AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA

Talsu novada domes sēde Talsu novada domes sēde

26-09-2017

28. septembrī 15.00 Talsu novada pašvaldības administratīvajā centrā notiks kārtējā Talsu novada domes sēde.

Konkurss "Ģimenei draudzīga pašvaldība" Konkurss "Ģimenei draudzīga pašvaldība"

20-09-2017

Lai noteiktu labākās pašvaldības, kas nodrošina lielāko atbalstu, daudzveidīgākos un pieejamākos pakalpojumus ģimenēm ar bērniem, pirmo reizi tiek rīkots konkurss „Ģimenei draudzīga pašvaldība”.

Veselības veicināšanas dienas Talsu novadā Veselības veicināšanas dienas Talsu novadā

19-09-2017

Lai veicinātu aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, kā arī sabiedrības sportisko izglītošanu, pagājušajā vasarā Talsu novada Balgales, Laucienes un Ģibuļu pagastos notika Veselības veicināšanas dienas Eiropas finansētā projekta 9.2.4.2.

Aicinām piedalīties akcijā  „Ar velo uz darbu” Aicinām piedalīties akcijā „Ar velo uz darbu”

18-09-2017

Eiropas Mobilitātes Nedēļā 19. septembris tiek atzīmēts kā „Ar velo uz darbu” diena. Šajā akcijā iedzīvotāji tiek aicināti ikdienas gaitās doties ar velosipēdu, kā arī mudināt kolēģus, draugus un radus pārvietoties ar šo videi draudzīgo transporta veidu.

Uzņēmēji tiek aicināti aizpildīt aptauju par komercdarbības vidi Latvijā Uzņēmēji tiek aicināti aizpildīt aptauju par komercdarbības vidi Latvijā

15-09-2017

Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas Publiskās pārvaldības un Teritoriālās attīstības direktorāts (turpmāk - OECD) sadarbībā ar Tiesu administrāciju aicina Latvijas uzņēmējus aizpildīt aptauju par Latvijas komerctiesību regulējumu, tieslietu nozarē sniegto pakalpojumu pieejamību un strīdu risināšanas vidi Latvijā. Aptauja būs pieejama aizpildīšanai līdz 30.septembrim.

Noslēdzies konkurss "Talsu bruncī ieaustie" Noslēdzies konkurss "Talsu bruncī ieaustie"

14-09-2017

Ikgadējam konkursam „Talsu novada sakoptākā pilsēta un pagasts” šogad tika mainīts nosaukums – „Talsu bruncī ieaustie”. 8. septembrī Talsu tautas namā pulcējās visi konkursa nominanti, kas ik dienas dara novadu sakoptu un raibu kā Talsu bruncis.

 

Talsu novada pašvaldības interneta mājas lapa http://www.talsi.lv
26-09-2017