Ceturtdiena, 21. jūnijs
Šodien sveicam: Emīls, Egita, Monvīds

Aicinām veloaktīvistus un Talsu iedzīvotājus izvērtēt sagatavoto veloinfrastruktūras attīstības koncepciju

24-08-2017

Aicinām veloaktīvistus un Talsu iedzīvotājus izvērtēt sagatavoto koncepciju - "Veloinfrastruktūras attīstības koncepciju un audits Talsos" un izteikt viedokli par koncepcijā ietvertajām pamatnostādnēm.

Velokoncepcijas dokuments

Pielikumi


Minēto koncepciju tuvākajā laikā paredzēts apstiprināt Talsu novada domes sēdē. Lūdzu ņemt vērā, ka koncepcijā pēc būtības ietvertas ir vadlīnijas, kas nākotnē var tikt arī pielāgotas konkrētiem risinājumiem. Sūtiet savus ieteikumus un priekšlikumus uz e-pastu jolanta.skujeniece@talsi.lv

Veloinfrastruktūras attīstība kā Latvijā, tā arī Talsu pilsētā plānošanas dokumentos nav pietiekami apskatīta un nav izsvērti ieguvumi no velosatiksmes attīstīšanas. 

Mūsdienās pilsētplānošanas procesā iekļaut veloinfrastruktūru vairs nav modes tendence vai kādas interešu grupas iegriba, tā ir nepieciešamība pēc sakārtotas, drošas un iedzīvotājiem draudzīgas vides. Velosatiksme veicina dažādus socializēšanās procesus, jaunu sociālo grupu veidošanos un ir kā platforma tematiskiem pasākumiem, kas veicina veselīgu dzīvesveidu. Kopīga plānošana un pareizu pamatnostādņu noteikšana ir viens no stūrakmeņiem veiksmīgai velosatiksmes attīstībai mūsu pilsētā.

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas