Pirmdiena, 11. decembris
Šodien sveicam: Voldemārs, Valdemārs, Valdis

Daiga Feldmane: “Esam ieinteresēti saglabāt skolu un pirmsskolas grupas Dursupē”

12-01-2017

11. janvārī Dursupē notika iedzīvotāju tikšanās ar Talsu novada domes priekšsēdētāja vietnieci Daigu Feldmani, Izglītības pārvaldes vadītāju Uldi Katlapu, Laucienes un Balgales pārvaldes vadītāju Juri Upmali un Laucienes skolas direktori Signetu Šveiduku. Tikšanās tika organizēta, lai diskutētu par Laucienes pamatskolas Dursupes filiāles turpmāko darbību.
 
Izglītības pārvaldes vadītājs Uldi Katlaps informēja par valsts finansējuma sadali izglītībai, par skolēnu skaita tendenci, par iespējamiem risinājumiem izglītības procesa organizācijā. Šobrīd deviņās klasēs mācās 45 bērni un divās pirmsskolas grupās ir 30 bērnu.
 
Balgales pārvaldes vadītāju Juris Upmalis pastāstīja par veikto skolas un pirmsskolas grupas vides labiekārtošanā un turpmākiem darbiem.
 
Talsu novada domes priekšsēdētāja vietniece Daiga Feldmane: “Svarīgākā vēsts ir tā, ka pašvaldība neplāno likvidēt Laucienes pamatskolas Dursupes filiāli un ir ieinteresēta saglabāt skolu un pirmsskolas grupas Dursupē, nodrošināt kvalitatīvas, mūsdienīgas izglītības ieguves iespējas bērniem. Ievērojot nelielo bērnu skaitu katrā klasē, tiek izvērtētas idejas, meklēti risinājumi kā to izdarīt. Apkopojot jautājumus, atbildes, viedokļus, izteikumus – iedzīvotāju un skolotāju pārstāvji vēlas, lai Dursupē ir iespēja iegūt pamatizglītību arī turpmāk. Lemjot par izglītības jomas attīstību, tiks izvērtēti iedzīvotāju izteiktie priekšlikumi un viedokļi. Nav plānots pieņemt lēmumu par Laucienes pamatskolas Dursupes filiāles likvidāciju. Būs bērni – būs skola.”
 
 

Notikumu kalendārs

Decembris, 2017
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas