Sestdiena, 24. augusts
Šodien sveicam: Bērtulis, Boļeslavs

Tikai līdz 28.jūnijam piesakies un apgūsti jaunas zināšanas labākai ikdienai!

18-06-2019

Strādājošajiem vecumā no 25 gadiem ir iespēja - apgūt kādu no piedāvātajām profesionālajām vai mūžizglītības programmām Talsos, vai izvēlēties atšķirīgu piedāvājumu kaimiņu  novadā, vai pat Rīgā.

Šoreiz, projekta 4.kārtā, Talsos pakalpojumus sniedz divas izglītības iestādes:

 Talsu novada Pieaugušo izglītības centrs

 

 SIA BUTS

Izvēloties pogu „Pieteikties”, atvērsies izvēlne, kur meklētājā atzīmēt attiecīgo nozari, atrašanās vietu, vai programmu veidu. Pieteikšanās norit tiešsaistē mājaslapā www.macibaspieaugusajiem.lv, izmantojot latvija.lv autentifikāciju un e-pakalpojumu jebkurā diennakts laikā. Iedzīvotājiem vairs nav jāsūta pieteikums e-pastā vai jādodas uz izglītības iestādi klātienē.

Gadījumos, ja strādājošajiem nepieciešams informatīvs atbalsts piemērotāko mācību izvēlei vai nav iespēju pieteikties mācībām tiešsaistē, aicinām vērsties pie pieaugušo izglītības koordinatora: inga.sokolova@talsi.lv, t.2651 8464. Savukārt 28 Nodarbinātības valsts aģentūras filiālēs var saņemt karjeras konsultāciju.

Mācībām var pieteikties strādājoši un pašnodarbināti iedzīvotāji vecumā no 25 gadiem līdz neierobežotam vecumam, tostarp jaunie vecāki bērna kopšanas atvaļinājumā, saglabājot darba attiecības, un strādājoši pensionāri. Ikviens strādājošais mācīties šī projekta ietvaros var vienu reizi.

Projektā lielāko daļu mācību izmaksu sedz ES fondi un valsts, savukārt iedzīvotājiem jānodrošina 10% līdzmaksājums, kuru var apmaksāt arī darba devējs. Neformālajās izglītības programmās, kas ir visīsākās mācības projektā, iedzīvotāja līdzmaksājuma apmērs ir vidēji 36 eiro, savukārt garākās izglītības programmās, kurās var iegūt profesiju, tas var būt arī vairāki simti eiro.

Maznodrošinātajiem un trūcīgajiem mācības ir bez maksas, un šīs iedzīvotāju grupas var saņemt atbalstu arī reģionālajai mobilitātei - transporta izmaksu kompensāciju, ja šādi izdevumi radušies mācību laikā.

Apmācības notiek  Eiropas Savienības (ES) fondu pieaugušo izglītības projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” ceturtās pieteikšanās kārtas ietvaros, kuru īsteno Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA). Projektu finansē Eiropas Sociālais fonds un Latvijas valsts, ieguldot tajā vairāk nekā 25 miljonus eiro.

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk