AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA

Talsos notiks LTRK Biznesa rīta seminārs Talsos notiks LTRK Biznesa rīta seminārs

26-11-2014

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Ziemeļkurzemes (Ventspils) nodaļa š.g. 5.decembrī aicina talsiniekus uz cikla Biznesa rīts semināru, kas šoreiz veltīts klātienes kontakta dibināšanas izzināšanai.

Uzsākta sadarbība sporta jomā ar Alānijas pašvaldību Turcijā Uzsākta sadarbība sporta jomā ar Alānijas pašvaldību Turcijā

26-11-2014

Jau iepriekš esam informējuši, ka gadu no gada notiek dažādas apmaiņas vizītes izglītības, kultūras, tūrisma un uzņēmējdarbības jomā starp Talsu novada pašvaldību un Alānijas pašvaldību Turcijā. Bez domes atbalsta un oficiālajām pašvaldības vizītēm nebūtu iespējama šāda veida sadarbība.

Uzmanību! Nenoskaidrota persona Talsos apdraud bērnus Uzmanību! Nenoskaidrota persona Talsos apdraud bērnus

26-11-2014

20. novembrī Talsu sākumskolas un Talsu Valsts ģimnāzijas teritorijā kādu sākumskolas vecuma meiteni pārbiedējis svešs vīrietis – viņš tai sekojis. Talsu novada pašvaldības policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka šādi gadījumi bijuši atkārtoti – vīrietis staigājis skolas teritorijā, piedāvājot saldumus un aicinot bērnus uz mājām. Situācija tika pārrunāta 22. novembrī Talsu sākumskolas vecāku domes sēdē, kur piedalījās arī Talsu novada pašvaldības policijas un bāriņtiesas pārstāvji.

Tiks slēgta satiksme Tiks slēgta satiksme

25-11-2014

29. novembrī, laikā no 16.30 līdz 18.00, Talsu pilsētā satiksmei tiks slēgti atsevišķu ielu posmi.

 

Talsu novada pašvaldības interneta mājas lapa http://www.talsi.lv
26-11-2014