Svētdiena, 25. augusts
Šodien sveicam: Ludvigs, Ludis, Ivonna, Patrīcija

Ja studē medicīnu vai pedagoģiju, tad piesakies stipendijai!

14-08-2019

Jau vairākus gadus Talsu novada pašvaldība nodrošina studenta un ārstniecības speciālista stipendijas piešķiršanu. Tas ir gan finansiāls atbalsts jaunajiem speciālistiem, gan veids, kā tos piesaistīt darbam Talsu novadā.

Sadarbojoties ar SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca”, šogad ir papildināts iepriekš noteikto atbalstāmo ārstniecības specialitāšu klāsts, tas ir: internists, ķirurgs, neirologs, anesteziologs – reanimatologs, traumatologs, pediatrs, nefrologs, radiologs – diagnosts, neatliekamās medicīnas ārsts un ģimenes ārsts.

​Savukārt studenta stipendijas piešķiršanā prioritāte būs jaunie speciālisti, kuri apgūst matemātiku, fiziku, ķīmiju, latviešu valodu un izglītības psiholoģiju.

Ja vēlies pretendēt uz stipendiju un pēc studiju beigšanas savas iemaņas pielietot Talsu novadā, tad līdz 20. septembrim pašvaldībā jāiesniedz iesniegums, izziņa no augstskolas par studiju faktu un sadarbības līgums ar iestādi, kur pretendents apņemas strādāt turpmākos piecus gadus (vairāk informācijas www.talsi.lv).

Jau 2015. gadā Talsu novada dome apstiprinājusi saistošos noteikumus “Par Talsu novada pašvaldības stipendiju piešķiršanu”. Tie paredz divu pašvaldības stipendiju piešķiršanu: studenta stipendiju – tiek piešķirta Talsu novadā deklarētam studentam Latvijas Valsts akreditētas bakalaura studiju programmas vai profesionālās augstākās izglītības programmas iegūšanai; ārstniecības speciālista stipendiju – tiek piešķirta studentam sākot ar 4. kursu, kurš apgūst Latvijas Valsts akreditētu profesionālo izglītības programmu medicīnā vai ārstam-rezidentam, kurš ir darba tiesiskajās attiecībās ar izglītības programmu īstenojošu ārstniecības iestādi specialitātes iegūšanai saskaņā ar Latvijas Valsts akreditētu profesionālo rezidentūras izglītības programmu medicīnā.

 

Inita Fedko

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk