Otrdiena, 26. marts
Šodien sveicam: Eiženija, Ženija

Latvijā akreditētie vēstnieki iepazina Talsu novadu

09-06-2018

7. jūnijā Latvijā akreditētie vēstnieki un vēstniecību pārstāvji, kā arī Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andrejs Pildegovičs devās ikgadējā reģionālajā vizītē. Šogad lielākā dienas daļa tika aizvadīta Talsu novadā, iepazīstoties ar vietējiem uzņēmējiem, piedaloties Latvijas simtgadei veltītā koku stādīšanas ceremonijā, kā arī tiekoties ar Talsu novada pašvaldības pārstāvjiem.

Ārlietu ministrijas rīkotajā reģionālajā vizītē devās gandrīz 30 dažādu pasaules valstu pārstāvji. Tā kā vēstnieku darba ikdiena norit Rīgā, reģionālās vizītes mērķis ir sniegt plašāku skatu uz Latviju, veicināt izpratni par uzņēmējdarbību un pašvaldību darbu reģionos.

Talsu novadā viesi apmeklēja kokaudzētavu „Mazsili” Abavas pagastā, Meža pētīšanas stacijas mācību centru „Mežmāja" Laucienes pagastā, kā arī SIA „Pindstrup Latvia” kūdras ieguves purvu Valdgales pagasta Lielsalās. Savukārt Talsu tautas namā delegācija tikās ar Talsu novada domes priekšsēdētāju Edgaru Zelderi, priekšsēdētāja vietnieci attīstības, kultūras un sporta jautājumos Ilzi Indriksoni, kā arī uzņēmuma SIA „Brabantia Latvia” direktoru Sandi Babri. Vērojot sagatavotās prezentācijas un uzdodot jautājumus, vēstnieki varēja gūt priekšstatu par Talsu novadu kā pievilcīgu vietu ārvalstu investīcijām. Savukārt Talsu tautas nama Radošajā sētā bija iespēja izbaudīt Talsu vecpilsētas šarmu un iepazīt vietējo amatnieku darinājumus.

Talsu novada pašvaldība pateicas visiem, kuri iesaistījās vizītes organizēšanā!

Anna Ķīviča

Foto: Marta Rake-Lasmane

Notikumu kalendārs

Marts, 2019
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Aptauja

Par kuru Aleksandra Pelēča literārās prēmijas pretendentu jūs balsojat?

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk