Svētdiena, 24. jūnijs
Šodien sveicam: Jānis

Sācies Talsu Biznesa inkubatoram paredzēto telpu remonts

20-03-2017

Patlaban Talsu biznesa inkubators izvietots Talsos, K. Valdemāra ielā 17a, kinoteātra „Auseklis” ēkā. Šī ir pagaidu atrašanās vieta līdz brīdim, kad inkubatora vajadzībām tiks pielāgota ēka Talsu vecpilsētas daļā, Kalna ielā 4.

Talsu novada pašvaldība 26. janvārī izsludināja iepirkumu šīs ēkas telpu un fasādes vienkāršotai atjaunošanai. Iepirkumā uzvarēja SIA ,,Stats” un par būvuzraugu nolīgts SIA ,,Andri SG”. Projekta kopējās izmaksas – 82 992,82 eiro.

Saskaņā ar 2016. gada 27. jūnija noslēgto Sadarbības līgumu starp Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru un Talsu novada pašvaldību, kura mērķis ir reģionālā biznesa inkubatora izveide Talsos, pašvaldībai ir pienākums līdzfinansēt inkubatora telpas. Talsu novada pašvaldības līdzfinansējumus Biznesa inkubatoram būs telpu un fasādes atjaunošana.

Paredzamais būvniecības darbu izpildes termiņš atbilstoši iepirkumam ir 1. jūlijs. Jaunās Talsu Biznesa inkubatora telpas tiks atklātas augusta sākumā.

Talsu Biznesa inkubators ir iespēja novada uzņēmējiem un uzņēmējdarbības uzsācējiem saņemt atbalstu biznesa idejas attīstībai, biznesa plāna izstrādei vai jau esoša jauna uzņēmuma darbības veicināšanai.

Atbalsts, ko inkubators sniedz, ir ar mērķi attīstīt uzņēmējam tādas prasmes, lai pēc izstāšanās no inkubatora tas spētu patstāvīgi būt konkurētspējīgs un pelnošs. Biznesa inkubators piedāvā konsultācijas, mācības un pasākumus par vispārīgiem uzņēmējdarbības jautājumiem, mentoru atbalstu un grantu līdzfinansējumu.

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas