Trešdiena, 17. septembris
Šodien sveicam: Vera, Vaira, Vairis

AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA

Pie Lubezera iekārto aktīvās atpūtas laukumu Pie Lubezera iekārto aktīvās atpūtas laukumu

16-09-2014

Ārlavas pagastā uzsākti darbi, lai pie Lubezera izveidotu aktīvās atpūtas laukumu. Iecere, kas tiek īstenota ar Eiropas Zivsaimniecības fonda atbalstu, jāpabeidz līdz 1. decembrim.

Ķūļciemā iztīra Dzedrupi, atrisinot gadiem ilgušo problēmu Ķūļciemā iztīra Dzedrupi, atrisinot gadiem ilgušo problēmu

15-09-2014

Gadiem ilgi Ķūļciema pagasta iedzīvotājiem bija jāpiedzīvo neērtības, ko spēcīgu nokrišņu vai sniega kušanas laikā radīja pāri plūstošā Dzedrupe. Tagad liksta ir atrisināta un iedzīvotājiem, kā norādīja pagasta pārvaldniece Inga Kadiķe-Skadiņa, „vairs nebūs jānoslīkst savās gultās”.

Uz jauno Talsu slimnīcu pārved iekārtas Uz jauno Talsu slimnīcu pārved iekārtas

15-09-2014

Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiāle informē, ka saistībā ar radioloģisko iekārtu pārvietošanu no vecās Talsu slimnīcas uz jauno, būs ierobežoti datortomogrāfijas un rentgena izmeklējumi.

Sabilē Rīgas iela un tās kultūras mantojums ir bagātīgs Sabilē Rīgas iela un tās kultūras mantojums ir bagātīgs

15-09-2014

13. septembrī Sabilē tika atzīmēta Eiropas kultūras mantojuma diena, tās tēma šogad ir „Rīgas ielas kultūrvēsturiskais tēls Latvijā”, jo Rīga 2014. gadā ir Eiropas Kultūras galvaspilsēta, kurā gada garumā notiek daudzveidīgi un plaši kultūras pasākumi.

Lauž Laucienes pagasta ūdenssaimniecības tehniskā projekta izstrādes līgumu un noslēdz jaunu Lauž Laucienes pagasta ūdenssaimniecības tehniskā projekta izstrādes līgumu un noslēdz jaunu

15-09-2014

Jau 2013. gada 25. septembrī Talsu novada dome atbalstīja Laucienes pagasta ūdenssaimniecības projekta, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds, īstenošanu. Saskaroties ar nopietnām nepilnībām tehniskā projekta izstrādē, lauzts līgums ar šo darbu veicēju, un noslēgta cita vienošanās. Notikušais neapdraud projekta realizēšanu – paredzētie būvdarbi iekļausies noteiktajā laikā.

Veicinot starppaaudžu sadarbību Veicinot starppaaudžu sadarbību

15-09-2014

Talsos, 15. septembrī, uz trīs dienu konferenci „Starppaaudžu sadarbības veicināšana” ieradīsies viesi no astoņām valstīm - Somijas, Polijas, Vācijas, Horvātijas, Čehijas, Rumānijas, Lietuvas un Serbijas. Konference organizēta, īstenojot projektu „Building bridges between senior citizens and students in the elderly care in the EU” („Sadarbības veicināšana veco ļaužu aprūpē starp senioriem un studentiem Eiropas Savienībā”).

Sākas ilgtspējīgas attīstības stratēģijas, teritorijas plānojuma redakcijas un Vides pārskata projekta publiskā apspriešana Sākas ilgtspējīgas attīstības stratēģijas, teritorijas plānojuma redakcijas un Vides pārskata projekta publiskā apspriešana

15-09-2014

No 25. augusta līdz 5. oktobrim Talsu novadā notiks novada ilgtspējīgas attīstības stratēģijas, teritorijas plānojuma redakcijas un Vides pārskata projekta publiskā apspriešana. „Tie ir nopietni plānošanas dokumenti, ko iedzīvotājiem ir vērts skatīt kopumā,” uzsvēra Talsu novada pašvaldības attīstības plānošanas nodaļas vadītāja Maruta Blūma.

Apkopos mednieku kolektīvu ieteikumus labāko aukstuma kameru iegādei Apkopos mednieku kolektīvu ieteikumus labāko aukstuma kameru iegādei

12-09-2014

11. septembrī Talsu novada pašvaldības administratīvā centra lielajā zālē aizritēja tikšanās ar Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD), Valsts meža dienesta, Latvijas mednieku savienības, Talsu novada mednieku kolektīvu un Talsu novada pašvaldības vadības pārstāvjiem. Tās laikā tika pārrunāta aukstuma kameru iegāde, kas būs nepieciešamas, ja Kurzemē tiks konstatēts Āfrikas cūku mēris.

Tautsaimniecības komitejas sēde Tautsaimniecības komitejas sēde

12-09-2014

15. septembrī plkst. 13.00 Talsu novada administratīvajā centrā notiks Talsu novada domes tautsaimniecības komitejas sēde.

Zemessardze nav profesija, bet gan nopietns vaļasprieks Zemessardze nav profesija, bet gan nopietns vaļasprieks

12-09-2014

11. septembrī Zemessardzes 46. kājnieku bataljona pārstāvji tikās ar Talsu novada domes priekšsēdētāju Aivaru Lācaru. Uz tikšanos bija ieradies pulkvežleitnants Edgars Einiks un virsnieks Jānis Mežavilks.

Lubezerā – zilaļģes Lubezerā – zilaļģes

12-09-2014

5. septembrī Valdemārpils pilsētas un Ārlavas pagasta pārvaldes vadītājs Andris Grīnbergs ar komunālās nodaļas speciālistu, reaģējot uz iedzīvotāju sūdzībām par ūdenī esošiem iespējamiem naftas produktiem, devās apsekot Lubezeru.

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Laika ziņas

Šobrīd:
8º C
Rīt:
14º C