Piektdiena, 14. decembris
Šodien sveicam: Auseklis, Gaisma

24. martā tiekamies Apkaimes ideju darbnīcās visā novadā!

23-03-2018

24. martā Talsu novada pagastos un pilsētās notiks Apkaimes ideju darbnīcas, kuru dalībnieki meklēs savu saistību ar novada centru, veicinās sadarbību ar apkārtējiem pagastiem un radīs jaunas idejas. Apkaimes ideju darbnīcas būs viens solis tuvāk jau piektajam Iedzīvotāju forumam, kas 14. aprīlī 10.00 notiks Talsu 2. vidusskolā.

Atšķirībā no iepriekšējām reizēm, Apkaimes ideju darbnīcas, kurām dots nosaukums „Līdzdalība. Līdzdarbība. Līdzatbildība” šoreiz notiks citādi. Lai ļautu Talsu novada iedzīvotājiem sadraudzēties un veicināt sadarbību, apkaimes ideju darbnīcas notiks nevis katrā pagastā un pilsētā atsevišķi, bet vairāku apkaimju ļaudis 24. martā plkst.11.00 sabrauks vienviet. Pavisam Apkaimes ideju darbnīcas notiks sešās vietās:

·         Ķūļciema brīvā laika pavadīšanas centrā tiksies Balgales, Laucienes un Ķūļciema iedzīvotāji;

·         Sabiles pamatskolā – Sabiles un Abavas pagasta iedzīvotāji;

·         Tiņģeres pilī – Valdemārpils, Ārlavas, Īves un Lubes iedzīvotāji;

·         Virbu kultūras namā – Stendes, Strazdes un Virbu iedzīvotāji;

·         Valdgales tautas namā – Ģibuļu un Valdgales iedzīvotāji;

·         Vandzenes tautas namā – Laidzes, Lībagu un Vandzenes iedzīvotāji.

Stiprs novada centrs ir labs pamats apkārtējo apkaimju attīstībai, tāpēc kopā ar moderatoru pasākuma dalībnieki centīsies saskatīt īpašo, interesanto un unikālo savā pagastā un pilsētā, kas liek lepnumā un vienreizīgumā ietrīsēties sirdij, kad par to tiek stāstīts pasaulei, un radīs idejas nākotnei.

Iepriekšējās Apkaimes ideju darbnīcas Talsu novadā notika pirms četriem gadiem. Tās notika 16 novada pagastos un pilsētās, un kopā tika radītas 817 idejas labākai nākotnei.

Apkaimes ideju darbnīcas organizē Talsu novada fonds sadarbībā ar Talsu novada pašvaldību, un to finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds.

 

Sanita Liepiņa, Talsu novada fonds

Notikumu kalendārs

Decembris, 2018
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk