AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA

Akcija "Brīnumam tici" Akcija "Brīnumam tici"

05-12-2016

Ikvienam no mums ir iespēja kļūt par cerību zvaigzni bērnu uzburtajās sapņu Ziemassvētku debesīs un ļaut Talsu novada bērniem ar īpašām vajadzībām, bez vecāku gādības palikušajiem un trūcīgo, mazturīgo ģimeņu bērniem piedalīties 2016.gada 28. decembrī muzikālā rotaļizrādē “Talantu meklējot!”

Ungārijas vēstniecība sarūpējusi izstādi talseniekiem Ungārijas vēstniecība sarūpējusi izstādi talseniekiem

05-12-2016

Otrdien, 6. decembrī, plkst. 18:00, Talsu tautas namā viesosies Ungārijas vēstnieces vietniece Kinga Šimona, lai piedalītos ungāru fotogrāfes Bernadetas Alpernas ceļojošās foto izstādes “Akmeņu otrā dzīve” atklāšanā.

Noslēgušās iedzīvotāju sapulces pilsētās un pagastos Noslēgušās iedzīvotāju sapulces pilsētās un pagastos

02-12-2016

Talsu novada pašvaldība šoruden rīkoja jauna formāta iedzīvotāju sapulces jeb darba sapulču ciklu „Prioritātes un galvenie darbības virzieni Talsu novada pārvaldēs 2017.–2019. gadam”. Laika posmā no 7. septembra līdz 15. novembrim Talsu novada pašvaldības vadība piedalījās 17 iedzīvotāju sapulcēs (Lībagu pagastā šādas sapulces bija divas – Dižstendē un Mundigciemā), kurā iedzīvotāji informēti par 2016. gadā aktuālajiem darbiem un plānotajām prioritātēm turpmākajiem gadiem.

LIAA uzsāk projektu pieņemšanu 15 biznesa inkubatoros visā Latvijā; tostarp arī Talsos LIAA uzsāk projektu pieņemšanu 15 biznesa inkubatoros visā Latvijā; tostarp arī Talsos

01-12-2016

1. decembrī sākas projektu pieņemšana Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) 14 reģionālajos biznesa inkubatoros visā Latvijā, kā arī Rīgas Radošo industriju biznesa inkubatorā. Plānots, ka septembrī darbu uzsākušie inkubatori veicinās auglīgu un inovatīvu jauno komersantu attīstību, tādējādi gan attīstot Latvijas ekonomiku, gan veicinot reģionālo izaugsmi.

Pavisam citāda Ziemassvētku eglīte Pavisam citāda Ziemassvētku eglīte

01-12-2016

218 – no tik daudzām mazām eglītēm šogad veidota lielā Talsu pilsētas Ziemassvētku egle. Līdz šim nebijis risinājums, ko Talsu pilsētas pārvalde ieviesusi, aizgūts no Latvijas lielākajām pilsētām.

Atrasties uz ledus ir bīstami! Atrasties uz ledus ir bīstami!

30-11-2016

Ņemot vērā meteoroloģiskos apstākļus, uz ūdens krātuvēm sāk veidoties ledus. Talsu novada Pašvaldības policija aicina iedzīvotājus būt saprātīgiem un neuzsākt zemledus makšķerēšanu, ieraugot pirmo plāno ledus kārtiņu.

Talsu novada domes sēde Talsu novada domes sēde

28-11-2016

1. decembrī Talsu novada pašvaldības administratīvajā centrā notiks kārtējā Talsu novada domes sēde.

 

Talsu novada pašvaldības interneta mājas lapa http://www.talsi.lv
05-12-2016