AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA

Normunds Krūze: “Kustība – tā ir mūsu veselība” Normunds Krūze: “Kustība – tā ir mūsu veselība”

02-05-2016

Normunds Krūze („Talsu novada attīstībai”) vairāk pieradis darīt – kā jau patiess sporta entuziasts – tomēr tas nenozīmē, ka viņam nav sava viedokļa. Un kā vēl ir, turklāt viedoklis, kas balstīts praktiskajā darbā un pieredzē.

Darbu sākusi Talsu novada uzņēmēju konsultatīvā padome Darbu sākusi Talsu novada uzņēmēju konsultatīvā padome

02-05-2016

21. aprīlī notika pirmā Talsu novada uzņēmēju konsultatīvās padomes sēde, kurā apstiprināti padomes oficiālie pārstāvji no dažādām nozarēm. Talsu novada domes priekšsēdētājs Aivars Lācarus ievēlēts par padomes vadītāju, savukārt par vietnieci izvēlēta AS “Talsu autotransports” valdes priekšsēdētāja Jana Kalēja.

Talsu pilsētā drīzumā būs par 17 soliņiem vairāk Talsu pilsētā drīzumā būs par 17 soliņiem vairāk

02-05-2016

Pērnā gada rudenī Talsu pilsētas pārvaldes vadītājs Ģirts Kalnbirze aicināja iedzīvotājus iesaistīties pilsētas vides labiekārtošanā, mudinot informēt par vietām, kurās būtu nepieciešami jauni soliņi. Šovasar ieteikumi pārvērtīsies darbos, un visā pilsētā būs par 17 soliņiem vairāk.

Pirmajā ceturksnī apkalpoti 337 iedzīvotāju izsaukumi Pirmajā ceturksnī apkalpoti 337 iedzīvotāju izsaukumi

02-05-2016

Šī gada pirmajā ceturksnī Talsu novada pašvaldības policija reģistrējusi 73 iesniegumus no Talsu novada iedzīvotājiem un juridiskām personām. Kopumā uzsāktas 66 administratīvās lietvedības un sastādīti 50 administratīvā pārkāpuma protokoli.

Bezmaksas auto Servisa diena Bezmaksas auto Servisa diena

02-05-2016

Autovadītāji tiek aicināti uz nebijušu akciju – Servisa dienu, kurā bez maksas varēs pārbaudīt transportlīdzekļa atbilstību drošas satiksmes prasībām.

Talsu novada pašvaldībā viesojas Latvijas konsuls Vitebskā Talsu novada pašvaldībā viesojas Latvijas konsuls Vitebskā

29-04-2016

Piektdien, 29.aprīlī, Talsu novada pašvaldībā viesojās Latvijas konsuls Baltkrievijā, Vitebskā Uģis Skuja. Pieņemšanā tiekoties ar Talsu novada domes priekšsēdētāju Aivaru Lācaru, izpilddirektoru Aldi Vilsonu un Sabiedrisko attiecību daļas vadītāju Ingu Priedi tika runāts par turpmākajām sadarbības iespējām ar Oršas pilsētu Vitebskas apgabalā.

Tikšanās ar Īves pagasta iedzīvotājiem Tikšanās ar Īves pagasta iedzīvotājiem

29-04-2016

Īves pagasta pārvaldes vadītājs Andris Grīnbergs un Talsu novada pašvaldības pārstāvji 26. aprīlī Tiņģerē tikās ar iedzīvotājiem, lai informētu par pagastā padarītajiem un plānotajiem darbiem, kā arī klātienē pārrunātu citus iedzīvotājiem aktuālos jautājumus.

Savu vidi veidot paši varēs 10 projekti Savu vidi veidot paši varēs 10 projekti

29-04-2016

Noslēdzies Talsu novada fonda projektu konkurss „Savu vidi veidojam paši”, kurā šogad tika saņemti 19 pieteikumi, un kopējais finansējums – 3200 EUR – sadalīti starp 10 projektiem.

Seminārs par mežu apsaimniekošanu Seminārs par mežu apsaimniekošanu

27-04-2016

13.maijā 10.00 Talsu novada pašvaldības administratīvā centra lielajā zālē notiks seminārs „Vidi saudzējoša, sociāli taisnīga un ekonomiski ilgtspējīga Latvijas mežu apsaimniekošana. Meža apsaimniekošanas pakalpojums privāto un pašvaldību meža īpašniekiem. Meža sertifikācija.”

 

Talsu novada pašvaldības interneta mājas lapa http://www.talsi.lv
03-05-2016