Sestdiena, 24. augusts
Šodien sveicam: Bērtulis, Boļeslavs

SIA „Talsu namsaimnieks” pļauj tikai apsaimniekojamo māju piederošās teritorijas

30-05-2019

SIA „Talsu namsaimnieks” līdz šim sezonā pļaušanu nodrošināja visā Talsu pilsētā – tas ir, gan apsaimniekoto māju pieguļošajās, gan arī pašvaldībai piederošajās teritorijās. Šajā gadā situācija ir mainījusies – pļaušanu pilsētā nodrošina uzņēmums SIA „Hagberg”.

SIA „Talsu namsaimnieks” pēdējo nedēļu laikā saņēmis daudzu iedzīvotāju jautājumus: kāpēc teritorijas pie daudzdzīvokļu mājām nav nopļautas pilnībā? Uzņēmums skaidro, ka tas ir atkarīgs no pieguļošo teritoriju piederības. SIA „Talsu namsaimnieks” pļauj zāli daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pieguļošajās teritorijās, bet vairs to nedara īpašumos, kas pieder pašvaldībai. Par pašvaldībai piederošo teritoriju pļaušanu šogad atbild SIA „Hagberg”. Bieži vien ir situācijas, kad viena teritorija pieder gan daudzdzīvokļu mājām, gan pilsētai. Tas nozīmē, ka šī teritorija tiek pļauta atbilstoši piederībai, kas rada situāciju, kad viena teritorija var tikt nopļauts tikai daļēji.

SIA „Talsu namsaimnieks” zāles pļaušanu veic atbilstoši savam darba grafikam un atbilstoši māju pieguļošajai teritorijai.

 

Inita Fedko

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk