Trešdiena, 21. augusts
Šodien sveicam: Janīna, Linda

Iedzīvotāji izgatavo 50 putnu būrīšus

13-04-2015

5. aprīlī Talsu tautas nama Radošajā sētā notika dažādas Lieldienu aktivitātes. To laikā bija iespēja ne tikai interesanti atpūsties, bet arī paveikt ko noderīgu – izgatavot putnu būrīšus, ko pēcāk izvietot visā novadā. Idejas iniciators jau vairākus gadus ir Talsu 2. vidusskolas mājturības un tehnoloģiju skolotājs Visvaldis Vismanis, kurš, sadarbojoties ar skolēniem un uzņēmējiem, radis iespēju šo aktivitāti nodrošināt.

Pasākuma apmeklētāji kopumā izgatavoja 50 putnu būrīšus. Talsu tautas nama direktore Kristīne Kristberga pastāstīja, ka cilvēku interese par putnu būrīšu izgatavošanu bijusi liela. V. Vismanis, domājot par darbu atvieglošanu, iepriekš ar skolēniem bija sarūpējis nepieciešamās būrīšu sagataves, lai atliktu tās tikai sanaglot. Bērni un pieaugušie parūpējās arī par būrīšu vizuālo noformējumu – tos rotā gan izgatavotāju vārdi, gan atbilstoši zīmējumi.

Talsu pilsētas pārvaldes vadītājs Ģirts Kalnbirze informēja, ka būrīšus izliks visā Talsu novadā, ne tikai pilsētā. Tos izdalīs visām novada pilsētu un pagastu pārvaldēm, lai Lielās talkas laikā, 25. aprīlī, būrīši ieņemtu savu īsto vietu un kļūtu par putnu mājām.

Inita Fedko

Foto: Dzintars Krastiņš

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk