Svētdiena, 21. oktobris
Šodien sveicam: Urzula, Severīns

Dari Talsu novadam – jauns biznesa ideju konkurss

02-10-2017

Lai veicinātu uzņēmējdarbību, Talsu novada pašvaldība aicina iedzīvotājus un komersantus iesniegt idejas – projektus biznesa ideju konkursam „Dari Talsu novadam”.

Uzvara konkursā sniedz iespēju no pašvaldības saņemt „starta kapitālu” jeb finansiālu atbalstu uzņēmuma dibināšanai vai attīstībai un atbalstu pamatlīdzekļu iegādei. Pašvaldības atbalsta apjoms viena pretendenta vienai idejai ir 50% no attiecināmo izmaksu kopsummas, bet ne vairāk kā 2500 eiro.

Līdz 30. novembrim, aizpildot pieteikuma formu, Talsu novada iedzīvotāji un komersanti aicināti pieteikties biznesa ideju konkursam. Konkurss noritēs divās kārtās. Lai piedalītos konkursa pirmajā kārtā, nepieciešams aizpildīt pieteikumu un savas idejas – projekta aprakstu. Biznesa idejas izvērtēs kompetenta ekspertu žūrija, labākās atlasot dalībai konkursa otrajā kārtā, kad dalībnieki tiks aicināti prezentēt savas idejas.

Saņemot finansējumu projekta īstenošanai, tā autoriem ar pašvaldību jāslēdz līgums, kas paredz arī zināmas saistības – aktivitātes jāīsteno viena gada laikā no līguma noslēgšanas brīža un jāiesniedz atskaite par paveikto, lai varētu izvērtēt piešķirto līdzekļu izlietošanas lietderību.

Pieteikuma veidlapa un tai pievienotie dokumenti jāiesniedz personīgi vai pa pastu Talsu novada pašvaldības apmeklētāju pieņemšanas centrā Kareivju ielā 7, Talsos. Vienlaikus ar Konkursa pieteikuma iesniegšanu papīra formā pieteikums jāiesniedz arī elektroniski e-pastā: daritalsiem@talsi.lv.

Nolikums
Pieteikuma veidlapa
Naudas plūsmas forma
Apliecinājums
Vērtēšanas kritēriji


Baiba Lorence,
Attīstības plānošanas nodaļas projektu vadītāja

Notikumu kalendārs

Oktobris, 2018
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk