Pirmdiena, 26. augusts
Šodien sveicam: Natālija, Tālija, Broņislavs, Broņislava

Sāksies būvdarbi Laukmuižas un Celtnieku ielā Talsos

10-05-2019

Talsu pilsētā tiek ieguldīts Eiropas Savienības fondu un pašvaldības finansējums ceļu infrastruktūras sakārtošanā. Aprīlī atsākās būvniecība Raiņa ielā, bet 10. un 13. maijā būvdarbi sāksies Laukmuižas un Celtnieku ielā.

Ieguldījumi šo ceļu infrastruktūras sakārtošanā iespējami, pašvaldībai piedaloties “Publiskās infrastruktūras attīstība Talsos rūpnieciskās teritorijas darbības nodrošināšanai” projektā.

Paredzēts pārbūvēt abas ielas – Celtnieku ielu  426 metru un Laukmuižas ielu 256 metru garumā, tāpat izbūvēs Jauno celtnieku ielu 768 metru garumā. Ir plānots uzlabot ielu infrastruktūru, atjaunot ielu apgaismojumu, ūdens un kanalizācijas sistēmas, atsevišķos posmos izbūvēt gājēju celiņus un pārbūvēt lietus kanalizācijas savākšanas sistēmu. Jaunajā celtnieku ielā  izbūvēs ūdens un kanalizācijas sistēmu, lietus ūdens kanalizācijas savākšanas sistēmu, ielas apgaismojumu.

Atjaunojamā degradētā teritorija ir 7,94 hektāru platībā un šajā teritorijā atrodas vairāk nekā 24 mazie un vidējie uzņēmumi.

Projekta kopējās izmaksas plānotas 1 872 778,86 eiro apmērā. No tām 1 491 750 eiro ir Eiropas reģionālā attīstības fonda finansējums, bet pašvaldības līdzfinansējums būs 267 973,90 eiro apmērā. Valsts budžeta dotācija šim projektam ir 89 324,64 eiro, bet publiskās neattiecināmās izmaksas – 23 730,32 eiro.

Abu ielu pārbūve, ko realizē SIA “Talce”, tiks pabeigta 2019. gada decembrī.

 

Inita Fedko

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk