Ceturtdiena, 21. jūnijs
Šodien sveicam: Emīls, Egita, Monvīds

Talsu pilsētas pārvalde arī šogad rīko talku pie Vilkmuižas ezera

21-04-2017

Talsu pilsētas pārvalde ar tās vadītāju Ģirtu Kalnbirzi priekšgalā jau trešo gadu talseniekus aicina uz talku pie Vilkmuižas ezera. Šogad paredzēts šajā teritorijā uzstādīt otru tiltiņu, kas nepieciešams pēc pagājušajā gadā veiktā notekgrāvja iztīrīšanas.
 
 
Talsu pilsētas pārvaldes vadītājs atklāja, ka ik gadu Lielajā talkā aicina pilsētas iedzīvotājus sakopt un labiekārtot Vilkmuižas ezera apkārtni. Iepriekšējos gados paveikts daudz – ne tikai tiek salasīti apkārtnē izmētātie atkritumi, bet arī tiek attīrīta apkārtne, izzāģējot krūmu brikšņus un kopjot koku vainagus. Tāpat šajā teritorijā, kas jau ir pārvērtusies par aktīvās atpūtas vietu, pilsētas pārvalde ir parūpējusies par soliņu un atkritumu urnu nodrošinājumu un regulāri tiek uzturēts arī gājēju celiņš ap ezeru, lai iedzīvotājiem nodrošinātu ērtu pārvietošanos.
 
“Šajā gadā līdztekus ierastajiem teritorijas sakopšanas darbiem, tiks ierīkots viens jauns tiltiņš ar margu un esošajam tiltiņam tiks piestiprināta viena jauna marga. To izgatavošanu, pēc pilsētas pārvaldes pasūtījuma, nodrošina a/s “Ingrid D”,” sacīja Ģ. Kalnbirze.
 
 
Ikviens talkot gribētājs ir aicināts pievienoties Vilkmuižas ezera teritorijas sakopšanai, kas paredzēta 22. aprīlī 10.00.
 
Visas Tasu novada oficālās talkošanas vietas apskatāmas šeit.
 

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas