AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA

“Cross Over” jeb stratēģiskās partnerības sadarbība “Cross Over” jeb stratēģiskās partnerības sadarbība

20-01-2017

No 15. līdz 19. janvārim Čehijas galvaspilsētā Prāgā norisinājās apmācības par stratēģiskās partnerības projektiem "CROSS OVER”. Šajās apmācībās piedalījās četras dalībvalstis – Latvija, Čehija, Lietuva un Horvātija. Latviju pārstāvēja arī Valdemārpils vidusskolas sociālā pedagoģe Inga Fabriciusa.

Talsu novadā atkal īstenos izcilas kultūras ieceres Talsu novadā atkal īstenos izcilas kultūras ieceres

18-01-2017

Noslēdzies Talsu novada kultūras un tūrisma projektu konkurss, un finansējums piešķirts astoņu ideju piepildīšanai. Tā ar pašvaldības atbalstu taps gan filma, gan jauns tūrisma maršruts, gan gleznu izstādes, gan grāmata.

Talsu novadā vairāk dzimst zēnu Talsu novadā vairāk dzimst zēnu

17-01-2017

2016. gadā Talsu novada Dzimtsarakstu nodaļa ne tikai reģistrējusi 279 jaundzimušos un 172 laulības, bet arī kļuvusi par Dzimtsarakstu nodaļu darbinieku asociācijas biedru un 1. jūnijā atzīmēja Dzimtsarakstu nodaļu sistēmas 95. gadadienu.

Turpinās sniega izvešana Turpinās sniega izvešana

16-01-2017

16. janvārī Talsu pilsētā turpināsies sniega izvešana. Lai arī snigšana ir rimusies, tomēr pilsētas sakopšanas darbi nav apstājušies ne mirkli.

Maina SIA “Talsu ūdens” statūtus Maina SIA “Talsu ūdens” statūtus

16-01-2017

12. janvārī Talsu novada domes deputāti lēma par izmaiņām SIA “Talsu ūdens” statūtos. Tās paredz, ka turpmāk pašvaldības kapitāldaļu uzņēmuma valde sastāvēs no viena valdes locekļa.

Jauna kārtība ūdens patēriņa skaitītāju maiņai un uzstādīšanai Jauna kārtība ūdens patēriņa skaitītāju maiņai un uzstādīšanai

16-01-2017

No šī gada janvāra SIA “Talsu ūdens” visās uzņēmuma apkalpes zonās ūdens patēriņa skaitītāju maiņu un uzstādīšanu veic par uzņēmuma līdzekļiem. Izņēmums ir dzīvokļa īpašumi, kur tiek nodrošināta līdzšinējā skaitītāju maiņas un uzstādīšanas kārtība.

 

Talsu novada pašvaldības interneta mājas lapa http://www.talsi.lv
21-01-2017