VIII Latvijas Jaunatnes olimpiādē izcīna sešas medaļas

11-07-2019

No 5. līdz 7. jūlijam 50 jaunie sportisti pārstāvēja Talsu novada godu VIII Latvijas Jaunatnes olimpiādē Jelgavā. Ieguldītais darbs un pūles nav bijušas veltas – sportisti atgriezušies mājās ar sešām medaļām.

11. jūlijā visi sportisti un treneri bija aicināti pieņemšanā pie Talsu novada domes priekšsēdētāja Daiņa Karola.

Viņš izteica pateicību ikvienam dalībniekam, uzsverot katra paša mērķtiecīgo darbu un stingro disciplīnu, kā arī uzteica treneru neatlaidību. “Aizejiet mājās un izsakiet lielu pateicību saviem vecākiem, bez kuru atbalsta jūsu darbs un treniņu process nav iedomājams,” teica D. Karols.

 

 

Talsu novada sporta skolas direktors Kaspars Sakniņš uzteica pašu sportistu komandas kopību un līdzi jušanu ikvienam sportistam visās disciplīnās. Iegūtais rezultāts ir viens no labākajiem pēdējo gadu laikā.

Talsu novads olimpiādē tika pārstāvēts badmintonā, vieglatlētikā, volejbolā un pludmales volejbolā, smaiļošanā un kanoe airēšanā, 3X3 basketbolā un riteņbraukšanā.

Kristaps Vārna badmintona vienspēlēs izcīnīja 2. vietu, bet badmintona jauktajās dubultspēlēs – 3. vietu. 3. vietu badmintona jauktajās dubultspēlēs ieguva arī Ieva Abigaila Valgelina. Elza Elizabete Stīpniece ieguva 2. vietu diska mešanā un 3. vietu lodes grūšanā. Talsu novada jaunieši izcīnīja 3. vietu klasiskajā volejbolā: komandā cīnījās Gerda Matisone, Karīna Marta Alkšbirze, Alise Erdmane, Paula Liepiņa, Patrīcija Palameika, Undīne Sibirceva, Anete Švēde-Grīnberga, Līva Krista Učelniece. Savukārt Artūrs Ikšelis un Kārlis Grunte ieguva 3. vietu smaiļošanā un kanoe (C – 2 1000 m).

 

Inita Fedko

 

Talsu novada pašvaldības interneta mājas lapa http://www.talsi.lv
26-08-2019