Svētdiena, 25. augusts
Šodien sveicam: Ludvigs, Ludis, Ivonna, Patrīcija

Aerobikas festivāls notiks jau divdesmito reizi

26-01-2016

30. janvārī, plkst. 18.00 Talsu sporta namā notiks Deju un aerobikas festivāls. Festivāls kļuvis par jauku tradīciju visiem aerobikas mīļotājiem, un šogad atzīmēs jau 20. jubileju kopš tas tiek rīkots Talsos.

Pasākumu vadīs Mārtiņš Kapzems no Rīgas, kurš pazīstams gan kā sporta raidījumu, gan dažādu deju un modes šovu vadītājs. Kā pastāstīja ilggadējā festivāla organizatore Sarmīte Erķena, arī šogad Talsos sagaidīsim deju grupas no Ventspils, Aizputes, Liepājas, Tukuma, Kandavas, Engures, Rīgas, Milzkalnes, Kuldīgas, Rojas, Talsu novada un citām Latvijas vietām. Pasākuma interesantāku un radošāku darīs dalībnieku dažādie vecumi, deju stili, ieskaitot mākslas vingrošanu. Par apskaņošanu, mūziku un krāšņām gaismām, kā jau allaž, rūpēsies apskaņošanas un gaismas tehnikas SIA “ALFA SLS”. Noslēgumā festivāla dalībniekus un vakara viesus priecēs ALFAS disenīte. 

Jaunums šogad ir tas, ka pateicoties Talsu televīzijai un Latvijas Reģionu televīzijai Re:TV, festivāla norisi varēs vērot tiešraidē www.talsutv.lv un Re:TV kanālā.

Ieejas maksa: 3 euro

Pēc pasākuma ieeja diskotēkā: 2 eiro

Biļetes maksa uz abiem pasākumiem: 4 eiro

Foto: Aleksandrs Tarabanovskis

Inga Priede

Talsu novada pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

e-pasts: inga.priede@talsi.lv; T.: 26350440; 63232125

Notikumu kalendārs

Klikšķini uz datuma

Aktuālie notikumi nedēļai

Laika ziņas

Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai mēs varētu jums piedāvāt labāku saturu. Izmantojot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Labi Uzzināt vairāk