Trešdiena, 19. jūnijs
Šodien sveicam: Viktors, Nils

„CEMEX Iespēju fonds” izsludina atklāto projektu pieteikumu konkursu Talsu novadā

11-10-2018

Nodibinājums „CEMEX Iespēju fonds” izsludina atklāto projektu pieteikumu konkursu Talsu novadā. Ar konkursa starpniecību fonds atbalstīs iniciatīvas, kas sasaucas ar  Latvijas valsts simtgades svinību virsmērķi un uzdevumiem. 

Komisija, kuru veido trīs pārstāvji no uzņēmuma SIA „CEMEX” un viens pārstāvis no Talsu novada, pieteikumus vērtēs divās kārtās pēc publiski pieejamiem administratīvajiem un kvalitātes kritērijiem.

Kopējā aktivitātēm pieejamā summa sasniedz 4500 eiro. Maksimālā atbalsta summa vienam projektam – 800 eiro. Savas iniciatīvas konkursam var pieteikt nevalstiskās organizācijas, nodibinājumi un reliģiskās organizācijas, kā arī Talsu novada pašvaldības iestādes.

Projekta pieteikumi tiks gaidīti līdz 9. novembra 16.00. Konkursa rezultāti tiks pasludināti līdz  11. decembrim. Par konkursa rezultātiem visi projektu iesniedzēji tiks informēti rakstiski. Projektu īstenošanas termiņš ir no 2019. gada 1. janvāra līdz 2019. gada 30. jūnijam.

Visiem pretendentiem ir pieejamas bezmaksas konsultācijas par projektu konkursu un pieteikumu sagatavošanu pie fonda vadītājas. Tāpat 17. oktobrī 10.00 Talsu novada pašvaldības lielajā zālē, Kareivju ielā 7 norisināsies informatīvs seminārs par projekta pieteikuma sagatavošanu. Par dalību seminārā projekta iesniedzējs saņems papildus punktu vērtēšanā.

Konkursa mērķis sasaucas ar  Latvijas valsts simtgades svinību virsmērķi un uzdevumiem (www.lv100.lv), stiprina Latvijas valstiskumu, aktualizē valsts vēstures notikumus, godina tautu un tās kultūru, dabas bagātības un veicina līdzatbildību par valsts nākotni; dažādo, uzlabo, sekmē un attīsta Talsu un Tukuma novadu iedzīvotāju dzīves kvalitāti un vidi.

Konkursa prioritātes:

1) aktivitātes, kas stiprina Latvijas sabiedrības valstsgribu, piederības sajūtu un mīlestību pret savu zemi, veicinot pašorganizējošus procesus un sadarbību, piemēram:
 - stiprina valstiskuma apziņu, aktualizē Latvijas valstiskuma vēsturi, godinot valsts dibinātājus un pieminot notikumus, kas ietekmējuši Latvijas valsts izveidi, tādējādi nostiprinot izpratni par Latvijas valstiskumu kā likumsakarīgu ilgstošas attīstības rezultātu;
-  cildina Latvijas dabas skaistumu, kultūras daudzveidību un latviešu valodu;
- modina sabiedrībā atbildības ētiku, atbildības uzņemšanos par sevi, savu ģimeni, kopienu un valsti;

2) droša un veselīga dzīves vide (t.sk. preventīvie pasākumi un izglītošanas aktivitātes);

3) vides sakopšanas, aizsardzības un saglabāšanas aktivitātes (t.sk. preventīvie pasākumi un izglītošanas aktivitātes);

4)  izglītības iespēju un sabiedrisko aktivitāšu veicināšana Talsu vai Tukuma novada iedzīvotājiem kultūras, sporta un sociālo jautājumu jomās.

 Projektu pieteikumu var iesniegt:
- biedrības, nodibinājumi, reliģiskas organizācijas;
- novada pašvaldības iestādes, kas apstiprinātas pašvaldības nolikumā.

NOLIKUMS

METODISKIE NORĀDĪJUMI

PIETEIKUMA VEIDLAPA

BUDŽETA VEIDLAPA

ATSKAITES VEIDLAPA

VĒRTĒŠANAS KRITĒRIJI

Bezmaksas konsultācijas par projektu pieteikumu sagatavošanu - fonda vadītāja Aneta Rulle, tālr.: 22085003, e-pasts: aneta.rulle@ext.cemex.com

 

 

Notikumu kalendārs

Jūnijs, 2019
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk