AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA

Ekstrēmie spēkavīri no Zviedrijas ieradīsies Talsos Ekstrēmie spēkavīri no Zviedrijas ieradīsies Talsos

31-07-2014

16. augustā Talsu Sauleskalna estrādē norisināsies Latvijā vēl nebijis spēkavīru šovs, kur uzstāsies komanda „Alpha Force” no Zviedrijas. Talsos, Dižmāras tirgus pasākumu laikā, „Alpha Force” sniegs vienreizēju un humora pilnu šovu, izpildot ekstrēmus un vēl neredzētus spēka demonstrējumus.

Ar līksmību, trakulībām un prieku aizvadīti 16. Sabiles Vīna svētki Ar līksmību, trakulībām un prieku aizvadīti 16. Sabiles Vīna svētki

31-07-2014

Pēdējā jūlija nedēļas nogalē četru dienu garumā, Sabilē – pilsētā ar odziņu, norisinājās jau par tradīciju kļuvušie Sabiles Vīna svētki. Šis ir laiks, kad Sabilē valda prieks un līksmība, kas košu svētku virpulī ierauj ikvienu pilsētas viesi. Mazās pilsētas ieliņas un sētas ir ļaužu pilnas, un dažādi pasākumi priecē ikvienu apmeklētāju.

Precizēti Talsu novada darba laiki no 1. līdz 8. augustam Precizēti Talsu novada darba laiki no 1. līdz 8. augustam

31-07-2014

Meteoroloģisko prognožu no 1. līdz 8. augustam dēļ tiks mainīts Talsu novada pašvaldības administrācijas un pašvaldības iestāžu darba laiks. To paredz Talsu novada pašvaldības izpilddirektora rīkojums „Darba kārtības noteikšana Talsu novada pašvaldībā vasaras karstākajās dienās, kad temperatūra kabinetos pārsniedz plus 28 grādus”.

Uz skolu ar labu omu un jaunu somu! Uz skolu ar labu omu un jaunu somu!

31-07-2014

Talsu novada fonds jau devīto gadu rīko labdarības akciju „Skolas soma Talsu pusē”. Iepriekšējos gados ziedotāji palīdzēja piepildīt somas ar nepieciešamajām skolas lietām un sporta apaviem, bet šogad pirmklasniekus vēlamies iepriecināt ar jaunu skolas somu. Ja ziedojumi ļaus, palīdzēsim arī citu klašu skolēniem.

Bērniem jāizmanto iespēja apmeklēt zobārstu par brīvu Bērniem jāizmanto iespēja apmeklēt zobārstu par brīvu

31-07-2014

Vasara ir laiks, kad bērni un jaunieši izbauda brīvdienas un atpūšas no saspringtā mācību laika. Nenoliedzami, viens no lielākajiem bērnu vasaras priekiem ir saldējums un dažādi citi našķi, kas, nenoliedzami, atsaucas arī uz bērnu zobu veselību.

Sporta svētki Lībagu pagastā Sporta svētki Lībagu pagastā

31-07-2014

Lībagu pagastā 16. augustā gaidāmi sporta svētki. Interesentiem visas dienas garumā būs iespēja piedalīties dažādās sportiskās aktivitātēs.

Meteoroloģisko apstākļu dēļ mainīts Talsu novada pašvaldības darba laiks Meteoroloģisko apstākļu dēļ mainīts Talsu novada pašvaldības darba laiks

30-07-2014

No 1. līdz 8. augustam, ņemot vērā izteiktās meteoroloģiskās prognozes par gaidāmo karstumu, Talsu novada centrālās administrācijas, pilsētu un pagastu pārvalžu, sociālā dienesta, bāriņtiesas, izglītības pārvaldes, Talsu Galvenās bibliotēkas un Talsu bērnu bibliotēkas darbiniekiem tiks mainīts darba laiks.

Iespēja pieteikties Eiropas atbalstam meža jomā Iespēja pieteikties Eiropas atbalstam meža jomā

30-07-2014

Kaut arī iepriekšējais Eiropas Savienības plānošanas periods beidzās jau 2013. gadā, pēc vairākkārtējas līdzekļu pārdales meža jomā vēl palikuši neizmantoti līdzekļi.

Uzsākta gājēju ceļa no Kareivju līdz Zvaigžņu ielai rekonstrukcija Uzsākta gājēju ceļa no Kareivju līdz Zvaigžņu ielai rekonstrukcija

30-07-2014

Šonedēļ Talsos uzsākti jauni būvdarbi - trotuāra un kāpņu rekonstrukcija no Kareivju līdz Zvaigžņu ielai. Būvdarbiem finansējums ticis atvēlēts, sastādot 2014. gada Talsu novada budžetu, bet pilsētas iedzīvotājiem un viesiem jārēķinās, ka līdz septembra vidum šis gājēju ceļa posms kustībai tiek slēgts.

 

Talsu novada pašvaldības interneta mājas lapa http://www.talsi.lv
31-07-2014