Trešdiena, 21. augusts
Šodien sveicam: Janīna, Linda

Lielā talka būs arī Talsu novadā

02-04-2015

25. aprīlī Talsu novads piedalīsies jau astotās Lielās talkas aktivitātēs, rūpējoties par apkārtējās vides tīrību un sakoptību. Talkas aicinājums arī šogad paliks nemainīgs – sakārtot un labiekārtot vidi, vēršot to cilvēkiem draudzīgāku un patīkamāku.

Līdz aprīļa vidum, informēja Talsu novada pašvaldības izpilddirektora vietnieks tehniskajos un nekustamā īpašuma jautājumos Oskars Kļava, tiks apzinātas konkrētas talkošanas vietas novada teritorijā. Iedzīvotāji aicināti tās noskaidrot ne tikai pie attiecīgās teritorijas pārvaldes vadītāja, bet arī sekot informācijai pašvaldības mājaslapā www.talsi.lv. Savukārt Talsu novada pilsētu un pagastu pārvalžu vadītāju kontaktinformācija meklējama http://www.talsi.lv/pilsetu-un-pagastu-parvaldes.

Talsu novada pašvaldība aicina iedzīvotājus būt aktīviem un nepalikt malā, vēršot apkārtējo vidi patīkamāku ne tikai sev, bet arī citiem. Arī šajā gadā talkotājiem būs pieejami darbiem nepieciešamie atkritumu maisi, ko varēs saņemt pie darbu koordinatoriem.

Tā kā 2015. gads ir Aspazijas un Raiņa jubilejas gads, par Lielās talkas saukli ir izvēlēta Raiņa paustā atziņa „Pastāvēs, kas pārvērtīsies”. Tā ietver pārliecību, ka, tikai mainoties pašiem, cilvēku domāšanai un rīcībai, ir iespējams izmainīt arī visu sabiedrību, saglabājot skaisto Latvijas dabu, cilvēces vērtības un veselību.

 

Inita Fedko

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk