Dainis Karols saglabā domes priekšsēdētāja amatu

11-07-2019

11. jūlijā notika Talsu novada domes sēde, kur bija iekļauts jautājums par neuzticības izteikšanu domes priekšsēdētājam Dainim Karolam. Pieprasījumu par šī jautājuma iekļaušanu kārtējā domes sēdē iesniedza seši domes deputāti.

Pieprasījumu par neuzticības izteikšanu D. Karolam iesnieguši partijas “Talsu novada attīstībai” deputāti – Ģirts Kalnbirze, Andis Astrātovs, Oļegs Solovjovs un Gerda Zeberiņa, Daiga Feldmane no “Latvijas Reģionu apvienības” un Inga Gluzda, kas domē ievēlēta no Jaunās konservatīvās partijas, bet vairs nav tās biedre.

Pieprasījumā bija minēta sarežģītā situācija pašvaldības kapitāldaļu uzņēmumu pārvaldībā un attīstības projektu realizēšanā.

Pēc garām diskusijām un debatēm, kur tika apspriesti pieprasījuma tapšanas iemesli un iespējamā tālākā rīcība, kā arī iespējamo ārkārtas vēlēšanu izmaksas un to sekas, notika deputātu balsojums. Par D. Karola atbrīvošanu no amata balsoja astoņi deputāti – Andis Astrātovs, Ģirts Kalnbirze, Oļegs Solovjovs, Gerda Zeberiņa, Inga Gluzda, Lauris Pīlēģis, Edgars Zelderis un Ilva Norenberga. Savukārt pret atbrīvošanu balsoja deviņi: Gundars Sebris, Sandra Pētersone, Edmunds Demiters, Normunds Tropiņš, Dainis Karols, Miervaldis Krotovs, Alfons Spēks, Tabita Kalniņa un Daiga Feldmane. Līdz ar to D. Karols saglabājis novada domes priekšsēdētāja amatu.

 

Inita Fedko 
 

Talsu novada pašvaldības interneta mājas lapa http://www.talsi.lv
26-08-2019