Piektdiena, 14. decembris
Šodien sveicam: Auseklis, Gaisma

Talsos notiks diskusija, kā vairot ikviena iedzīvotāja un valsts turību

13-03-2018

2018. gada 23. martā Talsos notiekošo "Grāmatu svētku" ietvaros plkst. 10.20 Talsu novada pašvaldības Lielajā zālē  Kareivju ielā 7 ikviens aicināts apmeklēt Latvijas Bankas un "Latvijas Avīzes" rīkotās "Reģionu sarunas par labklājību". Nacionālā centrālā banka rīko diskusiju ciklu visos Latvijas reģionos, lai ar iedzīvotājiem, pašvaldību līderiem un uzņēmējiem diskutētu par to, kā vairot ikviena iedzīvotāja un valsts turību kopumā.
 
 
Talsos organizētās diskusijas tēma – "Cik gados sasniegsim pārtikušo valstu līmeni – 10, 20, 50..?" Diskusijas ietvaros vērtēsim, no kā atkarīgs šim mērķim nepieciešamā laika limits – no Nacionālā attīstības plāna, Eiropas fondu līdzekļiem vai kā cita? Pārrunāsim, ko varam darīt paši, ikviens no mums.
Diskusijā piedalīsies Latvijas Bankas padomes loceklis Edvards Kušners, Monetārās politikas pārvaldes vadītāja vietnieks Mārtiņš Bitāns, Latvijas Bankas valdes loceklis Harijs Ozols un Talsu novada pašvaldības vadība. Sarunu vadīs "Latvijas Avīzes" žurnālists Ivars Bušmanis. Tiešraide – "Latvijas Avīzes" ziņu vietnē www.la.lv.
Latvijas 100 gadu jubileja iezīmē vairākas krustceles tautsaimniecības attīstībā, kur gan pašu izvēles, gan objektīvu pasaules norišu ietekme izšķirs, vai mums būs nevis vairāki, bet daudzi veiksmīgi eksportējoši uzņēmumi, vai mūsu bērni dzīvos pārtikušā valstī un vai izvairīsimies no iedzīvotāju skaita tālāka sarukuma, nevienlīdzības saglabāšanās, reģionu panīkuma u.c. problēmām.
Tāpēc Latvijas Banka valsts 100 gadu jubilejas pasākumu ietvaros 2018. gada pavasarī "Reģionu sarunās par labklājību" visu Latvijas reģionu pilsētās ar vietējās sabiedrības pārstāvjiem diskutēs par to, kā vairot turību Latvijā un kā to paveikt, izmantojot tādus instrumentus kā zināšanas, nauda un prognozējama ekonomiskā politika.
Vienlaikus ar sabiedrības iesaisti diskusijā par Latvijas tautsaimniecības nākotnes veidošanu "Reģionu sarunas par labklājību" iekļausies plašākā nacionālās centrālās bankas darbības virzienā – intereses rosināšanā un izpratnes veicināšanā par ekonomikas un finanšu jautājumiem.
 
Linda Rumka,
AS "Latvijas Mediji"
Sabiedrisko attiecību vadītāja

Notikumu kalendārs

Decembris, 2018
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk