Pirmdiena, 25. jūnijs
Šodien sveicam: Milija, Maiga

Talsos viesojas Latvijas vēstniece Nīderlandē

12-03-2018

Šodien, 12. martā, Talsu novada pašvaldībā darba vizītes ietvaros viesojās Latvijas vēstniece Nīderlandē, Beļģijā un Luksemburgā Ilze Rūse.
 

No kreisās: Talsu novada domes priekšsēdētāja vietnieks tautsaimniecības, sociālajos un veselības jautājumos Normunds Tropiņš, Talsu novada domes priekšsēdētājs Edgars Zelderis, Latvijas vēstniece Nīderlandē, Beļģijā un Luksemburgā Ilze Rūse, SIA "Brabantia Latvia" direktors Sandis Babris un LIAA Investīciju projektu departamenta vadītājs Valters Jēkabsons.

Vēstniece Talsu novadā apmeklēja SIA “Brabantia Latvia”, kas ir viens no veiksmīgākajiem Nīderlandes investīciju piemēriem. Kopā ar vēstnieci Talsu novada pašvaldību apmeklēja arī SIA “Brabantia Latvia” direktors Sandis Babris un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Investīciju projekta departamenta vadītājs Valters Jēkabsons. Viesi tika iepazīstināti ar pašvaldības darbu un aktuālajiem projektiem, kā arī guva priekšstatu par novada uzņēmējdarbības vidi kopumā. Vēstniece pauda gandarījumu par SIA “Brabantia Latvia” darbību Talsu novadā un intensīvo investīciju plūsmu.

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas