Pirmdiena, 26. augusts
Šodien sveicam: Natālija, Tālija, Broņislavs, Broņislava

Lielā talka – 28. aprīlī

17-04-2018

Šogad, valsts simtgadē, vides sakopšanas aktivitātes notiks divas reizes. Lielā talka norisināsies 28. aprīlī, bet rudenī ikviens būs aicināts vienoties kopā ar citām pasaules valstīm, kas 15. septembrī pulcēsies lielākajā kopīgajā dabas sakopšanas talkā pasaules vēsturē.

Kā jau katru gadu Lielajā talkā piedalīsies arī Talsu novads, lai īstenotu talkas aicinājumu – sakārtot un labiekārtot vidi, vēršot to cilvēkiem draudzīgāku un patīkamāku.

Talsu novada pašvaldība aicina iedzīvotājus būt aktīviem un iesaistīties, lai veidotu patīkamāku un sakoptu apkārtējo vidi. Talkas vietas iespējams noskaidrot pie attiecīgās teritorijas pārvaldes vadītājiem vai Talsu novada pašvaldības Komunālās nodaļas vadītāja Arvja Strēlnieka (arvis.strelnieks@talsi.lv; 26497797).

2018. gada 15. septembrī talku organizētāju apvienība „Let’s Do It! World” aicina cilvēkus visapkārt zemeslodei piedalīties Pasaules lielajā talkā. Tā sāksies Jaunzēlandē 10.00 pēc vietējā laika un sekos saulei visas dienas garumā, pārklājot visas 24 laika joslas un noslēdzoties Havaju salās.

 

Dana Vecmane

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk