Sestdiena, 17. novembris
Šodien sveicam: Hugo, Uga, Uģis

Iespēja piesaistīt finansējumu vecpilsētu ēku atjaunošanai

28-11-2017

Talsu novada pašvaldība izsludina atklātu projektu konkursu līdzfinansējuma saņemšanai valsts nozīmes pilsētbūvniecības pieminekļu teritorijās esošo vēsturisko ēku restaurācijai un konservācijai.

No 2017. gada 1. decembra var iesniegt pieteikumus Talsu novada pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai valsts nozīmes pilsētbūvniecības pieminekļu „Talsu pilsētas vēsturiskais centrs”, „Sabiles pilsētas vēsturiskais centrs” un „Valdemārpils pilsētas vēsturiskais centrs” teritorijās esošo vēsturisko ēku restaurācijai un konservācijai.

Pieteikumus līdzfinansējuma saņemšanai var iesniegt līdz 2018. gada 31. janvārim, 15.00, Kareivju ielā 7, Talsos, Talsu novada pašvaldības apmeklētāju pieņemšanas centrā, atsūtot pa pastu kā ierakstītu sūtījumu vai ar kurjeru uz adresi Kareivju iela 7, Talsi, Talsu novads LV–3201. Pasta sūtījumam jābūt nogādātam norādītajā adresē līdz iepriekš minētajam datumam.

Projekta pieteikuma iesniedzējs var būt fiziska vai juridiska persona (izņemot publisko tiesību juridiskā persona vai atvasināta publiska persona), kura ir objekta īpašnieks (valdītājs).

Līdzfinansējumu piešķirs, konkursa kārtībā izvērtējot projektu pieteikumus saskaņā ar administratīvajiem kritērijiem un kvalitatīvajiem rādītājiem. Līdzfinansējums tiks piešķirts 30 līdz 60 procentu apmērā no objekta vai tā daļas nepieciešamās kopējās tāmes, bet ne vairāk kā 5000 eiro viena konkursa projekta īstenošanai.

Konkursa pieteikumus izvērtēs Talsu novada pašvaldības izveidota komisija, kas pieņems lēmumu par projektu pieteikumu apstiprināšanu vai noraidīšanu. Pēc komisijas lēmuma projektu pieteikumus virzīs tālākai to apstiprināšanai Talsu novada domē. Pēc domes lēmuma pieņemšanas par projekta līdzfinansēšanu pašvaldība ar projekta pieteikuma iesniedzēju slēgs līgumu par līdzfinansējuma piešķiršanu.

Komisijas apstiprinātā līdzfinansējuma summa līdzfinansējuma saņēmējam tiks ieskaitīta pēc izstrādātā konkursa projekta īstenošanas, kad objekts būs pieņemts ekspluatācijā un būs iesniegti maksājumus apliecinoši dokumenti.

Konkursa nolikums

Pieteikuma veidlapa 

 

Plašāka informācija pa tālr. 29135157, e-pastā: jolanta.skujeniece@talsi.lv, kā arī personīgi vēršoties pašvaldības Attīstība splānošanas nodaļā Talsu administratīvā centra 1. korpusa 213. kabinetā pie Jolantas Skujenieces.

Notikumu kalendārs

Novembris, 2018
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk