AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA

Latvija līgos Talsos! Latvija līgos Talsos!

25-05-2016

Par skaistu tradīciju ir kļuvusi koplīgošana 23. jūnija vakarā Latvijas radio 2 un LNT dižkoncertā. Izņēmums nebūs arī šogad, kad Latvijas dižākā līgošana notiks Talsos, koncertā “Līgojam Talsos!”.

Pirmās palīdzības pieredzes apmaiņas diena Talsos Pirmās palīdzības pieredzes apmaiņas diena Talsos

25-05-2016

20. maijā, pulksten 12:00, sadarbībā ar Kurzemes reģiona Valsts Ugunsdzēsības un Glābšanas dienesta (VUGD) Talsu daļu, LSK Kurzemes komiteja pulcēja Talsu pilsētas iedzīvotājus un jauniešus no Talsu pilsētas un novadu skolu interešu pulciņiem pirmās palīdzības pieredzes apmaiņas dienā.

LSK Kurzemes komitejas izpilddirektore Anita Boitmane saņem atzinības rakstu LSK Kurzemes komitejas izpilddirektore Anita Boitmane saņem atzinības rakstu

24-05-2016

2016. gada 20. maijā, Latvijas labdarības un brīvprātīgā darba veicēju apbalvošanā, Borisa un Ināras Teterovu fonds sveica LSK Kurzemes komitejas izpilddirektori Anitu Boitmani par pašaizliedzīgi ieguldīto darbu, veiksmīgi realizējot sociālos projektus vairāku gadu garumā Kurzemes reģionā.

Skolēni un bērnudārza audzēkņi savāc 169 tonnas makulatūras Skolēni un bērnudārza audzēkņi savāc 169 tonnas makulatūras

24-05-2016

Makulatūras vākšanas konkursā “Palīdzēsim kokiem” šogad piedalījās bērni un jaunieši no astoņām pilsētām un novadiem, kas atrodas SIA “Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrības “Piejūra”” reģionā, savācot 168 640 kg vai turpat 169 tonnas makulatūras, kas ir par 46 tonnām vairāk nekā pagājušajā gadā, tādējādi no nociršanas pasargājot 2361 kokus.

Talsu novada domes sēde Talsu novada domes sēde

23-05-2016

26. maijā 15.00 Talsu novada pašvaldības administratīvajā centrā notiks kārtējā Talsu novada domes sēde.

Talsu novada domes vadība piedalās ikgadējā Latvijas Pašvaldību savienības kongresā Talsu novada domes vadība piedalās ikgadējā Latvijas Pašvaldību savienības kongresā

20-05-2016

20. maijā Liepājā norisinās Latvijas pašvaldību savienības (LPS) 27. kongress, kurā piedalās Latvijas pašvaldību vadītāji, tostarp arī Talsu novada domes priekšsēdētājs Aivars Lācarus, priekšsēdētāja vietnieki Daiga Feldmane un Normunds Tropiņš un deputāte Sandra Pētersone, kā arī augstākās valsts amatpersonas. Šī gada kongresa moto: "Kas taupa uz izglītību, tas neredzēs labklājību!"

Uz starta – Rally Talsi 50 Uz starta – Rally Talsi 50

20-05-2016

Rallijam pieteikušās 59 ekipāžas no septiņām valstīm, kā arī 32 ekipāžas, kas startēs vēsturisko automašīnu regularitātes sacensībās Youngtimer Rally Talsi. Sacensību ātrumposmi paredzēti sestdien un svētdien, 21. un 22. maijā, kad tiks noskaidrots ne vien Rally Talsi uzvarētājs, bet arī ceļojošā Čempionu Kausa ieguvējs, par kuru šogad cīnās četri čempioni – latvieši Vorobjovs un Lielkājis, lietuvietis Šveds un baltkrievs Vjazovičs.

Pārrunā aktuālāko Sabiles pilsētā un Abavas pagastā Pārrunā aktuālāko Sabiles pilsētā un Abavas pagastā

19-05-2016

17. maijā Sabiles pilsētā un Abavas pagastā notika iedzīvotāju sapulce. Tajā tika apspriests ne tikai novada un pārvaldes paveiktais un plānotais, bet arī iedzīvotāju uzdotie jautājumi. Cilvēki interesi izrādīja par pilsētas vizuālo identitāti, kā arī par drošības un kārtības jautājumiem un to nodrošināšanu.

Ar Būvniecības valsts kontroles biroja direktoru pārrunāts aktuālais Talsu novadā Ar Būvniecības valsts kontroles biroja direktoru pārrunāts aktuālais Talsu novadā

19-05-2016

12. maijā Talsu novada pašvaldību apmeklēja Būvniecības valsts kontroles biroja direktors Pēteris Druķis, lai klātienē ar Talsu novada domes priekšsēdētāju Aivaru Lācaru, Talsu novada pašvaldības izpilddirektora vietnieku tehniskajos un nekustamā īpašuma jautājumos Oskaru Ķļavu un Talsu novada Būvvaldes vadītāju Reini Mārtinsonu apspriestu aktualitātes būvniecības jomā.

Katram pagastam savu ģerboni! Katram pagastam savu ģerboni!

18-05-2016

Patlaban bez ģerboņa ir astoņas Talsu novada teritorijas – Abavas, Ārlavas, Ķūļciema, Lubes, Strazdes, Vandzenes, Virbu un Īves pagasti. Sava atpazīstamības zīme ir nepieciešama jebkurai pilsētai un pagastam, tāpēc iedzīvotāji ir aicināti iesaistīties ar savām idejām.

 

Talsu novada pašvaldības interneta mājas lapa http://www.talsi.lv
29-05-2016