Sestdiena, 24. augusts
Šodien sveicam: Bērtulis, Boļeslavs

Sakārtos piecu daudzdzīvokļu māju pagalmus

04-06-2019

Arī šogad Talsu novada pašvaldība rīkoja projektu konkursu, kur iedzīvotājiem bija iespēja piesaistīt līdzfinansējumu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pagalmu labiekārtošanai. To ieguvušas piecu projektu idejas, kas palīdzēs uzlabot publisko vidi.

Pieteikumus Talsu novada pašvaldības daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pagalmu labiekārtošanas projektu konkursā iesniedza SIA “Adax 2”, SIA “Talsu namsaimnieks” un biedrība “Dundagas 5”.

Atjaunot ceļu segumu, ieguldot gan savu finansējumu, gan piesaistot pašvaldības atbalstu 4000 eiro apmērā, apņēmušies mājas “Saulītes” Mundigciemā iedzīvotāji. Ezera ielas 3 Talsos iedzīvotāji vēlas izbūvēt trepes un apzaļumot teritoriju.

Darba ielā 9 Talsos tiks bruģēta teritorija un izveidots sakārtots automašīnu stāvlaukums, arī A. Pumpura ielā 6 un Dundagas ielā 5 Talsos tiks bruģēta mājai piederošā teritorija.

Kopumā daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pagalmus labiekārtos par aptuveni 53 000 eiro, no kā 20 000 eiro līdzfinansējumu nodrošinās pašvaldība.

 

Inita Fedko

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk