AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA

Bērnu pļavā varēs baudīt mazo mākslinieku animācijas filmiņas Bērnu pļavā varēs baudīt mazo mākslinieku animācijas filmiņas

30-06-2016

30 bērnu no Strazdes bērnu nama un Talsu novada krīžu centra pēdējās nedēļās kļuvuši par jaunajiem režisoriem un īpašā tehnikā animācijas filmiņās iemūžinājuši savas idejas. Pirmie viņu talantu varēs novērtēt Talsu pilsētas svētku apmeklētāji.

Kurzemes Dziesmu svētkos būs pārstāvēts arī Talsu novads Kurzemes Dziesmu svētkos būs pārstāvēts arī Talsu novads

29-06-2016

Sestdien, 2016. gada 2. jūlijā, Kuldīgu pieskandinās Kurzemes Dziesmu svētku dalībnieki – koristi, dejotāji, pūtēju orķestru un folkloras kopu dalībnieki no Kurzemes, kā arī viesi no citiem Latvijas novadiem. Mūsu novadu svētkos pārstāvēs Valdemārpils, Tiņģeres un Lubes kultūras nama jauktais koris „AKORDS”, vadītāja Baiba Pipare, Vandzenes tautas nama sieviešu koris „DĪVA”, vadītāja Inese Ozoliņa un Talsu tautas nama pūtēju orķestris „TALSI”, vadītājs Raitis Rērihs.

Pieejams atbalsts jaunajiem lauksaimniekiem Pieejams atbalsts jaunajiem lauksaimniekiem

27-06-2016

Lauku atbalsta dienests (LAD) no 2016.gada 25.jūlija līdz 2016.gada 24.augustam izsludina projektu iesniegumu pieņemšanu "Lauku saimniecību un uzņēmējdarbības attīstība" apakšpasākumā "Atbalsts jaunajiem lauksaimniekiem".

Talsos taps unikālas metodes, kas ļaus labdarību iepazīt skolā Talsos taps unikālas metodes, kas ļaus labdarību iepazīt skolā

27-06-2016

Labdarība sākas mājās - šāds uzskats nereti valda sabiedrībā, taču starptautiskā projekta "I believe in GOOD" veidotāji uzskata, ka tas nav gluži patiess. Labdarība nevar sākties ģimenē, ja pašiem vecākiem par to nav izpratnes. Lai izveidotu sociāli atbildīgu nākamo paaudzi un stabilas labdarības tradīcijas vietējā kopienā, projektā "I believe in GOOD" tiks radītas metodes, kurām nav analoga visā Eiropā.

Pirmizrādi piedzīvo dokumentālā filma par motosporta vēsturi Talsu novadā Pirmizrādi piedzīvo dokumentālā filma par motosporta vēsturi Talsu novadā

20-06-2016

18. jūnijā, Sabilē vecās fabrikas teritorijā, Sidra ražotnes telpās, pirmizrādi piedzīvoja dokumentālā filma “Motors rūc cauri gadiem” ko veidojusi Talsu televīzija, sadarbībā ar motoklubu “Stende” un Talsu novada pašvaldību, īstenojot Talsu novada pašvaldības kultūras projektu. Filma tapusi, gatavojoties valsts simtgadei.

 

Talsu novada pašvaldības interneta mājas lapa http://www.talsi.lv
01-07-2016