Trešdiena, 18. jūlijs
Šodien sveicam: Rozālija, Roze

Talsu novada fonds apliecina apņemšanos turpināt mērķtiecīgu labdarību novadā

12-10-2017

11. oktobrī Valmieras integrētajā bibliotēkā septiņi Latvijas kopienu fondi ar saviem parakstiem apliecināja apņemšanos ar Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu turpināt Kopienu filantropijas attīstības programmu. Tādējādi kopienu fondi līdz 2022. gadam apņēmušies piesaistīt resursus vismaz pusotra miljona eiro apmērā 500 labdarības projektu īstenošanai 26 pašvaldībās. Apņemšanos parakstīja arī Talsu novada fonds.
Apņemšanos parakstīja Borisa un Ināras Teterevu fonds un kopienu fondi no TalsiemValmierasAlūksnes un ApesKandavasLimbažiemViduslatgales un Ķekavas, pasākumā piedaloties Valmieras domes priekšsēdētājam Jānim Baikam.

Mecenāti, paužot gatavību turpināt atbalstu mērķtiecīgai labdarībai novados, atgādina, ka filantropija ir mīlestība pret cilvēci. “Kopienu fondu ieguldījums labdarībā ir ieguldījums sabiedrības attīstībā kopumā. Ar kopienu fondu ļaužu apņemšanos, gribēšanu un sparu mēs varam gāzt kalnus. Dariet labus darbus un vairojiet mīlestību,” aicināja mecenāti.

Savukārt Kopienu fondu kustības un Valmieras novada fonda vadītājs Ansis Bērziņš atgādināja, ka kopienu fondi ir kļuvuši par sava veida kopienu resursu krātuvēm, kas resursus mērķtiecīgi novirza dažādu ideju īstenošanai novados. Saņemot mecenātu atbalstu, kopienu fondi īsteno labdarības akcijas novados, to rezultātā piesaistot resursus  konkrētu labdarības projektu īstenošanai. Viņš pauda: “Mūsu pievienotā vērtība ir cilvēkos – darbiniekos, brīvprātīgajos un, nenoliedzami, ziedotājos – mūsu novada iedzīvotājos. Ar kopienu fonda pasākumiem arī atgādinām, ka ziedot ir gan lietderīgi, gan arī priecīgi un interesanti.”

Borisa un Ināras Teterevu fonds ir nozīmīgākais kopienu filantropijas veicinātājs Latvijā. Fonda atbalstītā Kopienu filantropijas attīstības programma ir iespēja kopienu fondiem veikt mērķtiecīgu labdarību ārpus galvaspilsētas. Kopš 2012. gada čaklā darbā kopienu fondi iecerēm savās apkaimēs ir piesaistījuši 1,3 miljonus eiro.

Kopienu fondi savā apkaimē izzina sabiedrības vajadzības, piesaista ziedojumus un citus resursus sava novada iedzīvotāju svarīgām iecerēm un gādā par šo ieceru īstenošanu. Tas nodrošina plānotas un mērķtiecīgas kopienu filantropijas attīstību. Plašāk par kopienu fondu darbību Latvijā lasiet šeit.

 

Plašāka informācija
Diana Germane
Sabiedrisko attiecību speciāliste    
26 435 463

diana.germane@teterevufonds.lv
www.teterevufonds.lv

Notikumu kalendārs

Jūlijs, 2018
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas