Pirmdiena, 31. augusts
Šodien sveicam: Vilma, Aigars

AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA

Aktieru atlase jaunam seriālam Talsos Aktieru atlase jaunam seriālam Talsos

27-08-2015

No 7. līdz 13. septembrim Talsos tiks uzņemtas četras sērijas jaunam TV projektam, kas atspoguļos stāstus par spraigām un samezglotām situācijām cilvēku dzīvē.

Mobilais mamogrāfs Valdemārpilī Mobilais mamogrāfs Valdemārpilī

26-08-2015

Sievietes tiek aicinātas veikt krūšu izmeklējumus tuvāk savai dzīvesvietai - Veselības Centrs 4 mobilajā mamogrāfā, kas 11. septembrī ieradīsies pie Valdemārpils pārvaldes.

Asins donoru diena Talsos Asins donoru diena Talsos

25-08-2015

15. septembrī no plkst. 10.00 līdz 13.00 Valsts asinsdonoru centrs rīko asins donoru dienu Talsu novada pašvaldībā, Kareivju ielā 7.

Tur, kur izskatās, ka nekā nav, dzīvo vesela pasaule! Tur, kur izskatās, ka nekā nav, dzīvo vesela pasaule!

25-08-2015

Atgriežoties skolas solā, 30 Talsu sākumskolas un Uguņu internātpamatskolas bērni varēs saviem vienaudžiem stāstīt, cik interesantas, izzinošas un krāsainas dienas aizvadījuši vides izglītības un dabas izpētes nometnē „Ūdens pēdas”.

Talsos uzdarbojas melīgi ūdens filtru izplatītāji Talsos uzdarbojas melīgi ūdens filtru izplatītāji

25-08-2015

Apgalvojot, ka krāna ūdens ir sliktas kvalitātes, ūdens filtru izplatītāji šobrīd vairākās Latvijas pilsētās mēģina iedzīvotājus pierunāt iegādāties savu produkciju par vairākiem simtiem eiro

Aicina pieslēgties centralizētajai tīklu sistēmai Aicina pieslēgties centralizētajai tīklu sistēmai

24-08-2015

Noslēdzoties projekta „Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Talsos, II kārta” būvdarbiem, jaunie ūdensvada un kanalizācijas tīkli vairākās pilsētas ielās sniedz apkārtnē esošo privātmāju īpašniekiem iespēju pieslēgt īpašumus centralizētajai tīklu sistēmai.

Par papildu samaksu nodrošinās kvalitatīvāku treniņu procesu Par papildu samaksu nodrošinās kvalitatīvāku treniņu procesu

21-08-2015

No 1. septembra Talsu novada Sporta skolas audzēkņu vecākiem jārēķinās ar mainītu līdzfinansējuma maksājuma daļu par bērnu nodarbībām. Lai arī Talsu novada domes deputāti apstiprināja Talsu novada Sporta skolas iesniegto maksas palielinājumu, kas īpaši jūtams hokeja sekcijā iesaistītajiem, tomēr tika nolemts drīzumā nopietni izvērtēt, cik, ierēķinot visus izdevumus, izmaksā katrs sporta veids.

Kā kļūt energoefektīvākiem un maksāt mazāk par elektrību? Kā kļūt energoefektīvākiem un maksāt mazāk par elektrību?

19-08-2015

Ja elektrības rēķins šķiet par lielu vai ir vēlme kļūt energoefektīvākam, vai uzlabot savu dzīves telpu, par to nemaksājot vairāk nekā līdz šim, ir vērts paanalizēt savus un ģimenes paradumus – mainot tos, ikvienam ir iespēja ietaupīt.

Skolotāji apgūst inovatīvas mācību metodes Skolotāji apgūst inovatīvas mācību metodes

17-08-2015

18. augustā, Talsu 2. vidusskolas skolotāji kopā ar vairāk nekā 150 skolotājiem un direktoriem no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas tiksies Līgatnē, lai sagatavotos jaunajam mācību gadam un apgūtu tādas inovatīvas mācību metodes kā „bikstīšana”, „apgrieztā klase” un tehnoloģijās balstītus pedagoģijas scenārijus.

Talsos būs iespēja ziedot kancelejas preces skolēniem Talsos būs iespēja ziedot kancelejas preces skolēniem

13-08-2015

Talsos ikviens tiek aicināts uz īpašu Glābējpaku akciju skolēnu no trūkumā nonākušajām ģimenēm atbalstam. Glābējpakā tiek aicināts ievietot kancelejas preces, skolas somas un kādu saldumu, tādā veidā palīdzot šiem bērniem uzsākt skolas gaitas.

Turcijas viesi parāda sportisku sparu Turcijas viesi parāda sportisku sparu

11-08-2015

No 23. līdz 27. jūlijam, Talsu novadā viesojās Talsu novada pašvaldības sadarbības partneru – Alānijas sporta entuziastu delegācija.

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Tīkla kamera

Laika ziņas

Šobrīd:
8º C
Rīt:
15º C