Sestdiena, 28. februāris
Šodien sveicam: Skaidrīte, Skaidra, Justs

AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA

Tautsaimniecības komitejas sēde Tautsaimniecības komitejas sēde

27-02-2015

2. martā 13.00 Talsu novada pašvaldības administratīvajā centrā notiks kārtējā Talsu novada domes Tautsaimniecības komitejas sēde.

Nekustamā īpašuma nodoklis Nekustamā īpašuma nodoklis

27-02-2015

Ir iesācies kārtējais taksācijas gads, un pašvaldība ir izsūtījusi nekustamā īpašuma nodokļa maksātājiem maksāšanas paziņojumus par aprēķināto nekustamo īpašuma nodokli (turpmāk – NĪN).

Uzklausīs iedzīvotājus par SIA „Talsu ūdens” jauno tarifu projektu Uzklausīs iedzīvotājus par SIA „Talsu ūdens” jauno tarifu projektu

26-02-2015

4. martā 12.00 Talsu novada administratīvā centra lielajā zālē Kareivju ielā 7 un 14.00 Stendes tautas namā Dumpīšu ielā 3 notiks iedzīvotāju uzklausīšanas sanāksmes. To laikā tiks runāts par jauno SIA „Talsu ūdens” iesniegto ūdenssaimniecības un kanalizācijas tarifu.

Talsi sacentīsies ar Tukumu stikla šķirošanā Talsi sacentīsies ar Tukumu stikla šķirošanā

26-02-2015

Ar mērķi samazināt poligonos noglabājamo atkritumu daudzumu, veicināt atkritumu šķirošanu un rūpēties par apkārtējo vidi, šogad vairākos Latvijas novados norisināsies stikla šķirošanas sacensības starp pašvaldībām.

SIA „Talsu ūdens” – jauns valdes priekšsēdētājs SIA „Talsu ūdens” – jauns valdes priekšsēdētājs

26-02-2015

20. februārī izmaiņas skārušas Talsu novada pašvaldības kapitāldaļu uzņēmuma SIA „Talsu ūdens” valdi. Lai arī saglabājies trīs valdes locekļu sastāvs, tomēr par tās priekšsēdētāju tagad iecelts Igors Kude, līdzšinējais Valsts Stendes graudaugu selekcijas institūta direktora vietnieks.

Iedzīvotāji tikās ar SIA „Eco Baltia Vide” Iedzīvotāji tikās ar SIA „Eco Baltia Vide”

26-02-2015

23. februārī Talsu novada administratīvajā centrā notika Talsu novada pašvaldības rīkota iedzīvotāju tikšanās ar atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumu SIA „Eco Baltia Vide”. Iedzīvotājiem bija iespēja uzdot interesējošos jautājumus un gūt atbildes gan no SIA „Eco Baltia Vide”, gan no Talsu novada pašvaldības pārstāvjiem.

„Katru dienu radīt un dot apkārtējiem ko jaunu” „Katru dienu radīt un dot apkārtējiem ko jaunu”

25-02-2015

13. februārī Talsu tautas namā notika tradicionālā Kultūras darbinieku diena. Tā pulcēja kultūras centru, amatiermākslas kolektīvu, bibliotēku un muzeju pārstāvjus, kā arī mūzikas skolu pedagogus.

Talsu novada teritorijas plānojuma atkārtota publiskā apspriešana Talsu novada teritorijas plānojuma atkārtota publiskā apspriešana

25-02-2015

Saskaņā ar Talsu novada domes 12.02.2015. sēdes lēmumu Nr.86 “Par Talsu novada teritorijas plānojuma pilnveidotās redakcijas nodošanu atkārtotai publiskai apspriešanai”, protokola Nr.3. 23.punkts atkārtotai publiskai apspriešanai un institūciju atzinumu saņemšanai tiek nodota Talsu novada teritorijas plānojuma redakcija.

Lauksaimnieki atskatās uz paveikto un saņem atzinību Lauksaimnieki atskatās uz paveikto un saņem atzinību

24-02-2015

21. februāra vakarā, Talsu tautas namā pulcējās vairāk nekā 230 lauksaimnieku un zemkopju no Talsu, Dundagas un Rojas novadiem. Sarīkojumu organizēja Lauku atbalsta dienesta Ziemeļkurzemes reģionālā lauksaimniecības pārvalde (LAD), sadarbībā ar Talsu novada pašvaldību.

SIA „Talsu ūdens” ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projekts SIA „Talsu ūdens” ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projekts

24-02-2015

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā ūdenssaimniecības pakalpojuma tarifa projektu SIA „Talsu ūdens” iesniedza 2014. gada 11. decembrī. Tā kā pēc tam bija nepieciešams veikt vairākus papildinājumus, projekts tika paņemts atpakaļ un atkārtoti iesniegts 2015. gada 2. februārī. Tieši no šā brīža arī sākas tarifa vērtēšana.

Laidzes pagasta pārvalde rīko atkārtotu atklāto konkursu uz vakanto amatu “Laidzes brīvā laika pavadīšanas centra vadītājs” Laidzes pagasta pārvalde rīko atkārtotu atklāto konkursu uz vakanto amatu “Laidzes brīvā laika pavadīšanas centra vadītājs”

24-02-2015

Atklāta konkursa mērķis ir noskaidrot un apstiprināt vakantā Laidzes pagasta pārvaldes struktūrvienības Laidzes brīvā laika pavadīšanas centra vadītājs amata pienākumu izpildei piemērotāko kandidātu, kurš nodrošinātu struktūrvienības kvalitatīvu darbu, kultūras pakalpojumu pieejamību iedzīvotājiem, iedzīvotāju kultūras un intelektuālā līmeņa paaugstināšanu.

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Laika ziņas

Šobrīd:
2º C
Rīt:
2.5º C