AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA

Lielās egles iedegšanas svētki Talsos Lielās egles iedegšanas svētki Talsos

24-11-2015

Kad naktis visgarākās un zvaigznes visspožākās, kad egles mežā sāk izstarot brīnišķīgu gaismu, tieši tad tuvojas Ziemassvētki, un tālajā Rūķu zemē sākas varena rosība. Taču, kad darbi apdarīti, viņi dodas pie lieliem un maziem, lai iepriecinātu ar dziesmām, dejām, rotaļām un dāvanām.

Talsi.lv rasts ērts veids sludinājumu ievietošanai Talsi.lv rasts ērts veids sludinājumu ievietošanai

24-11-2015

www.talsi.lv veikti būtiski uzlabojumi sadaļā “Sludinājumi” – rasts ikvienam ērts risinājums, lai informācijas aprite par novada iedzīvotāju vajadzībām būtu labi pārskatāma un vienmēr aktuāla.

Fotokonkurss "Talsu novads - Ziemassvētku noskaņās" Fotokonkurss "Talsu novads - Ziemassvētku noskaņās"

24-11-2015

Aicinām Talsu novada iedzīvotājus piedalīties fotokonkursā "Talsu novads - Ziemassvētku noskaņās". Konkursā var piedalīties ikviena bilde, kas uzņemta laikā no 24. novembra līdz 28. decembrim.

Noskatīta egle, ko iedegt nedēļas nogalē Noskatīta egle, ko iedegt nedēļas nogalē

23-11-2015

Aizvadītajā nedēļā Talsu novada domes priekšsēdētājs, Talsu pilsētas pārvaldes vadītājs un a/s “Valsts mežu dienests” pārstāvji devās uz Laidzes pagastu. Vizītes mērķis bija ļoti patīkams – tika nolūkota Ziemassvētku egle, kas ikvienu novada iedzīvotāju un viesi svētkos priecēs Pilsētas laukumā Talsos.

Talsu novada domes sēde Talsu novada domes sēde

23-11-2015

26. novembrī 15.00 Talsu novada pašvaldības administratīvajā centrā notiks kārtējā Talsu novada domes sēde.

Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir klāt Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir klāt

23-11-2015

Jau atkal ir klāt gada gaišāko svētku – Ziemassvētku – gaidīšanas laiks. Tradicionāli pilsētā tiek organizēti Adventa laika pasākumi, uz kuriem mīļi aicināts ikviens talsinieks, lai kopā vienotos šajā pārdomu laikā un rastu svētku noskaņojumu.

Tiks svinēti 2. Sabiles Karstvīna svētki Tiks svinēti 2. Sabiles Karstvīna svētki

20-11-2015

Tuvojoties silto ziemas dzērienu baudīšanas un ziemas gaidītākajam laikam – Ziemassvētkiem, Sabilē, 12. decembrī tiks svinēti 2. Sabiles Karstvīna svētki.

Izdots žurnāls Talsenieku stāsts Latvijas simtgadei Izdots žurnāls Talsenieku stāsts Latvijas simtgadei

19-11-2015

6. novembrī reģionālā laikraksta „Talsu Vēstis” redakcijā tika atvērts žurnāls „Talsenieku stāsts Latvijas simtgadei”. Ar Talsu novada fonda atbalstu tapušais projekts ir apliecinājums Talsu novada bagātībai – radošām un spēcīgām personībām.

 

Talsu novada pašvaldības interneta mājas lapa http://www.talsi.lv
25-11-2015