Ceturtdiena, 21. jūnijs
Šodien sveicam: Emīls, Egita, Monvīds

Informācija iedzīvotājiem par atkritumu apsaimniekošanas līgumu slēgšanu

06-03-2013

15. februārī, Iepirkumu uzraudzības birojs (IUB) pieņēma lēmumu atļaut pasūtītājam – Talsu novada pašvaldībai, slēgt iepirkuma līgumu ar atklātā konkursā „Par sadzīves atkritumu apsaimniekotāja izvēli Talsu, Dundagas, Engures, Jaunpils, Kandavas, Mērsraga, Rojas, Tukuma novados” noteikto uzvarētāju - personu apvienību SIA „Kurzemes ainava” un „Jūrmalas ATU”, kas šobrīd ir apvienojušies vienā uzņēmumā „Eco Baltia VIDE”, piedāvājot zemāko cenu 3,91Ls/m3 (bez PVN). Tā kā šī cena ir gandrīz trīs reizes mazāka kā esošā (Talsu novadā 8,95 Ls/m3), ir nepieciešams saprast kā jārīkojas iedzīvotājiem – kādu cenu jāmaksā par atkritumiem un kādi jāslēdz līgumi.

Atkritumu apsaimniekošana „Piejūra” 27. februārī organizēja tikšanos pašvaldību vadītājiem, jeb šī uzņēmuma dibinātājiem, kur tika pārrunāti jumta līguma slēgšanas nosacījumi. Plānots, ka katra pašvaldība, kas piedalījās konkursā, slēgs savu jumta līgumu ar uzņēmēju š.g. 20. martā. Konkursa uzvarētājam ir uzdots iesniegt pašvaldībām arī tos līguma variantus, kādus tas piedāvās privātmāju iedzīvotājiem, kā arī citām fiziskajām un juridiskajām personām, lai pašvaldības varētu tos akceptēt un novērst iespējamos atkritumu apsaimniekošanas riskus..

Pašvaldību vadītāji vienojās, ka uzņēmumam „Eco Baltia VIDE”, kas ar citu nosaukumu („Kurzemes ainava”) arī līdz šim sniedza pakalpojumus novadā, ar iedzīvotājiem līgumi ir jāpārslēdz līdz 2013.gada 1.jūnijam, kad stāsies spēkā jaunais tarifs. Iedzīvotāji pārslēdzot līgumus ar bijušo „Kurzemes ainavu”, tagadējo „Eco Baltia VIDE”, aicināti vērst uzmanību uz līgumā noteiktajām izmaksām par atkritumu izvešanu.

Inga Priede

Talsu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

e-pasts: inga.priede@talsi.lv

T.: 26350440; 63232125

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas