Otrdiena, 25. septembris
Šodien sveicam: Rodrigo, Rauls

Aicinām veloaktīvistus un Talsu iedzīvotājus izvērtēt sagatavoto veloinfrastruktūras attīstības koncepciju

24-08-2017

Aicinām veloaktīvistus un Talsu iedzīvotājus izvērtēt sagatavoto koncepciju - "Veloinfrastruktūras attīstības koncepciju un audits Talsos" un izteikt viedokli par koncepcijā ietvertajām pamatnostādnēm.

Velokoncepcijas dokuments

Pielikumi


Minēto koncepciju tuvākajā laikā paredzēts apstiprināt Talsu novada domes sēdē. Lūdzu ņemt vērā, ka koncepcijā pēc būtības ietvertas ir vadlīnijas, kas nākotnē var tikt arī pielāgotas konkrētiem risinājumiem. Sūtiet savus ieteikumus un priekšlikumus uz e-pastu jolanta.skujeniece@talsi.lv

Veloinfrastruktūras attīstība kā Latvijā, tā arī Talsu pilsētā plānošanas dokumentos nav pietiekami apskatīta un nav izsvērti ieguvumi no velosatiksmes attīstīšanas. 

Mūsdienās pilsētplānošanas procesā iekļaut veloinfrastruktūru vairs nav modes tendence vai kādas interešu grupas iegriba, tā ir nepieciešamība pēc sakārtotas, drošas un iedzīvotājiem draudzīgas vides. Velosatiksme veicina dažādus socializēšanās procesus, jaunu sociālo grupu veidošanos un ir kā platforma tematiskiem pasākumiem, kas veicina veselīgu dzīvesveidu. Kopīga plānošana un pareizu pamatnostādņu noteikšana ir viens no stūrakmeņiem veiksmīgai velosatiksmes attīstībai mūsu pilsētā.

Notikumu kalendārs

Septembris, 2018
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk