Talsos SEB bankas filiāles telpas klientiem kļuvušas gaišākas un modernākas

10-07-2019

SEB bankas filiāle Talsos, kas ir svarīgs tikšanās punkts ievērojamai daļai bankas Kurzemes klientu, piedzīvojusi pārmaiņas – pēc renovācijas filiāles speciālisti sagaida klientus gaišākās, modernākās un pēc sajūtām plašākās telpās. Pagājušajā gadā klientu ērtībām SEB banka rekonstruēja savas filiāles Jēkabpilī, Alūksnē, Rīgā, Kuldīgā un tagad - Talsos. Šogad plānots turpināt darbu pie vairāku filiāļu atjaunošanas Rīgā un ārpus galvaspilsētas, atzīst SEB bankas vadītāja Ieva Tetere. Ņemot vērā klientu vajadzības, bankai svarīgi rūpēties gan par tehnoloģiju ziņā prasīgajiem klientiem, kuri dod priekšroku attālinātai komunikācijai, gan arī tiem, kuriem būtiska ir saruna klātienē, norāda filiāles vadītājs Sandris Ramkovičs.


SEB bankas vadītāja Ieva Tetere un Talsu filiāles vadītājs Sandris Ramkovičs

Ieva Tetere, SEB bankas vadītāja:

“Runājot par filiāļu tīkla attīstību un mūsu sadarbību ar klientiem kopumā, bankas vīzija ir būt viegli un ērti sasniedzamai tur, kur klienti mūs vēlas satikt. Ja skatāmies uz datiem, tad redzam, ka klienti arvien vairāk dod priekšroku attālinātai komunikācijai ar banku, taču arī filiāles saglabājas kā svarīgs tikšanās punkts klientiem ar mūsu speciālistiem, lai pārrunātu sarežģītākus finanšu jautājumus klātienē. Lai gan esam šogad ieviesuši mobilās filiāles konceptu, kad pēc pašvaldību un uzņēmēju pieprasījuma dodamies tieši uz pašvaldības vai uzņēmuma atrašanās vietu, lai apkalpotu iedzīvotājus un uzņēmumu darbiniekus, joprojām mūsu reģionālās filiāles ir ļoti svarīgs konsultāciju sniegšanas punkts un Talsu filiāle ir ļoti būtiska filiāle mūsu filiāļu kartē, jo tieši no šejienes mēs apkalpojam ievērojamu daļu mūsu Kurzemes klientu.”

Sandris Ramkovičs, SEB bankas Talsu filiāles vadītājs:

“Veicot filiāles renovāciju un demontējot veco grīdas pulksteni, tajā atradām vēsturisku liecību – pudeli ar 1993. gada Talsu vēstīm tajā. Zīmīgi, ka tieši 1993. gadā septembrī tika dibināta arī SEB banka, tajā laikā gan ar citu nosaukumu. Līdz ar to atrastā pudele savā ziņā ļāva atskatīties uz to, kā banka ir augusi un attīstījusies. Šodien klientu vēlme sazināties ar banku telefoniski vai izmantojot aplikāciju ir pieaugusi, kas tehnoloģiju laikā ir tikai pašsaprotami. Līdz ar to arī mēs Talsos esam viena no SEB bankas filiālēm, kas klātienē ar klientiem strādā nepilnu nedēļu un pārējās dienās mūsu filiāles darbinieki paralēli izmanto savas zināšanas un pieredzi, apkalpojot klientus attālināti. Šodien mūsu uzdevums ir rūpēties gan par tehnoloģiju ziņā prasīgajiem klientiem, kuri dod priekšroku attālinātai sadarbībai, gan arī tiem, kuriem būtiska ir saruna klātienē. Gribu teikt lielu paldies klientiem, kuri mums neļauj apstāties, liek meklēt jaunus risinājumus un sadarbības veidus, kas vislabāk atbilst viņu vajadzībām, sabalansējot attālināto un tiešo bankas servisu klientiem.”

Šobrīd kopā Latvijā SEB bankai ir 27 klientu apkalpošanas punkti, 10 filiāles atrodas Rīgā, pārējās ir ārpus Rīgas. Pagājušajā gadā klientu ērtībām SEB banka rekonstruēja savas filiāles Jēkabpilī, Alūksnē, vienu Rīgā, Kuldīgā un tagad - Talsos. Šogad plānots turpināt darbu pie vairāku filiāļu atjaunošanas Rīgā un ārpus galvaspilsētas.

Informācija par Talsu filiāles darba laiku:

Pirmdienās       8.30 – 18.30

Trešdienās       9.00 – 17.00

Piektdienās      9.00 – 15.00

 

Tuvākās SEB bankas filiāles un finanšu konsultāciju centri (FKC) atrodas Kuldīgā (FKC), Saldū (FKC) un Dobelē (filiāle).

Tuvākie skaidras naudas bankomāti atrodas:

  • izmaksu bankomāts atrodas Lielā ielā 17, Talsos, pie SEB bankas filiāles (pieejams 24 stundas 7 dienas nedēļā)
  • iemaksu/izmaksu bankomāts atrodas Dundagas ielā 18, Talsos, Rimi veikalā (pieejams veikala darba laikā: P. – Sv. 8.00 - 22.00) un Rīgas ielā 8, Talsos, veikalā Maxima (pieejams veikala darba laikā: P. - Sv 8.00 - 22.00)

 

Papildu informācijai:

Kristīne Martinsone, SEB bankas uzņēmuma attīstības komunikācijas vadītāja – 26102288, kristine.martinsone@seb.lv
Vairāk par SEB grupu Latvijā:
Twitter/SEB_Latvia, Facebook/SEB_Latvia, Skype/SEB_Latvia, YouTube/SEBlatvia, Soundcloud/SEB_Latvia
www.seb.lv

 

Talsu novada pašvaldības interneta mājas lapa http://www.talsi.lv
26-08-2019