AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA

SIA „Talsu ūdens” šobrīd labo projekta kļūdas SIA „Talsu ūdens” šobrīd labo projekta kļūdas

23-09-2014

Lai nebūtu jāatmaksā finansējums, ko Eiropas Reģionālās attīstības fonds (ERAF) savulaik piešķīra SIA „Siltumiņš” ūdenssaimniecības projekta īstenošanai, šobrīd Mundigciemā SIA „Talsu ūdens” speciālisti veic nepieciešamos darbus.

Lūgšanu brokastīs saņemtie ziedojumi - labdarībai Lūgšanu brokastīs saņemtie ziedojumi - labdarībai

23-09-2014

Lūgšanu brokastis Talsos notiks jau ceturto gadu. Pirmo gadu tās bija vien Talsu pilsētas mērogā, bet redzot iedzīvotāju ieinteresētību un vēlmi ziedot labdarībai, uz pasākumu tiek aicināti ļaudis no visa novada.

Olimpiskā Diena Talsu novadā Olimpiskā Diena Talsu novadā

23-09-2014

26. septembrī visā Latvijā tiek rīkota Olimpiskā diena, lai popularizētu olimpisko kustību un aicinātu cilvēkus pievērst uzmanību fiziskajām aktivitātēm.

Projekts „LIELĀ SVIESTMAIZE” Projekts „LIELĀ SVIESTMAIZE”

23-09-2014

10. oktobrī plkst. 11.00 Profesionālās izglītības kompetences centra Rīgas Valsts tehnikuma Laidzes teritoriālās struktūrvienības audzēkņi, pedagogi un darbinieki veidos LIELO SVIESTMAIZI, tik košu kā Talsu novada brunči.

Pakāpeniski sakārto Talsu pilsētas vidi Pakāpeniski sakārto Talsu pilsētas vidi

23-09-2014

Talsos, kā informēja pilsētas pārvaldes vadītājs Ģirts Kalnbirze, joprojām tiek mērķtiecīgi strādāts, lai uzlabotu pilsētas vidi. Patlaban atjaunotas pilsētas bērnu laukuma koka konstrukcijas un tiek veidota taka ap Vilkmuižas ezeru, tāpat uzlabots gājēju ceļš dendroloģiskajā parkā, ko pārsvarā izmanto Talsu 2. vidusskolas audzēkņi, bet 1. maija ielas iedzīvotājai atrisināta gadiem ilgusī problēma.

Talsu novada domes sēde Talsu novada domes sēde

22-09-2014

25. septembrī plkst.13.00 Talsu novada administratīvajā centrā notiks kārtējā Talsu novada domes sēde

 

Talsu novada pašvaldības interneta mājas lapa http://www.talsi.lv
24-09-2014