Pirmdiena, 25. jūnijs
Šodien sveicam: Milija, Maiga

Biznesa rīts Talsos

07-11-2017

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera sadarbībā ar Talsu Komersantu klubu un SEB banku aicina uz kārtējo Biznesa rītu – 17. novembrī, Talsu administratīvā centra lielajā zālē, Kareivju ielā 7.

Izvērtējot konkurētspēju tirgū, konkurentus, nākas uzdot jautājumus- kā izskatās pakalpojuma, produkta piedāvājums? Kā to vērtē patērētājs salīdzinājumā ar konkurentiem? Kā vislabāk sagatavot atbilstoši sezonai, atbilstošu piedāvājumu – uz klientiem vērstu? Risinājumi un idejas ir daudzas, bet kā vislabāk to visu pasniegt patērētājam? Atbildes uz šiem jautājumiem palīdzēs rast Londonas Koučinga akadēmijas akreditēta trenere – Dace Briede Zālīte.

Trenere - Dace Briede-Zālīte, Londonas Koučinga akadēmijas akreditācija.

Pēc 17 gadu korporatīvā darba un pārdošanas vadības pieredzes starptautiskos uzņēmumos kļuvusi par Londonas Koučinga akadēmijā akreditētu personīgās izaugsmes treneri un pārdošanas efektivitātes konsultanti.

Dace ir diplomēta Latviešu valodas filoloģe un starptautisko attiecību speciāliste (LU), ieguvusi bakalaura grādu banku zinībās un ekonomikā un maģistra grādu biznesa vadībā Banku Augstskolā. Trīs gadus pilnveidojusi sevi Londonas Koučinga Akadēmijā (The Coaching Academy), kur ar izcilību ieguvusi Personīgās Izaugsmes trenera kvalifikāciju (Personal Performance Development Coach).

Biznesa rīta programma

Dalības maksa: Bez maksas!

Reģistrēšanās dalībai, aizpildot pieteikumu elektroniski

 

 

Papildu informācijai:
Dace Kolāte
Biedru atlases vadītāja
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera
Inženieru iela 101, LV-3601, Latvija
M. + 371 29742098
dace.kolate@chamber.lv

 

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas