Sestdiena, 19. aprīlis
Šodien sveicam: Vēsma, Fanija

AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA

Lieldienu pasākumi Talsu novadā Lieldienu pasākumi Talsu novadā

17-04-2014

Tuvojas Lieldienas jeb Lielā diena, kas iezīmē arī pavasara saulgriežu svinības – gaismas uzvaru pār tumsu un vēsta par Saules atmodu. Talsu novada pagastos un pilsētās Lieldienu laikā notiks dažādas ar Lieldienu parašām saistītas izdarības un rīkoti svētki.

Tautsaimniecības komitejas sēde Tautsaimniecības komitejas sēde

17-04-2014

22. aprīlī plkst.13.00 Talsu novada administratīvajā centrā notiks kārtējā Talsu novada domes Tautsaimniecības komitejas sēde

Laucienes iedzīvotāju sapulce Laucienes iedzīvotāju sapulce

17-04-2014

Laucienes pagasta pārvalde aicina iedzīvotājus uz sapulci 24.aprīlī plkst.17.30 Laucienes kultūras namā.

Lielā talka 26. aprīlī Lielā talka 26. aprīlī

17-04-2014

Ik pavasara tradīcija – Lielā Talka – tuvojas, un jau pavisam drīz, 26. aprīlī, iedzīvotāji no visas Latvijas piedalīsies brīvprātīgā apkārtējās vides sakopšanas akcijā.

Lieldienu jampadracis Talsu tautas nama Radošajā sētā Lieldienu jampadracis Talsu tautas nama Radošajā sētā

17-04-2014

20. aprīlī no plkst.11:00 - 15:00 Talsu tautas nama Radošajā sēta „Lieldienu jampadracis" visai ģimenei! Svinēsim svētkus - iepērkoties Lieldienu tirdziņā, apskatot mini ZOO, ripinot olas, piedaloties radošajās darbnīcās, skatoties svētku koncertu, piedaloties akcijā „Naglot prieks" un protams šūpojoties, jo Jūs sagaida pašas augstākās šūpoles Talsos! Uz tikšanos „Lieldienu jampadracī" Radošajā sētā!

Turpinās balsošana projektā Labie darbi par Sacensību tērpu iegādi Talsu novada Sporta skolas audzēkņiem Turpinās balsošana projektā Labie darbi par Sacensību tērpu iegādi Talsu novada Sporta skolas audzēkņiem

17-04-2014

Talsu novada Sporta skola otro reizi izvirzīta piedalīties balsu vākšanā, šoreiz, lai par projektā iegūtajiem līdzekļiem iegādātos sacensību tērpus astoņos no desmit sporta skolā apgūstamajos sporta veidos. Lai iegūtu projekta iesniegtajā tāmē esošo summu 3990, - Eur, nepieciešams savākt balsis, lai Sporta skolas projekts būtu starp pirmajiem diviem labākajiem, tādēļ nepieciešama visu Talsu un novada iedzīvotāju atbalsts.

Radošā sēta pretendē uz Arhitektūras gada balvu Radošā sēta pretendē uz Arhitektūras gada balvu

16-04-2014

Paziņoti 16 labākie Latvijas arhitektūras darbi, kas cīnīsies par balvu sadali 2014.gada Latvijas Arhitektūras gada balvas konkursā. Šo darbu vidū ir arī Talsu pilsētas Radošā sēta, kas pavisam nesen būvniecības sasniegumu balvā „Gada labākā būve Latvijā 2013” ieguva 3.vietu nominācijā „Rekonstrukcija”.

Aizvadītas Mākslas dienas Talsos Aizvadītas Mākslas dienas Talsos

16-04-2014

15. aprīlī, dienā, kad gandrīz pirms 100 gadiem – 1917. gadā – Talsu miests kļuva par pilsētu, Talsu novada muzejā tika atklāta ikgadējā Talsu mākslinieku darbu izstāde, kā arī pasniegta Žaņa Sūniņa vārdā nosauktā prēmija vizuālajā mākslā.

Aicina uz dāņu jauniešu mūziklu Talsos Aicina uz dāņu jauniešu mūziklu Talsos

16-04-2014

15. aprīlī 10.00 un 13.00, kā arī 16. aprīlī 18.00, Talsu tautas namā notiks Talsu novada pašvaldības sadarbības partneru Lejres (Dānija) jauniešu iestudētā mūzikla ”Grease” izrāde, kas veidota pēc ASV muzikālās kinofilmas motīviem, un kura pamatā ir jauniešu draudzības un mīlestības stāsts. Izrādē piedalās 70 dāņu jaunieši. Aicinām skatītājus! Mūzikla apmeklējums ir bez maksas.

``Talsu ūdens`` turpina darbu ar parādniekiem; ūdens zudumi samazināti gandrīz par 50% ``Talsu ūdens`` turpina darbu ar parādniekiem; ūdens zudumi samazināti gandrīz par 50%

15-04-2014

Talsu novada pašvaldības kapitālsabiedrība SIA „Talsu ūdens” turpina strādāt pie tā, lai mazinātu uzņēmuma parādnieku skaitu un ūdens zudumus Talsu pilsētā. Martā uzņēmums pirmo reizi izšķīrās par ūdens padeves atslēgšanu ilgstošam parādniekam, kurš turklāt atteicās noslēgt pakalpojuma līgumu. Šonedēļ, nespējot panākt vienošanos par parāda atmaksu, ūdens padeve atslēgta vēl vienai juridiskai personai Talsu pilsētā.

Aizvadīti Kārļa Ferdinanda Amendas X Mūzikas svētki Aizvadīti Kārļa Ferdinanda Amendas X Mūzikas svētki

15-04-2014

Aizvadītajā nedēļas nogalē, godinot izcilā vijolnieka, Talsu evaņģēliski luteriskās draudzes mācītāja, komponista Ludviga van Bēthovena drauga Kārļa Ferdinanda Amendas piemiņu, Talsu novadā izskanējuši nu jau desmitie Kārļa Ferdinanda Amendas Mūzikas svētki. Trīs dienu garumā Talsi un novads ieskanējās krāšņos kamermūzikas koncertos, stīgu instrumentu konkursā, svētkos pulcējot Talsu novada bērnus pašu radītajā zīmējumu izstādē.

Amatierteātra ``Dižstende`` pirmizrāde Amatierteātra ``Dižstende`` pirmizrāde

15-04-2014

Pēc ilgāka pārtraukuma Dižstendē atkal spēlē teātri – 16.aprīlī plkst.20.00 uz pirmizrādi – Anitas Grīnieces viencēlienu „Tiesības cerēt” (2006.) – skatītājus aicinās Lībagu brīvā laika pavadīšanas centra amatierteātra „Dižstende” aktieri.

Talsi, Sabile un Valdemārpils 15.aprīlī atzīmē dzimšanas dienu Talsi, Sabile un Valdemārpils 15.aprīlī atzīmē dzimšanas dienu

15-04-2014

Pirms 97 gadiem, 1917. gada 15. aprīlī Krievijas Pagaidu valdība, kas tolaik bija šīs teritorijas pārvaldītāja, piešķīra pilsētas tiesības vairākām vietām Latvijā, tostarp Talsiem, Sabilei un Valdemārpilij. Lai radītu svētku noskaņu, Talsu novada pašvaldība aicina Sabiles, Talsu un Valdemārpils iedzīvotājus pie ēkām, birojiem un iestādēm pacelt Latvijas valsts un Talsu pilsētas karogus svētku noformējumā, lai suminātu savas pilsētas dzimšanas dienā!

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Tīkla kamera

Laika ziņas

Šobrīd:
14º C
Rīt:
15º C