Trešdiena, 21. augusts
Šodien sveicam: Janīna, Linda

Lielā talka Talsu novadā

21-04-2015

25. aprīlī notiks jau astotās Lielās talkas aktivitātēs, rūpējoties par apkārtējās vides tīrību un sakoptību. Talkas aicinājums arī šogad paliks nemainīgs – sakārtot un labiekārtot vidi, vēršot to cilvēkiem draudzīgāku un patīkamāku.

Talsu novada pašvaldība aicina iedzīvotājus būt aktīviem un nepalikt malā, vēršot apkārtējo vidi patīkamāku ne tikai sev, bet arī citiem. Arī šajā gadā talkotājiem būs pieejami darbiem nepieciešamie atkritumu maisi, ko varēs saņemt pie darbu koordinatoriem, savukārt par piemērotiem darba cimdiem dalībnieki aicināti parūpēties paši.

Talsu novadā Lielās talkas aktivitātes sākušās jau no 14. aprīļa, tomēr vairumā teritoriju tās organizētas no 22. līdz 25. aprīlim.

Konkrētas teritorijas, ko plānots sakopt, un darbu organizatori atrodami Talsu novada mājaslapā www.talsi.lv sadaļā „Lielā talka 2015”.

Tā kā 2015. gads ir Aspazijas un Raiņa jubilejas gads, par Lielās talkas saukli ir izvēlēta Raiņa paustā atziņa „Pastāvēs, kas pārvērtīsies”. Tā ietver pārliecību, ka, tikai mainoties pašiem, cilvēku domāšanai un rīcībai, ir iespējams izmainīt arī visu sabiedrību, saglabājot skaisto Latvijas dabu, cilvēces vērtības un veselību.

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk