrots Talsu ezera promenādes applūšanas iemesls Noskaidrots Talsu ezera promenādes applūšanas iemesls

27-08-2014

Šīs vasaras lielo lietusgāžu laikā viena no problemātiskākajām vietām bija jaunizveidotā Talsu ezera promenāde, kas applūda. Šobrīd SIA „Talsu ūdens” darbinieki problēmu ir atraduši un novērsuši.

Pirmais Labdarības bumbu rallijs Talsos savāc 670 eiro Pirmais Labdarības bumbu rallijs Talsos savāc 670 eiro

26-08-2014

Labdarības bumbu rallijs nav jauna tradīcija Latvijā, bet Talsos gan. Kamēr Valmiera un Alūksne savas ātrākās bumbiņas noskaidroja upēs un ezeros, tikmēr Talsi attaisnoja deviņu pakalnu pilsētas nosaukumu un Labdarības bumbu rallija uzvarētājus noskaidroja Talsu pilskalnā.

Par pārtikas produktu iepirkuma regulējumiem Par pārtikas produktu iepirkuma regulējumiem

26-08-2014

Latvijas Pašvaldību savienība vērš uzmanību uz to, ka LPS rīkoto uzņēmējdarbības diskusiju cikla 2013. gada 8. februāra diskusijas laikā Zemkopības ministrijas pārstāvis informēja par iespējamiem pārtikas produktu iepirkuma regulējumiem par labu vietējiem ražotājiem.

Lai mežā neapmaldītos... Lai mežā neapmaldītos...

26-08-2014

Šogad Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) ugunsdzēsēji glābēji 23 gadījumos steigušies palīgā cilvēkiem, kuri ir apmaldījušies mežā.

Skolēnu autobusi kursēs kā līdz šim Skolēnu autobusi kursēs kā līdz šim

25-08-2014

20. augusta Talsu novada pašvaldības izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdē tika skatīts jautājums par jaunā mācību gada skolēnu autobusu maršrutiem. Lai arī ilgtermiņā ir gaidāmas pārmaiņas, tomēr, uzsākot skolas gaitas, audzēkņi izglītības iestādēs tiks nogādāti kā ierasts. Tā kā Sabiles vidusskola šajā gadā vairs neuzņem audzēkņus 10. klasē, tad Talsu novada skolēnu autotransports, palielinot maršruta garumu, jauniešus nogādās attiecīgajās novada mācību iestādēs.

Talsu novada domes sēde Talsu novada domes sēde

25-08-2014

28. augustā plkst.13.00 Talsu novada administratīvajā centrā notiks kārtējā Talsu novada domes sēde

Talsos atjaunoti ielu horizontālie apzīmējumi Talsos atjaunoti ielu horizontālie apzīmējumi

25-08-2014

Talsos, lai uzlabotu ceļu satiksmes drošību, pilnībā atjaunoti ielu horizontālie apzīmējumi. Citviet pilsētā braucamās daļas baltās ass līnijas bija tiktāl nodilušas, ka nebija saprotams, vai tās ir pārtrauktas, vai ne.

Sākas ilgtspējīgas attīstības stratēģijas, teritorijas plānojuma redakcijas un Vides pārskata projekta publiskā apspriešana Sākas ilgtspējīgas attīstības stratēģijas, teritorijas plānojuma redakcijas un Vides pārskata projekta publiskā apspriešana

25-08-2014

No 25. augusta līdz 5. oktobrim Talsu novadā notiks novada ilgtspējīgas attīstības stratēģijas, teritorijas plānojuma redakcijas un Vides pārskata projekta publiskā apspriešana. „Tie ir nopietni plānošanas dokumenti, ko iedzīvotājiem ir vērts skatīt kopumā,” uzsvēra Talsu novada pašvaldības attīstības plānošanas nodaļas vadītāja Maruta Blūma.

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Laika ziņas

Šobrīd:
18º C
Rīt:
13.5º C